20 Nisan 2024 Cts

Akkuş Çukurköyü Derneği Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Yoğun Katılım İle Yapıldı. Yeni Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri Belirlendi

Akkuş Çukurköyü Derneği

Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı

Yoğun Katılım İle Yapıldı.

Yeni Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri Belirlendi

Akkuş Çukurköyü Derneği Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Yoğun Katılım İle Yapıldı. Yeni Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri Belirlendi

23 Şubat 2020 Günü Merkezi Ankara’da Bulunan Akkuş Çukurköyü Mahalle Derneğinin Olağan Genel Kurulu Karaçelik Düğün salonunda üyelerin ve köylülerin yoğun katılımı ile yapıldı.

Divan Başkanı Seçilen Sitemiz Yapımcılarından İhsan GÜNEŞ ve Yardımcıları Cansu ÇAM ile Mehmet Ali YILDIRIM’ın yönettiği genel kurulda.

Önceki yönetimin çalışmaları ve hesapları ibra edildi.

Tüzük Değişikliği yapılarak yönetim kurulu üye sayısı 5 kişiden 7 kişiye çıkartıldı.

Daha sonra ise yeni yönetim ve denetim kurulu üyeleri seçimi yapıldı.

Halil İbrahim SEVİNDİK öncülüğünde hazırlanan ve tek liste olarak oylamaya sunulan liste üyelerin destek ve oyları ile seçilerek yeni yönetim ve denetim kurulu üyelikleri belirlenmiş oldu.

Daha önceki yönetimde görev alan Yunus YILDIRIM ve Medet DEMİRCİ’ye birer plaket verildi. Emeklerinden ötürü teşekkür edildi.

Önceki dönemlerde Dernek Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Yunus YILDIRIM Genel Kurulda bir konuşma yaparak dernek hakkında geniş bilgiler verdi.

Yaşlı-Genç ve Bayanların katılımı ile birlik ve beraberlik içinde yapılan genel kurul çalışmaları örnek sayılabilecek bir ortamda gerçekleştirildi.

Genel Kurula katılan tüm katılımcıları tebrik ediyoruz. Yeni Seçilen Yönetim Kurulu ve denetim kurulu Üyelerine Başarılar Diliyoruz. Önceki dönemlerde yönetim ve denetim kurullarında görev alan kişilere de emeklerinden ötürü ayrıca teşekkür ediyoruz.

 

 

 

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar