6 Temmuz 2022 Çar

Akkuş Çukurköylü Reşit KAYA’nın Cami Yönetim Kurulu Başkanlığında Almanya’da Yapımı Devam Eden Cami’ye İlçenin Belediye Başkanı Ekibi İle Ziyaret Ederek Hem Bağışta Bulundu. Hemde Destek Sözü Verdi. Müslüman Kardeşlerimiz Sizlerde Destekleriniz Esirgemeyiniz.

Akkuş Çukurköylü Reşit KAYA’nın

Cami Yönetim Kurulu Başkanlığında;

 Almanya’da Yapımı Devam Eden

Cami’ye İlçenin Belediye Başkanı Ekibi İle Ziyaret Ederek

Hem Bağışta Bulundu. Hem de Destek Sözü Verdi.

Müslüman Kardeşlerimiz Sizlerde Destekleriniz Esirgemeyiniz.

Akkuş Çukurköylü Reşit KAYA’nın Cami Yönetim Kurulu Başkanlığında Almanya’da yapımı devam Eden Ditib Erlensee Fatih Camisi İnşaatını İlçenin Belediye Başkanı ekibi İle ziyaret ederek hem bağışta bulundu. Hem de Destek Sözü Verdi.

Konu hakkında sitemize açıklamada bulunan Sitemiz Almanya Temsilcimiz ve Ditib Erlensee Fatih Cami Yönetim Kurulu Başkanı Reşit KAYA; Bizler Hristiyan bir ülkede yaşıyoruz. Bu Coğrafyada Cami Yapmanın ve hizmete açmanın önemini sanırım anlatmaya gerek yok. Burada yaşayan Müslüman kardeşlerimiz ibadetlerini istedikleri gibi bu cami de yapabileceklerdir. Ayrıca bu yapı içinde çok farklı etkinliklere de imzalar atılacaktır. Yardımseverlerin katkıları ile Cami inşaatı epeyce yükseldi. İnce işçilik işlemleri de hızla devam ediyor. Destek veren herkesten Allah razı olsun. Bizleri en çok sevindiren konuların başında ise yaşamakta olduğumuz İlçenin belediye başkanı ekibini de alarak bizleri ziyaret etmeleri ve de sıcak ilgi göstermeleri her türlü taktirin üstündedir. Başkanımız hem maddi katkıda bulundu. Hem de her konuda destek vereceğini açıkladı. Sitemiz aracılığı ile İlçe Belediye Başkanı ve ekibine yakın ilgilerinden ve de hem yaptıkları maddi destekten hem de bundan sonra yapacağı tüm desteklerden ötürü Cami Yönetim Kurulu Üyeleri olarak Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Müslüman kardeşlerimiz sağ olsunlar çok büyük katkılar sağladılar. Bundan sonra da desteklerini bekliyoruz. Tüm Müslüman Kardeşlerimizin hem maddi hem de manevi desteklerini esirgemeyeceklerini biliyoruz. Cami inşaatımızı ziyaret etmelerini bekliyoruz. Cami yapımında görevli çalışanları kolay gelsin demelerini bekliyoruz. Cami Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etmelerini onlara maddi manevi destekleri sunmalarını bekliyoruz. Bu camiyi hep birlikte yapıyoruz. Hep birlikte inşallah bu hizmetten yararlanacağız. Bizden sonraki nesillere de inşallah güzel bir eser bırakmış olacağız. Hepiniz Allah’a emanet ol.” diyerek açıklamasını tamamladı.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
16AboneAbone Ol

Çok Okunanlar