17 Haziran 2024 Pts

AKKUŞ ÇAĞLAR FİRMASINDAN AKKUŞLULARA CENAZE NAKİL İŞLERİ İÇİNDE DESTEK VAR

{mosimage}{mosimage} 

24.12.2006 Tarihinde (Ankara Seyranbağları Bağlar Cad. 160 / B  S.Bağları Huzur Evi Karşısı  0312 437 18 15 )  Akkuş Çağlar Otobüs Firmasının Bilet Satış Bürosunda görüştüğümüz Firma Yönetim Kurulu Başkanı Adem DUMAN önemli açıklamalarda bulundu. Akkuş İnternet Sitesi Yapımcılarından İhsan ÇAM'ın özellikle Ankara ve İstanbul'da yaşayan Akkuşluların en önemli sorunlarından biri olan cenaze nakli, düğün ve özel günler için araç tahsis edilmesi konusunun ne zaman çözüleceği konusundaki sorusuna karşılık

Adem DUMAN " Yönetim kurulumuza ulaşan her Akkuşluya yardımcı oluyoruz. Ancak bazı kişilerin firmamız ile ilgisi olmayan konularda yanlış beyanlarda bulunduğundan sanırız bazı yanlış anlaşılmalar olmuş, bizler bu eksik bilgilendirmeleri ortadan kaldırmak için sizlerinde internet sayfanızdan da istafede ederek halkımızı aydınlatmak istiyoruz. Saygıdeğer Akkuşlular son zamanlarda ilçemize giriş yapan otobüslerin kanunlarda belirtilen şartlara uygun koşulları yerine getirmedikleri gözlenmiştir. Korsan yolcu taşıma işlemini yapan otobüslerin karayolları yolcu taşıma ruhsatının olmadığı ve karayolları Genel Müdürlüğü, Ulaştırma Bakanlığının belirlediği kurallara uymadıkları gibi bu araçlarda yolcuların sigortasıda yapılmamaktadır.

Bilindiği gibi Akkuş Çağlar Otobüs Firması Kanunların belirlediği tüm şartlara uymakta, Ulaştırma Bakanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü ve Trafik Konularının belirlemiş olduğu tüm belgelere sahip olmakta olup, Ülke içinde yolcu taşımaya yetkili firmadır. Firmamız otobüslerinden yararlanan her kişi sigorta yapılmaktadır. Yıllarca Akkuşlulara hizmet etmeyi kendisine ilke edinen firmamız şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Cenaze, Düğün ve Özel günlerde gerek duyulan otobüs ihtiyacını karşılayacaktır. Bu durumlarda araç gerek olduğu zaman yönetim kurulu adına bana veya en yakın bilet satış bürosuna baş vurulduğu zaman gereken kolaylıklar gösterilecektir. Bu vesile ile Akkuş Çağlar Otobüs Firması adına Akkuşluların ve inanların Kurban Bayramını Tebrik Ediyorum. Yeni Yılın da Hayırlara Vesile Olmasını Diliyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

Site Yönetimi olarak bizlerde konunun takipçisi olacağız. Akkuşlunun Cenazesi inşallah Akkuş Çağlar Firmasının desteği ile sorunsuz şekilde Akkuş İlçesine ulaşacak. İnanıyoruz ki Firma gerek fiyat konusunda gerek zamanında araç tahsisinde bundan sonra daha özverili olacaktır.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar