19.Oca.2021
ad

Yazar hakkında

5 Yorumlar

 1. BAHADIR KAYIM

  YAHU BAŞKAN,BU SALON BENİM UHDEMDE DEĞİL DİYOR,KAYMAKAMLIĞIN DİYOR;VATANDAŞ BAŞKAN AÇSIN DİYOR.DEVRİM BEY;BAŞKANIN HANGİ FEVRİ DAVRANIŞINI GÖRÜP,RAHATSIZ OLMUŞ;AÇIKLASIN.NASIL SPORLA ALAKASI YOK,DEVRİM EFENDİ;BAŞKAN O SALONU ALMAK VE YÜRÜTMEK İÇİN ON TAKLA ATTI,VALİDEN BİLMEM KİME KADAR UĞRAŞMADIĞI KALMADI,VERMEDİLER.HALI SAHA BUNUN İÇİN GECİKTİ.SPORLA ALAKASI OLMASA HALI SAHA YAPAR MI?
  ORHAN GÜNGÖR KARDEŞİM,AKKUŞA MESLEK YÜKSEK OKULU ZOR ALINDI,HİÇ YUKARIDA VE KÜÇÜK BİR İLÇEYE BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ VERİRLER Mİ,ÜNYE,FATSA HELE ORDU MERKEZ VARKEN?AKKUŞLA GİRESUNU NASIL KIYAS EDERSİN?BİRİ İL MERKEZİ, SAHİLDE VE 70 BİN NÜFUSU VAR!AMA GÜREŞ KULÜBÜ OLABİLİR.

  Yanıt
 2. orhan güngör

  Giresunda Eğitim fakültesi var.Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümü açılabilir.Ordu Üniversitesine bağlım olarak Akkuşa Spor Akademisi açılabilir.Gençlik ve Spor Bakanlığı izniylle Güreş İhtisas kulübü kurulabilir.Dağcılık -İzcilik -boks -atletizm -hentbol-kayak-çalışmaları yapılabilir.Neler yapılmaz ki.Öyle yanlış yere yapılmışki.Aslında YİBO yanına yapılacaktı.Okullar nerede Salon nerede.Yinede değerlendirirlebilir.

  Yanıt
 3. devrim

  bu başkanın bu fevri davranışlarını hiç beğenmiorum sporla uzaktan yakından alakası yok.aç su kapalı spor salonunu getir bir kaç hoca karete boks en kotü ihtimal güreş dersi versinler.yarın bugun ordu da bir faaliyet oldunda millet akkuşa neden gelmesin…buyume küçük işlerle başlar…biraz halkçlık ilkesinin on plana cıkması lazım artık…

  Yanıt
 4. neden yapıldı

  benim anlamadığım bu spor salonu neden yapıldı yapıldıysa neden faaliyette değil yoksa mezarlığada yakın rahmetliler içinmi yapıldı yoksa farelere kışın kalabilmeleri içinmi yapıldı faaliyete sokulsada gençlik olarak kahveden uzaklaşsak olmazmı? çünkü gençliğin yapabileceği başka bi şey yok yazık çürümeye bırakılmış duruyor.

  Yanıt
 5. akartlı

  akkuş belediye başkanı sayın efilin her konuyu ilgiyle takip ederek cevap vermesi ve halkı aydınlatmasını takdir ediyorum.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ