16 Temmuz 2024 Sal

Akkuş Belediyesinin 4 Yıllık Çalışmaları

Akkuş Belediyesinin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?

AKKUŞ BELEDİYE BAŞKANI LÜTFİ EFİL

2004-2008 YILLARI ARASI

BELEDİYE ÇALIŞMALARINI ANA BAŞLIKLAR HALİNDE SIRALADI

Başkanımızın ve Ekibinin, çok başarılı bulduğumuz çalışmalarını tebrik ediyoruz. Gerçekten Akkuş İlçesinin, hizmet yönünden son 4 yılı verimli geçmiştir. Başarılarının devamını ve gelecek yıllarda da bu hizmetlere ilaveler ve yeni hizmetler yapılarak daha da güzel bir Akkuş ve daha da Kalkınmış Akkuş için yola devam edilmesini diliyoruz.

Başkanımızın, Akkuş İlçesi içinde çalışmalarına ilaveten Akkuş dışında, ülke genelinde ve Akkuş dışındaki Akkuşluların harekete geçmesi bağlamında acaba biraz daha gayreti olsa, Sanki bazı kişilerden Akkuş Belediyesinin işi Akkuş olmalıdır. Diyeneleri işitir gibiyiz. Ancak bizim görüşümüz, Başkanımızın Belediye Başkanlığı kimliği yanında, Siyasi ve Akademik kimliklerinin olduklarını unutmamak ve başkanımızın da özellikle siyasi kimliğini biraz daha ön plana çıkararak, Akkuşluların yıllardır beklediği Akkuşlu siyasetçi sıfatı ile bürokratik konularda çalışmalar yapmasını, Gurbetteki Akkuşluların sorunları ile de bir nebze olsa siyasi kimliği olma sıfatı ile daha çok ilgilenmesini dileriz.

Ayrıca Akkuşlu siyasileri el ele vererek daha çok birliktelik içinde görmek isteriz.

Başkanımızın, Akkuş İlçe Merkezi içindeki başarılarını; Akkuş dışına ve gurbetteki Akkuşluları da kapsayacak şekilde olmasını dileriz. Aslında zaman zaman başkanımızın bu tür girişimleri olmaktadır. Ancak bizler daha fazla olmasını istiyoruz.

Gurbetten, Akkuş’a destek daha çok nasıl gelir? bu konuda sitemiz ziyaretçilerinin görüşlerini bekliyoruz?

Not: Resim Akkuş Belediyesi İnternet Sitesinden Alınmıştır.

Related Articles

3 YORUMLAR

  1. yayla turizmine ağırlık verilmesi bunun için yerel yönetimin reklamını iyi yapabilmeli,yanında bulunan Niksar ilçesinde bu konuda belediyenin çalışmaları var.(2007 Oryantasyon yarışmaları
    niksarda yapıldı.)Orman ile ilgili bir yüksek okul yada fakülte açılması için yerel yönetim gerekli ön çalışmaları yapmalıdır.

  2. Kou. Yapı İşl.Tekn.Daire Elemanları olarak sizin ve ekibinizin başarılı çalışmalarınızın devamını diler saygı ve selamlarımızı sunar,Sizi tekrar aramızda görmekten mutluluk duyarız

  3. Dört yıllık bu zaman zarfında yapmış olduğu çalışmalarla AKKUŞ’un çehresini değiştiren sayın belediye başkanımız Lütfi EFİL’i tebrik eder,çalşmalarının devamını dilerim.Bizler orada olmasakta gurbetten yapılanları takip ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
19AboneAbone Ol

Çok Okunanlar