28 Ocak 2023 Cts

Akkuş Belediyesine Öneri ( Akkuş Girişleri Çok Düzenli Olmalı)

Kare Kare İlçe Merkezini Gezdik, Tespitlerimiz oldu. Önerilerimiz olacak

Sample Image

AKKUŞ BELEDİYESİNE ÖNERİMİZ

AKKUŞ İLÇE GİRİŞLERİ ÇOK DÜZENLİ, TEMİZ VE GÖZE HİTAP ETMELİ

Niksar İLçesi İstikametinden gelip, Akkuş Merkeze ( Çarşıya) dönen yol ile Şehirler Arası Transit yolun kesiştiği noktada, bir panoya ihtiyaç var. Terminal Binasına astığınız Akkuş Resminin Aynısını tam durduğumuz noktaya yerleştirmenizde yarar olacağını düşünüyoruz. Birde Yönleri Gösterir Trafik İşaretlerinin de aynı bölgeye uygun bir yere dikilmesinde yarar olacağı aşikardır.

Neden böyle bir panoya gerek var? Yaptığımız gözlemlerde Niksar İstikametinden gelince, Merkez ile ilk kuçaklaşılan bu bölgede, ayakta durduğumuz yerin arka tarafında paslı ve eski saçlardan oraya odunluk mu? depo mu bir yapı yapılmış. Sanki ilçe böyle derme çatma yapılardan oluşuyormuş gibi his oluşuyor, bu manzarayı görenlerde, Sözün özü iki yolun ağzı dediğimiz bölge düzenlenmeli, arka planı, yan tarafları en güzel şekilde yapılmalı, bu işi o yapıları boyama  yaparak mı, yada önüne yol ağzına bir Akkuş Resimli Pano Asarak mı yaparsınız, Sizler daha iyi bilirsiniz. Bu bölgeye birde bizim önerdiğimiz şekli ile bakarsanız inanın siz daha iyisini yaparsınız. Amacımız ilçemizi en iyi şekilde tanıtmak olduğu için buna benzer önerilerde bulunuyoruz. Sanırım hoş görü ile karşılanır.

 

Related Articles

1 Yorum

  1. Muhterem Kardeşim geçen yıl memleketime geldiğimde ilçeye girişlerdeki tabelada ilçenin nüfusu 11500 idi. Bu seneki festivale geldğimde 5500 bir hafta sonra Niksardan girişteki tabelada sadece 500 rakamı var İlçenin nüfusuyla bu tabelalarla kimler oynuyor oraya yap boz tahtasımı konulmuş. İlçenin gerçek nüfusunu öğrenmek istiyorum. Yetkililer yada duyarlı vatandaşlar bunları görmüyorlarmı.Saygılarımla.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar