6 Aralık 2022 Sal

Akkuş Belediyesinden Aynı Hizmeti Talep Ediyoruz. Zonguldak Ereğli Belediyesinin Dernekleri Nasıl Bir Araya Getirdiğini ve  Derneklere Nasıl Süper Bir Hizmet Yaptığını Gözleriniz İle Görün

Akkuş Belediyesinden Aynı Hizmeti Talep Ediyoruz.

Zonguldak Ereğli Belediyesinin

Dernekleri Nasıl Bir Araya Getirdiğini ve 

Derneklere Nasıl Süper Bir Hizmet Yaptığını

Gözleriniz İle Görün

Sitemiz Yapımcılarından İhsan ÇAM Zonguldak Ereğli İlçesine yaptığı ziyarette gördüklerine inanamadı.

Ereğli Belediyesi İlçede ne kadar yöresel dernek varsa hepsini bir araya getirmiş. Nasıl mı?

Her dernek için yer tahsis etmiş. Her derneğe aynı ölçüde yer. Her derneğe aynı hizmet. Her derneğin önündeki çiçekler dahi aynı.

Daha önceki ziyarette de bu güzel çalışmayı beğenen İhsan ÇAM; bu defa bu süper çalışmayı haber yapmaya karar verdi.

Hepimizin bildiği gibi 21 yıldır hizmet konusunda çok kıskanç olduğunu dile getiren İhsan ÇAM; bu hizmeti de çok kıskanmış ve neden aynısı Akkuş İlçe Merkezinde olmasın düşüncesi ile 

Konuyu Akkuş İlçesi ve Akkuşlular gündemine almayı karar vermiştir.

Düşüncemiz odur ki! olmayacak bir konu değildir. Akkuş adı ve Akkuş Mahalleleri adına kurulan dernekler ile toplantılar yapılarak gerek duyulması halinde birlikte koordineli çalışılarak ortaya daha güzel bir çalışma çıkabilir.

Haydi dernek yönetimleri; örnek haber bizden, Akkuş İlçesinde aynısı yapılsın diye fikir bizden. Sizde bu konuya sahip çıkın. Belediye ile istişareler yapın. Kaymakamlık ile istişare yapın. Köy muhtarları ile görüşün, üyeleriniz ile görüşün. Tüm dernekler dayanışma içinde olursa Akkuş’a hizmet yağmur olur yağar. 

Lütfen artık Dernekler ve Akkuş Dernekler Federasyonu gücünüzün farkında olun. Sizden istenilen birlik beraberlik içinde olun. Akkuş’a hizmet alın. Akkuşlulara hizmet edin. Çok şey mi istiyor Akkuşlular sizden?

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
15AboneAbone Ol

Çok Okunanlar