24.Kas.2020
ad

Yazar hakkında

4 Yorumlar

 1. Erol TÜRKMEN

  Sayın Başkanım geçen yıl memlekete geldiğimde fabrika yanında ve taşlıderede ilçenin nüfusunu gösteren tabelada ilçe nüfusu 11100 idi bu sene geldiğimde ise her iki tabelada 5500 bir hafta sonra taşlıderedeki tabelada 500 rakamı var bu tabelalarla ilçe nüfusuyla kim oynuyor. İlçenin gerçek nüfusu nedir bunu öğrenmek istiyorum.Saygılarımla.

  Yanıt
 2. CEMİL KURT

  Sayın belediye başkanım Akkuş\’a çok güzel şeyler yapmışsınız sizleri gerçekten tebrik ederim ama Akkuş\’a hiç yakışmayan yıllardır bir türlü yapılamayan bazı eksiklikleride söylemeden geçemeyeceğim.
  Bunlardan birisi çok eskiden yapılmış olan ana cadde üzerine kaplanmış bulunan artık demode olmuş,eskimiş parçalanmış durumda olan beton kaplamaların akkuş\’a yakışmadığı;
  Bir diğeride özellikle cumartesi günleri ana caddenin her iki tarafına park edilmiş araçların yetmediği gibi seyyar satıcıların caddenin iki yakasında bulunan yaya kaldırımlarını ve adeta caddenin ortasını işgal etmeleri yüzünden insanların cadedde üzerinde yürüyemez hale geldiklerini gördüm.Özellikle bu iki hususu dikkatinize sunmak istedim umarım yararlı olur.Çalışmalarınızda başarılar diler saygı ve selamlarımı sunarım.CEMİL KURT- İST.

  Yanıt
 3. sercan

  köyümüzde içme suyu yok onu da halletin tek bizim köy kaldı içme suyu olmayan….

  Yanıt
 4. DAVUT ÇELEN

  SEVGİLİ BAŞKANIM AKKUŞA YPMIŞ OLDUĞUN HİZMETLERDEN DOLAYI SİZLERİ VE ÇALIŞANLARI KUTLUYOR ÇALİŞMALARINIZIN VE BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.
  ANCAK BENİM BİR AKKUŞLU OLARAK SAYIN BAŞKANIMDAN BENİM DE ÇOK ÖNEMLİ GÖRDÜĞÜM NE ZAMANDIR DÜŞÜNDÜĞÜM AMA ZAMANININ BU GÜN OLDUĞUNA İNANDIĞIM BİR ŞEYİ PAYLAŞMAYI VE YAPILMASINI İVEDİLİKLE ARZU EDİYORUM.
  CANAZE YIKAMA ARACI AKKUŞA SİZİN ESERİNİZ OLSUN VEYA BU DUYURUYU DUYAN SPONSOR OLMAK İSTEYEN BU DA BANA NASİP OLSUN DİYENLERE DUYURULUR. AKKUŞ MÜFTÜLÜĞÜ VE BELEDİYE İŞBİRLİĞİ HATTA SİVİL İŞBİRLİĞİ İLE YAPILABİLİR ÇÜNKÜ BU BİZİM HEPİMİZİN SORUNU ARTIK ESKİ BAZI ŞEYLERİ BIRAKMANIN ZAMANI GELDİ SANIRIM.
  BU BİZİM HEPİMİZİN SORUNU MODERN BİR CENAZE YIKAMA ARABASINA EN KISA ZAMANDA KAVUŞMAMIZ DİLEĞİYLE HEPİNİZE SELAM VE SAYGILARIMLA DAVUT ÇELEN ÜNYE MUHABİRİ VE DİN GÖREVLİSİ ÜNYE

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ