12 Nisan 2024 Cum

AKKUŞ BELEDİYESİ, YAŞLI-KİMSESİZ VE BAKIMA MUHTAÇ VATANDAŞLARININ YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK

Yurt içinde veya yurt dışındaki huzurevlerinde kalan Akkuşlu Vatandaşlarımız, çok yakında Akkuş Belediyesi Huzurevi Hizmete açılacak. Şimdiden yerinizi ayırtın. Akkuş Huzurevinde kalacak vatandaşlarımızı 15 günde bir beldelerine ve köylerine götürerek, doğdukları yerleri, bağ, bahçe ve köydeki evlerini görme imkanı sunacak çalışmada inanıyoruz ki olacaktır. Öyleyse Huzurevinde kalan Akkuşlular daha ne bekliyorsunuz, Akkuş Huzurevine gelmek için. Akkuş İnternet Sitesi Yönetimi olarak bizlerin böyle bir hizmetin yapılması isteğininde olduğumuz da bilinmekte olup, Akkuş Belediyesini gerçekten bu özverili çalışmasından dolayı kutluyoruz.

{mosimage}

Akkuş Belediyesi Huzurevi Açıyor

Her geçen gün hizmetlerine hizmet ekleyen Akkuş Belediyesi, son olarak yaşlılar için Huzurevi açmak üzere çalışma başlattı.

Kendisini bu göreve layık görüp seçen Akkuş halkına hizmeti ibadet saydığını belirten Belediye Başkanı sayın Lütfi EFİL, göreve geldiğinden bugüne geçen 3 sene boyunca aralıksız çalışmalarını sürdürerek, Akkuş’ta bir çok ilke imza atmanın ve hizmete sokmanın yanında, son olarak da Huzurevi açma çalışmaları başlattı. "Görevi devraldığımız günden beri yapmış olduğumuz çalışmalar ortada. Bu çalışmaların süratle devam edeceğinden kimsenin kuşkusu olmasın” diyen Belediye Başkanı Lütfü Efil, kendilerinin Akkuş halkı için burada olduğunu söyledi.

Başkan EFİL sözlerini şöyle sürdürdü: "Hepimiz bir gün yaşlanacağız. Onun içindir ki, yaşlı ve hizmete muhtaç insanlarımıza daha fazla sahip çıkmamız gerekiyor. Çünkü; onlar bizim rehberimiz, tecrübe kaynağımız, kısacası her şeyimiz. Bu anlayıştan yola çıkarak, çok büyük eksikliğini hissettiğimiz Huzurevi projesini gündemimize aldık. Devlet Hastanemizin hemen yanında bulunan ve Belediyemize ait lojmanlardan bir tanesini Huzurevi için tahsis ettik… Huzurevini 40 yataklı ve gerekli ilave sosyal alan inşaatı ile birlikte yaparak hayata geçirmeyi planlıyoruz." Dedi Haber Akkuş Belediyesi İnternet Sitesi

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar