14 Temmuz 2024 Paz

Akkuş Belediyesi Şehit Polis Memuru Ramazan TAVŞANCI’nın adını sokağa verdi.

Akkuş Belediyesinden anında icraat, işte bu, beklemenin gereği yok. Tebrikler Akkuş Belediyesi, Şehitlere herkes sahip çıkacağız diyor. Akkuş Belediyesi yaptığı güzel çalışma ile sahip çıktık diyor

Sample Image

AKKUŞLU ŞEHİDİMİZ RAMAZAN TAVŞANCI VE

DİĞER BÜTÜN ŞEHİTLERİMİZE

ALLAH’TAN RAHMET DİLER,

KEDERLİ AİLELERİNE BAŞSAĞLIĞI

VE SABR-I CEMİL NİYAZ EDERİM

LÜTFİ EFİL

BELEDİYE BAŞKANI

CADDE VE SOKAKLARIMIZA ŞEHİTLERİMİZİN İSİMLERİ VERİLDİ

Sample Image

ŞEHİT POLİS RAMAZAN TAVŞANCI SOKAK: Yeni Mahallede  Ramazan hoca evi arkasından geçen cüce yüzü caddesi bağlantı yolu üzerinde bulunan sokak.
 

 

ŞEHİT ER RAMAZAN GÖNCÜ SOKAK: Kışla sokak devamı ile Çaldere caddesi bağlantı yolu üzerindeki sokak.

Related Articles

7 YORUMLAR

 1. BAYRAGINI VE VATANINI SEVEN HERTÜRK EVLADININ İSTEGİDİR ŞEHİD OLMAK TIPKI KARDEŞİM RAMAZAN VE DİGER ŞE HİDLERİMİZGİBİ ONLALARI DUAALARIMIZLA KALPLERİMİZDEYAŞATALIM ONLARIN EMANETLERİNE SAHİP CIKALIM TIPKI AKKUŞ BELEDİYEBELEDİYE BAŞKANININ YAPTIGIGİBİ TEŞEKKÜRLERBAŞKANIM MUTLU ETTİNİZ TÜM ŞEHİT AİLELERİNİ

 2. HAİN SALDIRI SONU ŞEHİT OLAN HEMŞEHRİMİZE VE DİĞER ŞEHİLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET YAKINLARINA VE MİLLETİMİZE BAŞ SAĞLIĞDİLİYORUM.
  HAİNLER MUTLAKA DÖKTÜKLERİ KANDA BOĞULACAKTIR. TERÖRE LANET….

 3. Belliki
  Akşamüstü güneşinde çekilmiş bu resim
  Akkuş Belediyesi Hizmet Binası\’nın resmi
  Çevresinde çam ağaçları…
  Çam ağaçları, dimdik.

  Çam ağaçları meydan okuyor,
  Yağmura, yele…
  Çam ağaçları;
  Büyüyor Güneş\’e,
  Maviliğe…

  Kuş olsam
  Konsam.
  Dalların ta ucuna.
  Yaşasam özgürlüğümüben de
  Doyasıya,
  Adam gibi.

  Vatan için ölür kimi,
  İnanç ile, iman ile.
  Kimi çürük raporu alır, gitmez askere.

  Biz vatanı severiz
  Onlar parayı.
  Biz akı severiz
  Onlar karayı.

  Bu vatan için ölmek şereflerin en yücesi.
  Vatanın nimetlerini;
  tefeciye, hortumcuya, kendi evlatlarına, damat feritlerine, yabancılara, köpeklere-itlere peşkeş çekenlere oy verip başa getirmek de zekilik mi, ne (!)?

  Şehitlere ağıtlar yakacağız, adlarını bir yerlerde yaşatacağız, görev.BİR.

  Ruhlarına fatiha da okuyacağız. İKİ.

  Türkiye\’nin tam bağımsızlığı için yapmamız gerekenleri yapmadıkça, diğer yaptıklarımızı da yapmamış sayılırız.BU DA ÜÇ.

  Şehide kelle denilmeyen bir ülkede yaşamak, daha bir başka güzel olmalı.
  Dalın ucundaki özgürlük örneğinde olduğu gibi…
  ATA SÖZÜ:\”Düşüne düşüne yapmalı işi,
  sonunda pişman olmamalı kişi\”

 4. ŞEHİT POLİS MEMURU RAMAZAN TAVŞANCI AİLESİNE, AKKUŞ HALKINA VE TÜM EMNİYET MENSUPLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM. KAHROLSUN PKK

 5. Şerefsizlerin saldırısı sonucu şehit olan kardeşime Allahtan Rahmet Kederli Ailesine Başsağlığı dilerken Şehidimizi unutmayan Başta Belediye Başkanı Sayın Lüfi Efil ve Akkuş Halkına Şükranlarımı sunarım.Sevgili Akkuşlular Bende Samsunda görevli Polis memuruyum bu olaydan dolayı içim parçlandı ama bizim elimizden birşey gelmez ama en azından adını sokağa verenlerden Allah razı olsun Şehidimizin adını sokağı vermekle iş bitmiyor Bundan sonra Geride kalan ailesine sahip çıkmak da siz akkuşlu ların görevi olmalıdır Herkese selamlar Çaldere köyünden Patron Ahmedin OĞLU Ali DEMİR

 6. sayın belediye başkanı lütfi efil ve meclis üyelerinin almış olduğu kararı büyük bir memnuniyetle karşıladım. Şehitler en büyük mertebeye ulaşmıştır. O isimler asla unutulmaz. Şehitlerin isimlerini ölümsüzleştirenleri yürekten kutluyorum.

 7. Akkuşun yetiştirdiği şimdiye kadar emsali olmayan çalışkan.dürüst.değerli başkanım lütfi EFİL bey.şehidimizin sıcağı soğmadan akkuştaki bir sokağa şehidimizin adını vermeniz beni ve Tavşancı ailesini çok duygulandırdı.inanınki cümleler boğazımda düğümleniyor.sayın başkanımıza ne söylesek azdır.göstermiş olduğu ilgi ve alakaya çokkkk teşekkür ederim.başarılarının devamını bekleriz..akkuş internet sitesi meyvalı köyü muhabiri.SAYGILARIMLA…..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
19AboneAbone Ol

Çok Okunanlar