16 Temmuz 2024 Sal

AKKUŞ BELEDİYESİ ÖNCÜLÜĞÜNDE AKKUŞLU ÖĞRENCİLER PLATFORMU YAPILSIN

{mosimage}

AKKUŞLU ÖĞRENCİLERİN ORTAK PLATFORMU

Akkuşlu Öğrenciler İçin Düşündüğü Birlikteliği

Sitemiz Yönetimi İle Paylaşan

Seckin İNCE’nin Görüşünü Okuyalım.

Akkuş Belediyesinin Üniversite Öğrencilerini Bir Araya Getirmesi

“Doğduğum ilçe olan Akkuştan 2000 yılının sonunda ayrıldım. Şu anda KIBRIS Girne American Üniversitesi(GAU) endüstri mühendisliği bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.

Yapılmasını istediğim faaliyet geleneksel olarak her yıl belirli tarihlerde Akkuşlu öğrencilerin ortak platformda buluşmasını sağlayacak bir sistem.

Bu kısa dönemde vakit kaybı gibi görünebilir ama uzun vadede ilçemizin geliştirilmesi ve çağdaş dünya toplumları düzeyinde hak ettiği pozisyona kavuşmasını sağlayacak çözümler üretmek olarak kabul edildiğinde etkin bir proje olduğunu sizlerde görecek ve takdir edeceksiniz.SEÇKİN İNCE"

 

Akkuş İnternet Sitesi Yönetimi olarak, Seçkin İNCE kardeşimizin önerisini aynen destekliyoruz. Daha önce Üniversite de görev yapan İlçe Belediye Başkanımız Lütfi EFİL’de bu konuda nasıl bir organize yapılacağını en iyi şekilde bilecek kişidir. Belediyenin bu çalışmasına İlçedeki diğer kurumlarında destek vermesi ile güzel çalışma olacağına inanıyoruz. Geleceğimiz yavrularımıza ne kadar çok önem verdiğimizi tüm ülkeye gösterelim ve belki de ilk olarak yapılacak bir organizeyi gerçekleştirelim.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
19AboneAbone Ol

Çok Okunanlar