18 Mayıs 2024 Cts

Akkuş Belediyesi, Hastanenin Çevre Düzenlemesini Yapıyor

Defalarca Gündeme Getirdiğimiz Hastanenin Çevre Düzenlemesini, Akkuş Belediyesi Yapıyor

kasimhastane3kasimhastane2

 AKKUŞ BELEDİYESİ

AKKUŞ DEVLET HASTANESİNİN ÇEVRE DÜZENLEMESİNİ YAPIYOR

 kasimhastane1

Akkuş Devlet Hastanesinin çevre Düzenlemesinin Yapılması Konusu, Defalarca Sitemize Haber Konusu Olmuştu. Akkuş Belediyesi Duyarlılığını bir kez daha göstererek, Hastanenin Çevre Düzenlenmesi çalışmalarına başladı. Resimlerde de görüldüğü gibi çalışmada çok büyük ilerlemeler de sağlanmış. İnanıyoruz ki, çok yakında İlçemizin gözbebeği Hastanemizin çevresi örnek bir çalışma ile Akkuş'a yakışır bir güzellik ortaya çıkmış olacak ve bu güzellikleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağımızı şimdideden belirtmek isteriz.

Sİzlere haberlerimizde sık sık duyurduğumuz, Akkuş Devlet Hastanesinin tamir ve bakım işleri Ağustos ayından beri devam etmekteydi. Yapılacak çalışma uzun vadeli olup, çok büyük köklü değişiklikler yapılmaktadır. Resimlerde de görüldüğü gibi Hastanenin önündeki inşaat çalışması acil servis girişi olacakır. Hastane acil servisi yenilenmektedir. Acil servis girişi, Hastane girişinden ayrı olarak yapılmaktadır. Hastane içinde de çok büyük tamir ve bakım çalışmaları devam etmektedir. Yakın bir tarihten sonra Akkuş Devlet Hastanesine yolu düşenler, bu güzel çalışmaları görünce şaşıracaklardır.

Saygıdeğer Akkuşlular artık sevinelim değilmi? Yıllarca, ilçemize hizmetler  istediğmiz gibi gelmedi. Şimdi ne kadar çok sevinsek azdır. Akkuşlular bu hizmetleri çoktan hak ettiler.

Bizlere bu güzelikleri yaşatan Öncelikle Akkuş Belediyesine, Sağlık Hizmetleri için ödeneklerin çıkmasında katkıları olan Akkuşlu ve İlimiz Siyasilerine, Ordu Sağlık Müdürlüğüne, Yardım Severlere ve Hastane Başhekimliği, Hastane Müdürlüğü, tüm sağlık, teknik ve idari personele ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Katkı sağlayan herkesten Allah Razı Olsun. ( Bu arada tamir bakım ihalesini alan firmaların da hastanede çalışma yaparken özverili çalışmalarda bulunduğunu biliyoruz ve şahit te olduk. Hastane İhalesi alan firmalar sizlerede çok teşekkür ediyoruz. Hastanemizi çok güzel yapmanızı tüm Akkuşlular adına sizlerden istiyoruz.

Not: Haberlerimize duygularımızı kattığımız ve klasik kalıplaşmış haberler yapmadığımız için bizleri eleştirenler oluyor. Biz haberleri yüreğimizle yapıyoruz. Keşke haber yaparken bizleri izleme imkanınız olsa, bir haber yaparken sevinçten, heycandan nefes nefese kaldığımızı, bir haber yaparken ya sevinçten yada üzüntüden gözyaşları içinde haberleri yaptığımızı ve haberleri yaparken haberin içinde olduğumuzu ve sanki o anları yaşıyormuş gibi haber yapıyoruz. Günlerce haber yapmışsın, keşke keşke hastanemizin çevresi yapılı olsa diye üzülmüşsün, gittiğin yerlerde konuyu dile getirmişsin birde bakmışsın Murat KURU Kardeşimiz resim göndermiş. Hastanenin çevre düzeni yapılıyor. Sevinmemek elde mi. Akkuş Belediyesini Tebrik Etmemek Elde mi. Hastane İdaresini tebrik etmemek elde mi.  T E B R İ K L E R

 

Related Articles

1 Yorum

  1. Hakikaten Hastanenin önü çok çirkindi,berbattı.Çok iyi olmuş!Belediyeyi bir kez daha tebrik ederiz.İlçemizin bu kendi çapında hatta üstünde gelişimini gördükçe daha mutlu olyoruz.Eğer bir kıyas yapmak gerekir ve doğru olacaksa komşu ilçe Ünyeye bir bakın,son 3 -5 hatta 15 yılda neler yapılmış,Akkuşta neler yapılmış,herkesi çapına göre karşılaştırın.Bir Ordulu olarak ve akrbalarımızın olduğu,bazen gelip geçerken gezip-dolaştığımız,bence Karadenizin Bodrumu Ünyenin bu haline üzülüyorum.Bu durumu Ünye sitelerinden birinede yazdım.Ama inanın Akkuş,Ünyenin kıyı kesimi hariç daha güzel….

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar