22 Şubat 2024 Per

Akkuş Belediyesi Encümen Üyesi Hüsamettin SEVİNDİK; Akkuş Çukurköy Derneğini Ziyaret Ederek Kısa Zamanda Gösterilen Başarılı Çalışmalardan Dolayı Tebrik Etti.

Akkuş Belediyesi Encümen Üyesi

Hüsamettin SEVİNDİK

Akkuş Çukurköy Derneğini Ziyaret Ederek

Kısa Zamanda Gösterilen

Başarılı Çalışmalardan Dolayı Tebrik Etti.

06.06.2018 günü kurulan ve yaklaşık 22 gün önce ilk genel kurulunu yapan Akkuş Çukurköy Derneğini 27.01.2019 günü ziyaret eden Akkuş Belediyesi Encümen Üyesi Hüsamettin SEVİNDİK; Yeni kurulmasına rağmen başarılı çalışmalara imza atan Akkuş Çukurköy Derneği Yönetimi ve üyelerini tebrik etti.

Hüsamettin SEVİNDİK yaptığı açıklamada; Çukurköy adına kurulan derneğinizi uzun zamandır takip ediyorum. Kısa zamanda başarılı çalışmalara imza attığınızı görüyorum. Köy adına kaide değer birlik beraberlik oluşturduğunuzun farkındayım. Ayrıca Akkuş ilçesi ile diyalog içinde olduğunuzu yakinen biliyorum. Bu günde hep beraber Akkuş Belediye Spor’un maçını izledik. Dernek olarak organize olarak kalabalık topluluk olarak maça geldiğinizi gördüm. Şahsım ve Belediye Encümeni olarak çok sevindim. Ziyaretimde göstermiş olduğunuz sıcak ilgiye de ayrıca teşekkür ederim. Zaten biliyorsunuz bizler aynı bölgenin inanlarıyız aramızda ayrı gayrı yok. Akkuş ilçesinden gurbetteki Akkuşlu hemşehrilerimizin başarılı çalışmalarını izlemek bizleri sevindirmekte ve gururlandırmaktadır. Akkuş Belediyesi ve Encümen Üyeleri alarak dernek çalışmalarınızda başarılıyor diliyorum. Dedi.

Ziyarette Kuşçulu Mahallesi Sevkili Mahallesinden Ankara’da ikamet eden Dursun SEVİNDİK’de hazır bulundu. Dernek yönetimi ve bir çok üyenin hazır bulunduğu ziyarette hoş sohbet ve ilçenin ihtiyaç duyduğu hizmet konuları görüşüldü.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar