6 Temmuz 2022 Çar

Akkuş Belediyesi Bir İlke İmza Attı. Belediye Ait 2 Dönüm Civarındaki Araziyi Turizm Amaçlı Otel Yapılması İçin Kiraya Vermeye Karar Verdi.

Akkuş Belediyesi Bir İlke İmza Attı.

Belediye Ait 2 Dönüm Civarındaki Araziyi

Turizm Amaçlı Otel Yapılması İçin

Kiraya Vermeye Karar Verdi.

Akkuş Belediyesi Belediye Ait 2 dönüm civarındaki bir araziyi Turizm amaçlı Otel yapmak için kiraya vermeye karar verdi.

Turizm amaçlı Otel yapmak için girişimciye yer hazır.

Akkuş Belediyesi kendinden bekleneni yaptı.

Şimdi sıra Akkuş İlçesine Turizm amaçlı otel yapmak isteyen girişimcide

Turizm Yatırımı yapmak isteyen girişimciler Akkuş’a bekleniyorsunuz.

Akkuş İlçesi Tarihi İpekyolu üzerinde olup, Karadeniz Sahili İç Anadolu’ya bağlayan İpekyolu üzerinde kurulmuş bir ilçe olup,

1350 Rakımı ile yazın 3 ay sahilde sıcaktan kaçanların soluk aldığı yerleşim yeridir.

Bir ricamız var bu ilçeden geçerken çok dikkat edin. Çünkü bu ilçe sadece Akkuş ilçesi olarak anılmaz aynı zaman OKSİJEN DİYARININ BAŞKENTİ olarak anılır. İşte bu oksijeni solumaya alışkın olmayanla ciğerlerine bu oksijen dolunca kendilerini çok iyi hissederler. Alışkın olmadıkları bu temiz hava sizleri çok özel hissettirir. Onun için diyoruz. Akkuş’tan her geçen kişi kendini çok özel hisseder ve Akkuşlular içinde özel kişi olarak kabul edilir.

Akkuş ilçesinde bulunduğunuz zaman süresinde Şeker ve Tansiyon ve de stres ilaçlarına asla ihtiyacınız olmayacaktır. Bol oksijen ve temiz hava her derde devadır Akkuş İlçesinde

Akkuş İlçesi Zirvede olup, bir tarafında aşağıda Ünye İlçesi bir tarafında aşağıda Niksar İlçesi bulunmaktadır. Bu 3 ilçe arasındaki fark Akkuş İlçesi en yüksek zirvede olup, Akkuş’a uğramadan Ünye yada Niksar ilçesine gitme durumunuz yok.

Akkuş İlçesi Samsun-Tokat ve Ordu ili olmak üzere 3 ile komşudur.

200 Binden fazla gurbetçisi vardır. Gurbetçilere ulaşıldığı anda yapılacak otel sadece Akkuşlu gurbetçilere bile yetmez.

İşte bu açıklamalar dahilinde yapılacak Turizm Oteli hem yatırım yapanın yüzünü güldürecek. Hem de Akkuşlunun

 

 

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. bence belediye yapıp ilçe milli eğitim müdürlüğü tarafından ilçemize turizm otelcilik kurulup öğrencilere hem işimkanı sunulmalı hemde kar amaçlı bir işletme olabilir.İlçemize hem bir meslek lisesi açılmış olur hemde ilçemizin konaklama imkanı giderilmiş olur.

  2. İhsan bey, Güzel bir düşünce ama hiç bir yatırımcı rantıbl olmayan işe yatırım yapmaz. Ege veya Akdeniz sahili gibi turist akını olmayan bir yere de özellikle kiralık araziye yatırım pek ilgi göreceiğini sanmam. Ama bir otel ve tesise kesin ihtiyaç var. Umarım ilgi görür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
16AboneAbone Ol

Çok Okunanlar