17 Haziran 2024 Pts

Akkuş Belediye Spor; Maçlarını Ünye İlçesinde Kapalı Spor Salonunda Oynayacak

Akkuş Belediye Spor;

Maçlarını Ünye İlçesindeki

Kapalı Spor Salonunda Oynayacak

2023 Yılında çok büyük bir başarı göstererek Efeler Ligine çıkan Akkuş Belediyesi Voleybol Takımı; Akkuş İlçesi kapalı spor salonu tavanının yükseltilmesi inşaat çalışmalarının devam etmesinden ötürü ligin ilk yarı maçlarını genelde rakip sahada oynadı.

Ünye İlçesi ve Akkuş İlçesi Belediye Başkanlarının ve ilgili kurum-kuruluşların istişareleri sonucunda; Akkuş Belediyesi Voleybol Takımım Efeler Liginde 2 yarıda oynayacağı maçların Ünye İlçesi Kapalı Spor Salonunda oynanmasına karar verildi.

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi Ekibi olarak; Özellikle Karadeniz illerinde-İlçelerinde-Köylerinde yaşayan ve de Akkuş Sporun maçlarını takip eden vatandaşlara sesleniyoruz.

Karadeniz illeri içinde Efeler Liginde mücadele eden tek takım Ordu İli Akkuş İlçesi Belediye Voleybol Takımıdır. Taktir edersiniz ki bu takım Sadece Akkuş İlçesini-Ünye İlçesini-Ordu İlini temsil etmiyor. Tüm Karadeniz illerini temsil ediyor. Yurt içinde ve yurt dışında yaşayan Karadenizlileri temsil ediyor. Bu derece üstün bir başarıyı yakalayan bu takım haklı olarak sizlerden tek beklentisi maçlara gelerek kendilerine destek vermenizi beklemektedirler. Bu desteği bu takıma-sporculara ve teknik heyete çok görmeyin. Zaten Ünyelilerin maça ilgisini biliyor ve salonu dolduracaklarına yürekten inanıyoruz. Gerek Akkuş gerek Niksar, Ünye, Fatsa, Ordu, Terme, Tekkeköy, Çarşamba ve Samsun’daki Akkuşluların yakın desteğinin olacağını Sporcular beklemektedirler.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar