21 Şubat 2024 Çar

Akkuş Belediye Başkanlığını Kazanmanın Yolu Tüm Grup Yollarının ASFALTLANMASINDAN GEÇER.

Belediye Başkanlığı Seçimlerinde
Akkuş Belediye Başkanlığını Kazanmanın Yolu
 
    Tüm Grup Yollarının (Salman, Seferli, Akpınar, Kuşçulu-Seferli, Çukurköy-Ceyhanlı) Yolları dahil ne kadar grup yolu varsa ASFALTLANMASINDAN GEÇER.
 
    Seçimlere daha çok var ama nemize lazım biz şimdiden hatırlatalım. Demesinler ki yok efendim. Kış geldi. Kışın asfalt olmaz demesinler. İşte size TEMMUZ-AĞUSTOS ve EYLÜL ayları bu üç ayda ilçenin tüm grup yolları rahatlıkla asfaltlanır.  Kimse şimdiden bahane üretmesin.
 
    Aksini iddia eden varsa buraya yazsın. Grup yollarının asfalt olmasını isteyenlerde buraya görüşlerini ve gerekçelerini yazsınlar. Ne kadar çok talep varsa o kadar çok dikkate alınır.
 
    Kızılelma-Çayıralan Yollarını asfalt yaptıktan sonra diğer köylere hele siz biraz durun deme şansı kimsenin yoktur. Bu sene içinde tüm grup yolları asfalt olursa sıkıntı yok. Ama bazı köyler asfalttan yararlanıp, bazı köyler yararlanmaz ise işte orada sıkıntı var demektir. Sıkıntı olan yerde Seçim kazanmak kolay olur mu? bunu zaten siyasiler gayet iyi bilir.
    Diğer taraftan Ordu Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanmanın yolu da grup yollarının asfaltlanmasından geçmektedir. Zaten Ordu Belediye Başkanı yaptığı açıklamada Ordu İlinde ve Akkuş İlçesinde yol sorunu kalmadı diyor. Bunu ispatlaması gerekmektedir. Biz diyoruz ki Akkuş İlçesinde yol sorunu vardır. Grup yollarının çoğunda asfalt yoktur. Enver Başkanın yol sıkıntısı yok sözünü ispatlaması için kendisine TEMMUZ-AĞUSTOS ve EYLÜL aylarını veriyoruz. Ekim ayı sonunda grup yolları asfalt olursa. Enver Başkan haklı diyeceğiz. Bizde o tarihten sonra Akkuş İlçesinin yol sorunlarından söz etmeyeceğiz.
     Birileri yine seçim yaklaştı bunlar neler zırvalıyor dediklerini duyar gibiyim. Birileri yine gayet iyi biliyor ki! Akkuş İnternet Sitesi Akkuş ve Akkuşlulara hizmet için kuruldu ve 19 senedir yayındadır. Bu yol sorunu ve talebi bizim şahsi meselemiz değildir. Akkuşluların meselesidir. Bizlerde Akkuşluların sorunlarını ve meselelerini ortaya koyuyor ve haber yapıyoruz.
        Mahalle içi yolları Akkuş Belediyesi zaman zaman siliyor. Ancak lütfen greyder kaptanlarına bir kez daha hatırlatılırsa; köylülerin yolun altına çekmiş olduğu fraktuları yada Çit’leri yıkmasalar. Şahsen ne zaman yol silinse bizim fraktular yıkılıyor. Toprak altında kalıyor.
        Küçük bir hatırlatma Cingili Köprüsü en az 10 sene önce yapıldı. Ama 10 senedir Çukurköy Cingili Mahallesi 13 hanenin yolu Cingili Köprüsüne bağlanmadı. Yolu uzunluğu 700 metre. Neden yapılmıyor? Halen daha anlaşılmadı. İnşallah bu sene yapılır diye bekliyoruz.

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar