24.Kas.2020
ad

Yazar hakkında

2 Yorumlar

 1. ABDULLAH KÖSE

  SAYIN LÜTFİ EFİL’İ KUTLUYORUM. BU SENE YAZ TATİLİNDE GİDİP GÖRDÜĞÜM AKKUŞ’DA GERÇEKTEN GÜZEL GELİŞMELER VAR.ÇEHRESİ BÜYÜK ORANDA DEĞİŞMİŞ..
  BEN BU ÇALIŞMALAR SONUCUNDA İCİŞLERİ BAKANLIĞININ VERDİRDİĞİ TAKDİRNAMENİN ÇOK YERİNDE OLDUĞUNU, BU TÜR DEĞERLENDİRMELERİN DİĞER BELEDİYELERİ DE HAREKETE GEÇİRECEK BİR ETKEN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM .

  Yanıt
 2. Bahadır KAYIM

  BEN DE TEBRİK EDİYORUM! GERÇEKTEN,,VİCDANI OLANIN VE OBJEKTİF OLANIN,YORUMUNA DUYGUSUNU KATMAYANIN,BAŞKANIN KAŞINA,GÖZÜNE,BAKIŞINA,SÖZÜNE,TAVRINA TAKILMADAN,TAKMADAN İŞE,YALNIZ İŞE VE İCRAATA BAKAN KİŞİNİN DİYECEĞİ TEK KELİME ZATEN BRAVO,BRAVO..ÇOK GÜZEL,KELİMELERİDİR,ŞU BAŞARIYI TAKDİR ETMEKTİR.AKKUŞ HALKININ ÇOĞU ZATEN BÖYLE DÜŞÜNÜYOR.
  BU GÜZEL BAŞARIYA RESMİ BİR TAKDİR GEREKİYORDU,O DA OLDU,OLMASI LAZIMDI,İYİ OLDU..
  ŞU ÇEVRE İLÇELERE BİR BAKIN,MESELA ÜNYEYE BAKIN;ÜNYENİN BUNCA İMKANINA RAĞMEN İCRAATA BAKIN,KIYASLAYIN.KUMRUYA,KORGANA,TERMEYE BAKIN..HEPSİ AKKUŞTAN BÜYÜK,İMKANI FAZLA! VE AKKUŞ GİBİ DAĞIN BAŞINDAKİ İLÇEDE BU BAŞARIYI BÜYÜK SAYMAYIN!
  FAKAT BU BAŞARI AYNI ZAMANDA AKKUŞUMUZUN FADAKAR BELEDİYE PERSONELİNİN,MÜDÜRLERİNİN,MEMURLARININ,İŞÇİLERİNİN..GECE-GÜNDÜZ-HAFTA SONU DEMEDEN İTİRAZ ETMEDEN ÇALIŞAN BU İNSANLARIMIZIN..ONLARIDA TEBRİK EDİYORUZ!
  BU ARADA,BU ÇEVREDE DİĞER BAŞARILI ÜÇ BELEDİYE DAHA GÖRÜYORUM;SIRASIYLA NİKSAR,ÇARŞAMBA,FATSA!ONLARIDA BELİRTEYİM!

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ