17 Nisan 2024 Çar

Akkuş Belediye Başkanı Lütfi EFİL, Belediye Başkanlığı Adaylığından Çekildi

Efil, Akkuş Ak Parti İlçe Teşkilatına çektiği faksta “Ak Parti’den Akkuş Belediye Başkanlığı aday adaylığı müracaatımı geri çekiyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” diyerek kısa bir açıklama yaptı. Ancak Efil’in adaylığını geri çekmesinin Akkuş ilçe teşkilatına karşı bir tepki olduğu öğrenildi.

Sample Image

AKKUŞ BELEDİYE BAŞKANI

LÜTFİ EFİL’DEN ŞOK KARAR

ÜNYE HİZMET TV İNTERNET SİTESİNİN HABERİ

Kısa bir süre önce 2009 yerel seçimlerinde partisinden tekrar aday olduğunu açıklayan Akkuş Belediye Başkanı Lütfi Efil’den şok karar.

Akkuş Belediye Başkanı Lütfi Efil, 2009 yerel seçimlerinde Ak Parti’den belediye başkanlığına yeniden aday olduğunu açıklamış ve yarım kalan hizmetlerine yeni dönemde devam edeceğini belirtmişti.

2009 yerel seçimleri için geri sayım başlarken, Akkuş Belediye Başkanı Lütfi Efil, bugün yaptığı sürpriz bir açıklama ile partisinden belediye başkanı adayı olmayacağını belirtti.

Efil, Akkuş Ak Parti İlçe Teşkilatına çektiği faksta “Ak Parti’den Akkuş Belediye Başkanlığı aday adaylığı müracaatımı geri çekiyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” diyerek kısa bir açıklama yaptı. Ancak Efil’in adaylığını geri çekmesinin Akkuş ilçe teşkilatına karşı bir tepki olduğu öğrenildi.

Ak Parti Akkuş İlçe Teşkilatı, 2 kez ertelenen kongrede trafik kazası ile gündeme gelen ve cezaevine girip çıkan İzzet Kaşıkçıoğlu’nu 2. kez başkanlığa seçmiş, seçimlerde tarafsız kalan Belediye Başkanı Lütfi Efil, teşkilatla fikir ayrılığına düşmüştü.

Öte yandan, 2009 yerel seçimlerinde AK Parti’den Akkuş Belediye Başkanlığı için 3 aday adayı başvuruda bulunmuş ve Efil’in adaylığını açıklaması üzerine Mehmet Cürebal, aday adaylığını geri çekmişti.

Bu süreçte, AK Parti Akkuş İlçe Teşkilatı hakkında ilçe ve belde aday adayları ile ilgili para talebi iddiaları gündeme gelmişti. Akkuş Belediye Başkanı Lütfi Efil de, bu iddiaların gündeme gelmesi ve teşkilatla düştüğü görüş ayrılığı nedeniyle, “Yeniden başkan olsam bile, bu teşkilatla çalışmam mümkün değil” düşüncesiyle aday adaylığından çekildiğini açıkladı.

Başkan Efil’in adaylığını geri çekmesinin ardından AK Parti Akkuş Belediye Başkanlığı aday adayı olarak listede Harun Efil ve İsmail Efiloğlu kaldı.

Haber Ünye Hizmet TV. İnternet Sitesinden alınmıştır.

Related Articles

28 YORUMLAR

 1. biri gider biri gelir ama hep o koltuk için kavga eder.
  kim bunlar ?
  koltuğu seven koltuk sevdalıları.
  hizmet mi ?
  sanmıyorum hizmet için geldiklerini,
  halkın hakkını aramak yada yaşam stndartlarını düşünmekmi?
  oda yalan herkes kendi standartını düşünüyor halkı sadece kandırıyor.
  düşünün bu koltukta oturanlar her 5 yılda 5 tane adam gibi hizmet yapılsaydı
  şimdi akkuşta 25000(yirmibeşbin)kişi oturuyor olurdu.
  yüksek okul değil belki fakülte açılırdı.
  yoluna iyileştirme değil otoban yapılırdı.
  akp den 4 aday adayı değil 14 aday adayı başvuru yapardı,
  argan yaylasına akkuştan teleferik yapılırdı.
  vatandaş helen dedesinin ektiği tahıllrla uğraşmaz ülke ekonomisine ve ilçe ekonomisine katkı bulunabilecek işler yaparlardı.
  hayvancılıkta pazar olurdu.
  yaylacılıktı isim yapardı.
  turüzmde patlama yapardı.
  kereste fabrikasında şimdi kilit değil en az 1500 kişi çalışırdı.
  ağaç işlemeciliğinde onlarca dalın öncüsü ve sanayisinin üreticisi olurdu.
  kil akkuştan gitmez akkuşa fabrika gelir
  kil akkuşta işlenirdi.
  yani akkuşa gelen hizmet etseydi bu yazdıklarımı görmüş olurduk.daha bir çook şeyler.
  başkan LÜTFİ EFİLE teşekkür ediyorum .
  sizin kadar hizmet eden olsaydı bugün başka akkuş olacaktı.
  eksiklerin çoktu yaptıklarında az değil.
  sen her yerde her zaman bişeylerin üstesinden gelirsin.
  önemli olan aklı salim olman akıllı yürümen.
  bunuda zaten yapıyorsun.
  yolun açık olsun.
  Akkuş seni çoook arayacak.

 2. Arkadaşlar akkuşa hizmet edenlerin yanındaysanız eğer lütfü efil in hakkını teslim edin lütfen…siz ya akkuşta yaşmıyosunuz yada akkuşa 5 sene önce geldiniz…selam ve dua ile…

 3. Aydın GÜLBÜZ BEY YAZDIKLARINIZA SON DERECE KATILIYORUM VE BU KADAR NET KONUŞTUĞUNUZ İÇİN SİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM…
  LÜTFÜ EFİL GİBİ VATANDAŞLAR OLDUĞU SÜRECE AKP DAHA ÇOK KAN KAYBETMEYE DEVAM EDECEKTİR…
  BİZ AKP Lİ MHPLİ DP Lİ DEĞİLİZ BİZ HERZAMAN AKKUŞA HİZMET EDENLERİN YANINDAYIZ…

 4. AK PARTİ AKKUŞ TEŞKİLATININ DİKKATİNE
  SİTEDEN ÖĞRENDİĞİMİZE GÖRE lÜTFİ EFİLİN BAŞKAN ADAYLIĞINDAN ÇEKİLDİĞİNİ GÖRDÜK ALDIĞIMIZ DUYUMLARA GÖRE İSMAİL EFİLOĞLU ADAY OLACAK YÖNÜNDE BEN ÇALDERE KÖYÜNDENİM KÖYÜMÜZ BELEDİYELİK OLDU EĞER İSMAİL EFİLOĞLU BAŞKAN ADAYI OLURSA İNANIN EN AZ 50 OY AK PARTİDEN KAÇAR BİLGİLERİNİZE BUNU KENDİME GÖREV BİLDİM İYİ DÜŞÜNÜP YANLIŞ KARAR VERMİYECEĞİNİZİ DÜŞÜNÜYORUM

 5. değerli akkuşlu hemşerilerim sayın lütfi efil başkanı bende eleştirdim bu köşelerden ama doğrular adına beklentiler adına yalnız geçenlerde bir araştırma yaptım akkuşla ilgili şu zamana kadar akkuşa belediye başkanı olmuş kişiler arasında en iyi hizmeti sayın başkanın yaptığını öğrendim kendisi aday olmayacaksa bile ben teşekkür ederim akkuş için birşeyler yapmaya çalıştığı için akkuşun bütçesi geliri nedirki ne yapılsın akkuşa bundan sonrası için en hayırlısı kimse o olsun allah çalışanın doğrunun yar ve yardımcısı olsun selamlar

 6. sayın başkanımız ilçemize yeni görünüm kazandırmak istemiş,gelişmişlik adına elinde olan imkanlarla uğraşmıştır.elimizi vicdanımıza koyarak düşünülelim,hangi varlıklı akkuşlu ilçesine dönüp bir yatırım yapmiş ki bu zamana kadar,hangi akkuşlu,hangimiz ilçemiz için ne yaptık ki.ilçemize ulaşım zorken,elinde işletebileceği bir kaynak yok iken belediye ne yapsın?yolumuz düzelmeden,meslek yüksek okulu açılmadan,akkuşlu bir yatırımcı memleketini düşünüp bir yatırım yapmadan hangi belediye iş yapsın?hepimizn derdi kapımdan yol geçsin,benim çocuğumda belediyeye girsin.sırf kendimizi düşündüğümüz için akkuşumuz hep böyle kalıyor olmasın.yanlış siyasetler,yanlış fikirler..başkan yapamayacaklarını farketmiş ve kararını vermiştir.çok fazla yorum yaparak ne birbirimizi nede başkanı üzelim,kıralım.

 7. SAYIN LÜTFÜ EFİL HAKKINDA YAZILAN YORUMLARI OKUDUM&

  İÇLERİNDEN KAZIM İNCE VE ORHAN KAYGUSUZUN ÇOK YAKINEN TANIMAM NEDENİ İLE. YAZDIKLARI YAZILARA İSTİNADEN KENDİLERİNİ ARADIM. İLGİLİ KİŞİLER LÜTFÜ EFİLİN HİZMETLERİNİ VE NE İŞLE MEŞGUL OLDUĞUNU BİLMEDİKLERİNİ SADECE AKKUŞTA BELEDİYE BAŞKANI OLARAK TANIDIKLARINI YAZILAN YORUMLARI BİZ YAZMADIK DEDİLER. YAZILANLARLA UZAKTAN VE YAKINDAN HİÇ BİR ALAKALARI OLMADIĞINI ÖĞRENDİM. BU BİLGİYİ ÖĞRENDİĞİMDE BANA BU KADAR OLMAZ DEDİTTİRDİ.

  SAYIN LÜTFÜ EFİL&

  BENDE SİZİN MENSUBU OLDUĞUNUZ ADALET VE KALKINMA PARTİSİNİN DELEGELERİNDEN BİRİSİYİM PARTİLİ OLMAKTAN RAHATSIZ OLMAMAKLA BİRLİKTE İLÇE YÖNETİMİYLE UYUMSUZLUĞUNUZDAN VE İKDİDAR PARTİSİ OLMAMIZA RAĞMEN İLÇEMİZE KAZANDIRAMADIKLARINIZA ÜZÜLÜYORUM.
  BELEDİYE BAŞKANLIĞI DÖNEMİNİZDE SİZİ GERÇEKTEN CANİ GÖNÜLDEN TAKTİR ETTİĞİM BİR TEK KONU VARDI. ODA ADAYLIKTAN ÇEKİLDİĞİNİZİ AÇIKLAMAKTI. AMA ANLADIĞIM KADARIYLA HALAN ADAY OLMAK İSTEDİĞİNİZİN SİNYALİNİ VERİYORSUNUZ. SİTEDEKİ ADAYLIKTAN ÇEKİRME HABERİNİZ KALDIRILMADAN BİR DAHA ADAYLIĞINIZ GÜNDEMDE GÖRÜNÜYOR. BU SEÇMENİ BU AKKUŞLUYU BU KADAR HAFİFE ALMANIZ BENİ SON DERECE RAHATSIZ EDİYOR& EĞERKİ AKP NİN SİYASİ ANLAYIŞI LÜTFÜ EFİLİN YAPTIĞI GİBİYSE….. BEN ADELET VE KALINMA PARTİSİNDEN İSTİFA EDİYORUM… AMA LÜTFÜ EFİL GİBİ GERİ GÖNMEK İÇİN ÇABA GÖSTERMİYECEM….

 8. Bir Varım Bir Yokum Demek Bir siyasiye bir belediye başkanına yakışmak kendisine çok teşekkür ederim adaylıktan çekildiği için yeter akkuşu 10 sene geriye götürdüğün….

 9. Sayın Efil adaylığını geri çekmekle onurlu bir davranış sergilermiştir.Temennim bu onurlu davranışını onursuzluğa dönüştürmez.yaptıkları ve söylediklerinin arkasında durup insan beşer hata yapabilir deyip kabullenip özür dileseydi bı traji komik duruma asla düşmeyecekti.
  Yaptığı gafların bedelini daha fazla ödememek için geri adım atmaman artı puandır Sn. Efil.Dolduruşa gelme.Bunların telafisi zordur.Unutma ki siyasette SEHİV SECDESİ olmazzzz…

  Site Yönetimi: Ortaya bir şey koyacak iseniz her şeyi açık yazmalısınız. Konu ile ilgili kişilerin adlarını ve yazılıp çizilenleri açık yazmalı ve gerçek adınızı soyadınızı yazmalısınız. Yazdıklarınız her zaman yazılabilir. Ama neden hemen hakaret ile başlanıyor eleştiri yazarken halen anlamadk.

 10. SYN LÜTFÜ EFİL ÖNCELİKLE YAPTIGINIZ BU ÇALIŞMALARINIZDAN DOLAYI SİZİ KUTLUYORUM.GERÇEKTEN BELEDİYE BAŞKANLIGINIZDAN AYRILMAMANIZI İSTİYORUM.BU ARADA YENİ YILINIZI KUTLAR SAĞLIKLI,HUZURLU,BAŞARILI YILLAR DİLİYORUM.SAYGILAR,SELAMLAR

 11. SAYIN LÜTFÜ EFİL İSTANBULDA YAŞAMAMA RAMEN SİZİ DESTEKLİYORUM BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.SELAMLAR.AKKUŞA

 12. SAYIN LÜTFÜ EFİL YAPTIGINIZ BAŞARILI ÇALIŞMALARINIZDAN ÇOK MEMNUNUZ.ADAYLIKTAN ÇEKİLMEMENİZİ İSTİYORUZ.BU ARADA YENİ YILINIZI KUTLAR SAĞLIKLI BAŞARILI NİCE YILAR DLERİM.SAYGILAR SELAMLAR

 13. SAYIN BASKANIM,BASKALARINA KIZIP AKKUS HALKINI HIZMETTEN MAHRUM BIRAKMAK SIZE YAKISMAZ.AKKUS HALKININ SIZIN GIBI AYDIN INSANLARIN HIZMETLERINE GERCEKTEN IHTIYACI VAR.FIKIR VE GORUSLERINIZE SAYGIM VAR.FAKAT SIZ AKKUS HALKINI YANLIZ BIRAKMAMAK ICIN SON BIR KEZ DAHA DUSUNMELISINIZ.SON DONEM ORDU ILI ICINDE EN BASARILI BELEDIYE BASKANI OLDUGUNUZU TUM ORDU HALKI BILIYOR.BENCE AKP ILE OLMASA BILE BAGIMSIZ ADAY OLUP HIZMETE DEVAM ETMELISINIZ.TUM HEMSERILERIME SELAMLAR.

 14. Gerçekten Sayın Lütfü Efil Beyi yaptığı on urlu davranıştan dolayı kutluyorum… İktidar partisi olmak bu ülkede benim dediğim olur anlamına mı geliyor sayın ilçe başkanı. Nasıl ANAP devranı bitti ise AKP dönemide bu ülkede …Ülkemizde Akkuş örneği çoktur ama bunlar gün gelecek değerli insanlara ve halka hep zarar verecektir. Akkuş halkı ve Türk halkı bunu unutmasın…Saygılar

 15. Gerçekten Sayın Lütfü Efil Beyi yaptığı on urlu davranıştan dolayı kutluyorum. Alt yapısı bile olmayan AKP ilçe ve belde başkanları buraya seçilince her nedense kendisini kral ilan ediyorlar.İktidar partisi olmak bu ülkede benim dediğim olur anlamına mı geliyor sayın ilçe başkanı. Nasıl ANAP devranı bitti ise AKP dönemide bu ülkede bitecek bakalım o zaman hangi iktidar partisine yamıycaksınız kendinizi. Ülkemizde Akkuş örneği çoktur ama bunlar gün gelecek değerli insanlara ve halka hep zarar verecektir. Akkuş halkı ve Türk halkı bunu unutmasın…Saygılar

 16. Lütfi Başkanının Akkuş basını yerine ünye basınına öncelik vererek. İlk açıklamayı buraya yapması manidardır. Düşündürücü dür. Başkanım bu haberiniz sitemizde 780 defa okunduğunu görüyorum. Site ve Akkuşlular size değer veriyor ve takip ediyorlar. Ama siz, 8 senedir yayında olan Akkuş İnternet Sitesini neden görmezlikten geliyorsunuz. Kusura bakmayın bu davranışı kabul edemiyoruz. Site yönetimini geçelim biz alışkınız bu tür davranışlara ama Siteyi takip eden ve sizi sitemizden takip eden izleyicilere biraz nezaket göstermek konusunu size bırakıyoruz. Adaylıktan çekildikten sonra yeni gelişmeler olduğunu biliyoruz. Ama netleşmeden haber yapmıyoruz. Sizin için hayırısı neyse o olsun.

 17. veysel şensoy
  lütfü başkanın başkanlığa ihtiyacı yok ama akkuş un ona ihtiyacı var derken sanırım akkuşun yetiştirdiği adam çok tahsillide çok gezip görenide çok kimse kendi kdv sini%50 arttırmasın

  Site Yönetimi: Fuat bey güzel fikirleriniz var. Ancak bu fikirler daha iyi ifade edilmeli, kişilere hakaret ve rencide edici sözlerden kaçınarak değerlendirmeleriniz yapınız sitemiz ana sayfada yazınızı yayınlaylım.

 18. EVET KIYMETLİ AKKUŞ\’LU HEMŞEHRİLERİM OYUNA GELMEYİN!
  YANİ LÜTFİ BEYİ TEKRAR ADAY GÖSTERMENİN YOLUNU BULUN! KEŞKE VAKTİMİZ İMKANINMIZ MÜSAİT OLSA BİREBİR KONUŞSAK LÜTFİ BEY\’İ KAYBETMENİN NE DEMEK OLDUĞUNU! BUNUN SİZE VE AKKUŞA NELER KAYBETTİRECEĞİNİ BİR BİLSENİZ İNANIN SİZDE YERİNİZDE RAHAT DURAMAZ İSTANBUL\’DANDA OLSA BİRŞEYLER YAPMAK İSTERDİNİZ,BANA HAK VERİRDİNİZ.BİR NİMETİN KIYMETİ KAYBEDİLİNCE ANLAŞILIR.AMA NEYE YARAR SON PİŞMANLIK FAYDA VERMEZ.LÜTFİ BEY KENDİNİ İSPAT ETTİ AKKUŞUN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRDİ BİRTAKIM PROJELERİ YARIM KALDI HEM ONLARI TAMAMLASIN HEMDE AKKUŞ\’UN İSMİNİ DEĞİL ORDU\’YA,TÜRKİYE\’YE DÜNYA\’YA DUYURSUN AKKUŞA DAHA FAZLA YATIRIM GELSİN YILLARDIR KASITLI OLARAK AKKUŞ\’A GELECEK YATIRIMLAR ÜNYEYE FATSAYA DİĞER İLÇELERE KAYDIRILDI BUNU HEPİMİZ BİLİRİZ AKKUŞ\’LU İTİLDİ KAKILDI SAHİPSİZ KALDI ARTIK BUNA DUR DEMENİN ZAMANI GELMİŞKEN,ÜÇ BEŞ KİŞİNİN CANI ÖYLE İSTEDİ DİYE BİR BAŞKAN DIŞLANAMAZ SAHİPSİZ BIRAKILAMAZ.GÜN BUGÜNDÜR EL ELE VERİP LÜTFİ BEYİ TEKRAR BAGIMSIZ DA OLSA SEÇELİM KALDIĞI YERDEN DAHA HIZLI NİCE GÜZEL HİZMETLER AKKUŞ\’A VE AKKUŞ\’LU YA FEDA OLSUN İNLŞAAALLAH! İSTANBULDAN SELAM HÜRMET VE MUHABBETLERİMLE İSLAM BARMAK

 19. Lütfi Bey in adaylıktan çekilmesi Akkuş için bir kayıptır.Ben şunu anlıyorum dürüst olup fedakarlık yapan insanlar sevilmiyor…….Lütfi BEy bağımsız aday dahi olsa yine de desteklerim saygılarımla…

 20. Sayın başkanın kendi tercihi ise bir şey diyemeyiz ama perti teşkilatından yada çevreden birtakım yapılanmadan veya tepkiden dolayı ise Başkan Lütfi EFİL in geri çekilmes bu akkuş için çok büyük kayıptır. Biz ve bakıpta gerçek manada görenler başkanın hizmetlerini zaten görür Akuş a çalışan başkan lazım oda sayın Başkan Lütfi EFİL e yakışır. Biz başkanın hizletlerini gördük ve arkamıza da koymadık. Ben Sayın başkanın görevini devam ettirmesini isterdim. Çekilirse akuuş için büyük bir kayıp ve eksiklik olur düşüncesindeyim. Ama siyasetten ayrılmak tepkiden değilde kendi görüş ve düüncesinden dolayı ise buna da saygı duymak lazım

 21. Akkuş için büyük kayıp!

  İlçe teşkilatı hakında yapılan idialardan aklanmaları gerekiyor. Lütfi Başkanın Akkuş Belediye Başkanlığına ihtiyacı yok ama Akkuş’un Lütfi başkaa ihtiyacı var. Kimse kendisinin daha iyi yapacağını iddia etmesin. Belediyeciliğe intibak edilmesi bile iki senelerini alır. Yöneticilik ile idarecilik kavramını kimse birbirine karıştırmasın. Lütfi başkanın bağımsız aday olmasını arzu ederim. Siyaset uğruna Akkuş’a durağan bir dönem yaşatanlardan Akkuşlular hesabını sorar.

  Saygılar…

 22. Lütfi EFİL’in akpci yaklaşımı felsefesi kendisini bu noktaya getirmiştir. akp nin acımasizliğina burada tanık olmaktayız. Umarım Lütfi EFİL de bu acı gerçeği görür. Parti bağimliliği insanı bu noktaya getiriyor. Lütfi Beyin yapacağı bir tek şey var. Akkuş için gerçekden samimi ise bağımsız olarak adaylığını koymasıdır. Ozaman hem lütfi bey akkuşa gerçekden hizmet etme amaçlı olduğunu ispatlamış olacak hemde halk onu başkan secerek particiliğin akkuşa yarar getirmnediğini gostermi olacak bu partilere.
  Not bagımsız aday olupda başkan oldugunda kendinden ricam devlet malını satmamasıdır onun haricinde başarıldır kendileri.

 23. BEN AKKUŞ KURTBOĞAZ KöyündeniM istanbuldayım İSMAYIL HACANIN AKKUŞ BELEDİYE BAŞKANI OLMASINI İSTİYORUZ İŞAALLAH OLUR HEM AKKUŞ HEMDE KÖYÜMÜZ İÇİN GÜZEL ŞEYLER YAPAR BAŞARILAR DİLİYORUM TÜM SOLAKOĞLULAR AİLESİNE SELAMLAR SAYĞILARIMLA..

 24. SAYGIDEGER BASKANIM BIZLER YURT DISINDAKI GURBETCILER OLARAK HER YIL IZINE GELDIGIMIZDE GORUYORDUKKI AKKUS DAHADA GELISMIS DAHAHDA BUYUMUS.BENIM SIZIN KARARINIZA SAYGIM VAR.AMA SUNUDA HATIRLATAYIM AKKUSUMUZUNDA SIZIN GIBI CALISKAN DINAMIK INSANLARA IHTIYACI VAR.BU DA SIZINDE BILDIGINIZ GIBI BASKASINA KIZIP ORUC BOZMAKTIR.LUTFEN VERECEGINIZ KARARI BIR KEZ DAHA DUSUNUN.BENIM FIKRIM AKKUS SIZDEN BIR DONEM DAHA HIZMEY ALMALI.VERECEGINIZ KARAR INSAALLAH AKKUS HALKI ICIN HAYIRLARA VESILE OLUR.ZATEN MEYVE VEREN AGAC TASLANIRMIS.TUM DUNYA INSANLARININ YENI KUTLU OLSUN.SELAMLAR
  .

 25. BİR AKKUŞLU OLARAK BU KARARA ÇOK ÜZÜLDÜM. LÜTFİ BEY DEVAM ETMELİYDİ,BU TİP SİYASİ OLAYLARA, MAALESEF ÜLKEMİZDE SIK,SIK RASTLIYORUZ.AMA KAYBEDEN AKKUŞ OLDU.AKKUŞ TAM KALKINMAYA BAŞLAMIŞKEN LÜTFİ BEY GİBİ BİR BAŞKANI KAYBETMEMELİYDİ! BUNA AKKUŞLU HEMŞEHRİLERİM SEYİRCİ KALMAMALI!Bİ YOLUNU BULUP BAŞKANIN TEKRAR ADAY OLMASINI SAĞLAMALILAR,HATTA GEREKİRSE BAĞIMSIZ ADAY OLMALI YİNE LÜTFİ BEY DEVAM ETMELİ DİYORUM,BÜTÜN HEMŞEHRİLERİMİZİN MÜBAREK (HİCRİ)1430. YILINI TEBRİK EDER,BÜTÜN İSLAM ALEMİ İÇİN (ÖZELLİKLE FİLİSTİNLİ)KARDEŞLERİMİZİN KURTULUŞUNA VESİLE OLMASINI TEMENNİ VE NİYAZ EDERİM İSLAM BARMAK KAÇMAZ EMLAK SOYAK YENİŞEHİR ÜMRANİYE İSTANBUL 0 536 836 19 47 0 216 534 05 37

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar