2 Aralık 2023 Cts

AKKUŞ AKKUŞ OLALI BÖYLE YOL GÖRMEDİ SALMAN YOLUNU GÖRDÜNÜZ MÜ?

  SALMAN-AKKUŞ ASFALTLI YOL ÇALIŞMASI BÜYÜK BİR HIZLA İLERLİYOR

{mosimage}{mosimage}

Ordu Özel İdare Müdürlüğü Yol İşleri Müdürü, Akkuş Ak Parti İlçe Başkanı İzzet KAŞIKÇIOĞLU, Akkuşlu İl Encümeni Hamdi GÜL ve Akkuş Tarım Müdürü

Salman Yolunda incelemelerde bulundular.  Yolun yapılmasını yerinde inceleyen heyete, davet üzerine Sitemiz Yapımcılarından İhsan ÇAM'da katılmıştır. 05.08.2006 tarihinde  Akkuş Salman eski yol üzerinden Salman'a hareket edilmiş.Daha önceki senelerde çok bakımsız ve çukurlarla dolu olan yolun çakıllandığı ulaşımın rahat sağlanabilen bir yol haline geldiği görüldü. Yeni yol çalışmasının Salman Akkuş eski yol güzergahından Çamlıca köyü istikametine doğru yapımın devam ettiği görüldü. İş makinalarının bulunduğu Çamlıca köyü istikametine dönmeden Salman istikametine doğru ilerleyerek yeni açılan yolun durumunu gördük. Gözlerimize inanamadık. Akkuş Akkuş olalı herhalde bu kadar güzel geniş ve büyük bir yol görmedi. Yolu çok beğendik. Devletimizle bir kez daha gurur duyduk. Daha sonra geriye dönerek iş makinalarının çalışmaya devam ettiği  yeni ham yoldan Çamlıca Köyünde çalışmanın devam ettiği son noktaya vardık. Özel İdare Müdürlüğü Yol İşleri Müdürü, İlçe Başkanı İzzet KAŞIKÇIOĞLU ve Akkuşlu İl Encümeni Hamdi GÜL; yol yapımını yürüten firma sahibinden ve ilgili sorumlulardan yolun son durumu hakkında, yol yapımının ne zaman sona ereceği vs. konularda bilgiler aldılar.

    Yol yapımının ve çakıllanma işleminin bu sene bitirileceği, çalışmaların hızla devam ettiği belirtildi.

Site yapımcımız İhsan ÇAM'a yol çalışmasının devam ettiği noktada açıklama yapan İlçe Başkanı İzzet KAŞIKÇIOĞLU ilçe teşkilatı olarak Akkuş köylerinde yol çalışmalarının büyük bir hızla devam ettiğini gerek Özel İdare gerekse Akkuş Kaymakamlığı ihalelerinin yapılmasıyla beş altı köyde çalışmaların birlikte devam ettiğini, özellikle grup yollarında çalışmaların bitirilerek halkımızın ulaşımının rahatlıkla sağlandığı, ilerleyen günlerde sürdürülen çalışmaların bitirilmesiyle Akkuş Köylerinin çevresinin değişeceğini ifade ederek, İlçe teşkilatı olarak İl Encümenlerimiz, Belediye Başkanlarımız ile uyum içinde çalışmalarını sürdürdüğünü  dile getirerek Salman yolunda emeği geçen siyasilere, İl Encümenlerine, Belediye Başkanlarına, Ordu Valiliğine, Özel İdare Müdürlüğüne ve Akkuş Kaymakamlığına  ayrı ayrı teşekkür ederek bizlerin de çalışmalarını takdir ettiğini açıkladı.

İl Encümeni Hamdi GÜL yaptığı açıklamada İl Encümenleri arkadaşları ile çok büyük çabalar harcadıklarını dile getirerek Akkuş Köyleri için yoğun çalışmalarının devam ettiğini söyleyerek bu yolda emeği geçen herkese teşekkür etti. Yol ile ilgili resimleri görmek için haberin devamına bakabilirsiniz.

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

{mosimage}{mosimage}

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar