21 Haziran 2024 Cum

AKKUŞ AK PARTİ İLÇE BAŞKANI SİTEMİZE AÇIKLAMADA BULUNDU

 Akkuş Ak Parti İlçe Başkanı İzzet KAŞIKÇIOĞLU Sitemize Açıklamada Bulundu

{mosimage}

Akkuş İnternet Sitesini takip ediyor ve yapılan başarılı çalışmaları takdir ile karşılıyorum. Ancak uzun zamandır bazı kişiler, gerek şahsıma gerek Akkuş Parti teşkilatıma sataşmalarda ve yalan yanlış beyanlarda bulunduklarını üzülerek izliyorum. Özellikle Sitenin ziyaretçi defterine adını ve soyadını yazmadan bazı kişilerin kim bilir belki de sadece ortalığı karıştırmak, Akkuş'un ilerlemesini istememek uğruna, yalanlama, karalama çalışmalarına hız verdiklerini takip ediyorum.

Haberin devamında geniş açıklamayı görebilirisniz.

Gerek şahsım, gerek ilçe teşkilatım, Akkuş için daha da ne yapabiliriz çabası ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yapılan çalışmalar yapılacak olan çalışmaların göstergesidir. Salman yolu, 3 adet köprü, her grup yolunun yeniden genişletilerek çakıllanması, Ünye-Akkuş-Niksar yolunun yapılması için çabalarımız, Seferli, Çayıralan okullarının yeniden yapılması için girişimlerimizin başarılı sonuçlanması, öğretmen lojmanlarını bakımı, yeni lojmanların yapılması, Devlet Hastanesine ödenek ayrılması çabalarımızın başarılı şekilde sonuçlanması….. yapılan çalışmalar, hizmetler saymakla bitiremeyiz.

Son olarak Ziraat Odası ile ilgili yönetim kurulu seçimleri hakkında görüşlerini yazan ve eksik bilgi ile vatandaşların kafalarını karıştırmaya çalışanlara söylemek istediğim konu: Son zamanlarda devletin de desteği ile Ziraat odamızın çalışmaları hız kazanmıştır. Bizlerde ilçe teşkilatı olarak, Ziraat Odasının Çalışmalarına gereken siyasi desteği vereceğimizi belirtiyoruz. Bu destek yapılan çalışmalara olacak olup, Yönetim kurulu seçimleri ile bir ilgisi yoktur. seçimler kanunların belirlediği esaslara göre yapılır. İlçe Başkanı olarak bende delege sıfatı ile oyumu kullanacağım.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar