6 Haziran 2023 Sal

Akkuşlulara Hakareti Kabullenemeyen Sitemiz Yönetimi Haber Ordu İnternet Sitesindeki Ortaklığından Ayrılmıştır

Haberordu İnternet Sitesinin Kurulmasında Kurucu Ortak Olarak Yer Alan Site Yapımcıları İhsan ÇAM ve İhsan GÜNEŞ, Akkuşlulara yapılan hakaretleri boyun eğmediği için ortaklıktan kendi isteği ile ayrılmıştır.

Akkuş İnternet Sitesi Yapımcıları İhsan ÇAM ve İhsan GÜNEŞ,

Akkuş Köyleri Yollarında birlikte Yürümeye devam etmektedirler. Hiç durmadan

Akkuşlulara Hakareti

Kabullenemeyen Sitemiz Yönetimi

Haber Ordu İnternet Sitesindeki

Ortaklığından Ayrılmıştır.

Haberordu İnternet Sitesinin Kurucu Ortaklarından olan Akkuş İnternet Sitesi Yapımcıları İhsan ÇAM ve İhsan GÜNEŞ, Bardağı taşıran son gelişmeleri kabullenmediği için, Akkuşlulara ve bir ilçe halkına hakaret edildiği için Haber Ordu İnternet Sitesindeki Ortaklığından kendi isteği ile ayrılmıştır. 

10 Sene önce İhsan ÇAM’ın Teklifi ile internet sitesi kuralım fikrine İhsan GÜNEŞ " Kuralım da ağbi fakat insanlarımız sahip çıkarmı acaba" şeklindeki endişesine İhsan ÇAM " Adaşım sahip çıkarlar. Senin de bildiğin gibi İslam dini yayılırken de İlk başta tek Kişi inanıyordu. İki Cihanın Güneşi, Kalbimizin nuru Hazreti Muhammed Peygamberimiz Efendimiz. Şimdi ise dünyanın her yerinde Müslüman var. Sen-ben oluruz sanra sayımız artar" sözleri üzerine İhsan GÜNEŞ evet bende varım demiş ve İŞTE AKKUŞ İNTERNET SİTESİNİN TEMELLERİ BÖYLE ANLAMLI SÖZLER İLE İMAN GÜCÜ İLE KURULMUŞTUR.

Sonra ne olmuş. Onbinler, yüzbinler siteyi takip etmeye başlamış. 2500 Kişiden çok kayıtlı üyemiz, Site Üst Danışma Kurulu, Site Onursal Başkanı, Site Temsilcileri, Site Muhabirleri, Site Yazarları, Karikatürcümüz, ressamımız, Gönüllü Muhabirlerimiz ve sitede hiç görev almadıkları halde daima arkamızda Akkuş’un Argan yaylası gibi duran sevdiklerimiz. Akkuşlular bulunmaktadır.

Bizlere ve sitemize güvenen herkese sonsuz selamlar olsun. Bizler sizlerle varız. Site sizlerle var. Sizlerin destekleri olduğu sürece daha nice 10 seneler 20 seneleri görürüz.

Haber Ordu Sitesi ile ortaklık kurulduktan sonra, bu sitedeki bazı reklamların hoş olmadığını gelenek ve göreneklere uygun olmadığını belirttik. Dediler ki google reklamları yapacak bir şey yok. Ne demek yapacak bir şey kardeşim. Biz niye Akkuş İnternet Sitesine bu tür reklamlar almıyoruz. ( Reklamda, Ankara’daki dul bayanlar ile tanışın gibi saçma reklamlarda sık sık yer almakta idi) ama reklamları kaldırın uyarımız dikkate alınmadı. Dedik ki bu site kurulurken hizmete yönelik site olsun. Siyasi içerikli olmasın dedik. Ama site siyasi içerikli haberler ve reklamlar ile doldu taştı. Bu uyarımızda dikkate alınmadı. Site kurulurken site ekibi görev dağılımı yapmıştı. Ancak aradan zaman geçince ve seçimler şekillenince sitedeki görev dağılımını bizlere sormadan değiştirdileri. Örneğin Akkuş Temsilcisi olan İhsan ÇAM’ın yerine önce Ramazan TINKIR, daha sonra ise Ümit TOKMAK getirildi. İhsan ÇAM da Ankara Temsilcisi olarak görevi değiştirildi. Site kurulurken görev değişikliği yaplırken kurucu ortaklar birlikte karar vereceklerdi. Tüm bunlar yetmedi. Son olarak ta sizlerinde yakından bildiği gibi site kurucularından M. Kemal YENİ, yaptığımız bir habere öyle bir yorum yaptı ki, ne yapılan haberle ilgisi var, nede gündem ile ilgisi var. Adeta seçimlerin intikamı gibi cümleler, Akkuşlulara sersem diyecek kadar küçük görmeler.

İşte bu nedenlerden dolayı Akkuş İnternet Sitesi Yapımcıları İhsan ÇAM ve İhsan GÜNEŞ olarak Siteye dilekçe ile müracaat ederek. Yukarıdaki nedenlerden dolayı siteden ayrılmak istediğimiz belirttik. Nihayet bu gün itibariyle site ekibi içinden isimlerimizin kaldırılması için, müracaatımız kabul görmüş oldu. Zaten bizde ayrılma dilekçemizi verdiğimiz anda Ortaklığı bitirmiştik.

Herkesin bildiği gibi Akkuş İnternet Sitesinin gizli bir işi yoktur. Her konu site takipçileri ile paylaşılır. Bu konuyu da sizlere paylaşmayı uygun gördük.

Akkuş İnternet Sitesinin Haber Ordu İnternet Sitesi ile herhangi bir işbirliği ve ortaklığı kalmamıştır. Ayrıca herhangi bir internet sitesi ve oluşum ile de herhangi bir ortaklığı yoktur. 10 senedir ayakları üstünde durabilen sitemiz sizlerin destekleri ile daha nice on yıllar ayakları üstünde duracaktır. inşallah

 Not: Haber Ordu İnternet Sitesinden hiç bir zaman maddi bir gelirimiz olmamıştır. Zaten siteye ortak olurkende, Ordu ve İlçelerine hizmet etmek için sorumluluk almıştık. Keşke ortaklık ilkelerine uyulsaydı da, keşke bir kişi çıkıp Akkuş İlçe halkına hakaret etmeseydi. Keşke amacına uygun hizmet yapmaya devam etseydi. Elbette Ordu ve İlçelerine hizmet etmek için daima yer alırdık. Ancak kimse kusura bakmasın Akkuş İnternet Sitesi Yönetimi ve ekibi ilkelerinden asla vaz geçmez. Asla bir kişinin ilçe halkına hakaret etmesini hoş görmez. İlla da bizim konumuz hizmet olacak.

 

Related Articles

4 YORUMLAR

 1. KARŞI TARAFIN ÖZÜR DİLEMESİNİ BEKLİYORUZ
  BİZLER YİNE ORTAKLIGI GÖZDEN GECİRELİM AYRANIMIZ YÖRE OLARAK CABUK KABARIYOR KABARMASIN
  ONLARIN İSTEGİ ZATEN AKKUŞ ARTIK SİLİNSİN DEĞİLMİ BİZLER İNADINA DAVAMIZA DEVAM EDECEGİZ PES ETMEK YOK İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR MİSALİ KIMSE ÜSTÜNE ALINMASIN ANLAMLI GÜZEL SÖZ O YÜZDEN YAZDIM…ORTAKLIGA DEVAM SÜREKLİ SAYFALARINI İŞGAL EDELİM Kİ ….EGER BIRAKILMASI GEREKİYORSA KOMPLE BIRAKIRIZ KOMPLE TEPKI YAPARIZ BİZİM ORDA KÖŞE YAZAR ARKADAŞIMIZDA VAR GEREKİRSE GERİ ÇEKİLİR TEPKI VERİLİR AMA BEN DERİM MÜCADELEYE DEVAM KÖTÜ SÖZ SAHİBİNİN …….

 2. Akkuş’a ve AKKUŞLULARA da yakışanda bu idi. Sorumluluk bilinci olan insanlar memleketi neresi olursa olsun,birbirine saygı duymalıdır. Her kesin kendi memleketinin, kendi nezdinde değeri biçilemez. AKKUŞ DA benim için aynıdır.Rızkımı gurbette kazanıyorum, ama memleketimiz bizim için BİRİNCİ SIRADADIR.Şu güzelim Ramazan ayında da AKKUŞLULARI AŞAĞILAMANIN LÜZUMU NE OLA Kİ. !
  Daha biribirimize kenetlenip, beraber işler yapmak KAYNAŞMAK yerine….
  Yıllarca GÜZEL ÜLKEMİZ ÜZERİNDE, DIŞARIDAN ÜLKEMİZ KARIŞTIRILMAK İSTENMEDİMİ…
  KALE İÇERİDEN YIKILIRSA o zaman ne olacak….
  DİK DURUŞUNUZDAN DOLAYI SİZLERİ CANDAN TEBRİK EDER, ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM….
  ALLAH YAR ve YARDIMCINIZ OLSUN.

 3. Sayın İHSAN ABİLERİM
  SİTEMİZ OLARAK DİMDİK DURUŞUMUZ BENİ ÇOK ONURE ETTİ.AKKUŞ İNTERNET SİTESİ HİÇBİR ZAMAN AKKUŞUMUZA LAF ETTİRMEZ VE LAFIN ALTINDA KALMAZ..BU GÖREVE BAŞLARKEN ÖNCE AKKUŞ İLÇEMİZİN ADINI DUYURMAK EKSİK HİZMETLERİNİ HABER YAPACAĞIMIZI VE AKKUŞ İÇİN ELİMİZDEN GELEN GAYRETLE VE İNANÇLA ÇALIŞACAĞIMIZI BİLDİRMİŞTİK…BİZ DİĞER İLÇELERİMİZİ DİĞER SİTELERİMİZİ KARDEŞÇE GÖRÜYORUZ.AMA BAZI KENDİ BİLMEYENLER, AKKUŞUMUZA HİZMET HABERİMİZİ KINIYOR..ABİLERİM SİZ EN İYİSİNİ YAPTINIZ..BİZE YAKIŞANDA BUYDU..SAYGILARIMLA..

 4. bizi ve akkuş luyu hor gören hakaret edenlerle birliktelek olmazdı zaten, yani size hakaret ve küfür eden biriyle yol arkadaşlığı yapılmazdı zaten bu yüzdende sizleri tebrik ediyorum DİK DURMAYA İHTİYACIMIZ VAR.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar