23.Oca.2021
ad

Yazar hakkında

4 Yorumlar

 1. Erdal korkmaz

  KARŞI TARAFIN ÖZÜR DİLEMESİNİ BEKLİYORUZ
  BİZLER YİNE ORTAKLIGI GÖZDEN GECİRELİM AYRANIMIZ YÖRE OLARAK CABUK KABARIYOR KABARMASIN
  ONLARIN İSTEGİ ZATEN AKKUŞ ARTIK SİLİNSİN DEĞİLMİ BİZLER İNADINA DAVAMIZA DEVAM EDECEGİZ PES ETMEK YOK İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR MİSALİ KIMSE ÜSTÜNE ALINMASIN ANLAMLI GÜZEL SÖZ O YÜZDEN YAZDIM…ORTAKLIGA DEVAM SÜREKLİ SAYFALARINI İŞGAL EDELİM Kİ ….EGER BIRAKILMASI GEREKİYORSA KOMPLE BIRAKIRIZ KOMPLE TEPKI YAPARIZ BİZİM ORDA KÖŞE YAZAR ARKADAŞIMIZDA VAR GEREKİRSE GERİ ÇEKİLİR TEPKI VERİLİR AMA BEN DERİM MÜCADELEYE DEVAM KÖTÜ SÖZ SAHİBİNİN …….

  Yanıt
 2. Celal KARABACAK

  Akkuş’a ve AKKUŞLULARA da yakışanda bu idi. Sorumluluk bilinci olan insanlar memleketi neresi olursa olsun,birbirine saygı duymalıdır. Her kesin kendi memleketinin, kendi nezdinde değeri biçilemez. AKKUŞ DA benim için aynıdır.Rızkımı gurbette kazanıyorum, ama memleketimiz bizim için BİRİNCİ SIRADADIR.Şu güzelim Ramazan ayında da AKKUŞLULARI AŞAĞILAMANIN LÜZUMU NE OLA Kİ. !
  Daha biribirimize kenetlenip, beraber işler yapmak KAYNAŞMAK yerine….
  Yıllarca GÜZEL ÜLKEMİZ ÜZERİNDE, DIŞARIDAN ÜLKEMİZ KARIŞTIRILMAK İSTENMEDİMİ…
  KALE İÇERİDEN YIKILIRSA o zaman ne olacak….
  DİK DURUŞUNUZDAN DOLAYI SİZLERİ CANDAN TEBRİK EDER, ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM….
  ALLAH YAR ve YARDIMCINIZ OLSUN.

  Yanıt
 3. ŞENOL ŞENGÜL

  Sayın İHSAN ABİLERİM
  SİTEMİZ OLARAK DİMDİK DURUŞUMUZ BENİ ÇOK ONURE ETTİ.AKKUŞ İNTERNET SİTESİ HİÇBİR ZAMAN AKKUŞUMUZA LAF ETTİRMEZ VE LAFIN ALTINDA KALMAZ..BU GÖREVE BAŞLARKEN ÖNCE AKKUŞ İLÇEMİZİN ADINI DUYURMAK EKSİK HİZMETLERİNİ HABER YAPACAĞIMIZI VE AKKUŞ İÇİN ELİMİZDEN GELEN GAYRETLE VE İNANÇLA ÇALIŞACAĞIMIZI BİLDİRMİŞTİK…BİZ DİĞER İLÇELERİMİZİ DİĞER SİTELERİMİZİ KARDEŞÇE GÖRÜYORUZ.AMA BAZI KENDİ BİLMEYENLER, AKKUŞUMUZA HİZMET HABERİMİZİ KINIYOR..ABİLERİM SİZ EN İYİSİNİ YAPTINIZ..BİZE YAKIŞANDA BUYDU..SAYGILARIMLA..

  Yanıt
 4. altun bayram

  bizi ve akkuş luyu hor gören hakaret edenlerle birliktelek olmazdı zaten, yani size hakaret ve küfür eden biriyle yol arkadaşlığı yapılmazdı zaten bu yüzdende sizleri tebrik ediyorum DİK DURMAYA İHTİYACIMIZ VAR.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ