17 Nisan 2024 Çar

Akkuşlular Zonguldak İlinde de Siyasette Varım Dedi. Akkuş İlçesi Kuşçulu Köyü Sevkili Mahallesinden Zeki ÇELEBİ Zonguldak Belediyesi Meclis Üyeliğine Aday Adayı Oldu

İkamet Ettiğim İle Hizmet Yapmak İstiyorum

Akkuşlular;
Zonguldak İlinde de Siyasette Varım Dedi
Akkuş İlçesi Kuşçulu Köyü Sevkili Mahallesinden
Zeki ÇELEBİ
Zonguldak Belediyesi Meclis Üyeliğine
Aday Adayı Oldu
 
AKKUŞLU ZEKİ ÇELEBİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU
Zonguldak'ta yaşayan Ordu ili Akkuş ilçesi Kuşçulu Köyü'nden Zeki Çelebi, 30 Mart 2014'de yapılacak yerel seçimlerde AK Parti'den Zonguldak Belediyesi Meclis Üyesi aday adayı oldu. Aynı zamanda Karaelmas Muhtarı Süleyman Sevindik'in de muhtar azası olan Zeki Çelebi, müracaat tarihinin son günü olan 31 Ekim'de başvurusunu yaptı. Geçen yıl emekliye ayrılan Çelebi, seçilmesi durumunda kente hizmet vermek için her türlü çabayı vereceğini söyledi. Oldukça heyecanlı görünen Çelebi, "Yıllardır Zonguldak'ta yaşıyorum. Zonguldak'a hizmet etmeye devam etmek istiyorum. Seçilirsem bu isteğimi yerine getirmek için kararlıyım" dedi.
Site Yönetimi Açıklaması: Öncelikle cesaretinden ötürü Zeki Kardeşimizi tebrik ediyoruz. Çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyoruz. Zonguldak ilinde yaşayan tüm Akkuşlulara sesleniyoruz. Zeki Kardeşimiz o göreve seçilir ise; inanın Zonguldak ilinde yaşayan Akkuşlular için çok büyük değişim olacak. Yenilik olacak. Çünkü hizmet almada birinci elden hizmet. Birinci elden güncel bilgilere Akkuşlular sahip olacak. Zeki Kardeşimizi yanlız bırakmayalım. Hep dediğimiz gibi siyaset yapmıyoruz. Akkuşun evladına sahip çıkıyoruz. Akkuşlulara sahip çıkıyoruz. Zonguldak ilinde yaşayan Akkuşlulara ve Ordulular Zeki ÇELEBİYE ye sahip çıkacak ve destek vereceklerdir. Haydi Zonguldak ilinde yaşayan Akkuşlular Karaelmas Mahallesi Muhtarlığı seçiminden sonra hedefi büyütüp, il belediye enümeni görevini de Akkuşluların alması ilerisi için güzel günler demektir.

Related Articles

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar