5 Aralık 2023 Sal

Akkuşlular Geliyorrrrrr. Sitemiz Genel Sekreteri Bilgisayar Mühendisi Sevinç ÇAM (DOĞAN)’ı Tebrik Ediyoruz.

Akkuşlular Gelmeye Devam Ediyooooor. Bir Üstün Başarı da Sitemiz Genel Sekreterinden

Genel Sekreterimiz Sevinç Hanım Geçen Sene Mehmet Fatih DOĞAN ile Evlenmiş ve Nikah Şahitliğini de Vekilimiz Mustafa HAMARAT ile Geçen Dönem Akkuş Belediye Başkanlığı Görevini yürüten Lütfi EFİL yapmışlardı.

AKKUŞLULAR

ve

AKKUŞ’UN İNTERNET SİTESİ

BAŞARIYA DOYMUYOR

SİTEMİZ GENEL SEKRETERİ

SEVİNÇ ÇAM (DOĞAN)

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ FAKÜLTESİNDEN

BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ OLARAK

MEZUN OLMUŞTUR.

İlçemiz Çukurköy Cingili Mahallesinden olup, Ankara’da bir kamu kurumunda görev yapan Sevinç ÇAM (DOĞAN) Hem Sitemiz Genel Sekreteri Görevi, Hem işyerindeki görevi, hem evlilik derken birde okumaya devam ettiği Bilgisayar Mühendisliği Fakültesinden Mezun olmuştur.

Sitemiz Yapımcılarından İhsan ÇAM’ın kızı olan Sevinç Hanımı bu üstün başarsından dolayı tebrik ederiz. Başarılarının devamını ve daha iyi görevlere gelmesini temenni ederiz.

Site yönetimi olarak, sitemizde bilgisayar mühendisi genel sekreterimizin olması bizleri ayrıca sevindirmiştir.

Bir konunun altına da çizmeden geçmek istemiyoruz. Sitemiz ailesinde görev alan kardeşlerimizin site ailesine katılınca sanki şansları mı ne açılıyor. Örnekler çok fazla, Örneğin yeni işe girenler mi dersiniz, evlenenler mi dersiniz. Ticarette başarılı olanlar mı dersiniz. Çocukları olanlar mı dersiniz. Hatta ikiz çocukları olanlar mı dersiniz. Eğitimde Başarılı olup, daha yüksek okulları bitirenler mi dersiniz. İş yerlerindeki ünvanları yükselenenler mi dersiniz. Hatta Evlilik hazırlığı bitince yurt dışında ikamet edecekler mi dersiniz. Daha neler neler. Sözün özü Akkuş İnternet sitesi bir aile ve ailede her zaman başarı da var. Sevinç de var. Yeri ve zamanı gelince hüzün de var. Sevdiklerini kaybedenlerin hüzünleri paylaşmada var. VE EN ÖNEMLİSİ BU HALE AKKUŞLULAR SAYESİNDE VAR. AKKUŞLULARIN SEVGİSİ İLE OLUŞAN BİR AİLE, AKKUŞLULARIN DESTEKLERİ İLE SİTEYE GÖNÜL VERMELERİ İLE OLUŞAN BİR AİLE

Bir Başka Akkuşlunun Başarısını sizlere haber yapmak üzere Allah’a Emanet Olun.

 

Related Articles

1 Yorum

  1. Ablamızı canı gönülden tebrik ederiz. İnşallah Akkuşlu gençler olarak çok daha iyi yerlere geleceğiz. Vatanımıza, milletimize, memleketimize hayırlı evlatlar olacağız inşallah. Başarılar kıyıda köşede kalmamalı, çekilen zahmetler tebriklerle kutlanmalı. Bir başarıda daha görüşmek ümidiyle…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar