30 Eylül 2023 Cts

Akkuşlular Geliyor…Ankara’da Kendini Siyasette Yetiştiren ve Türkiye’nin En Büyük İlçesi Olan Çankaya’da Ak Parti İlçe Başkan Yardımcılığı Görevini Başarı İle Yıllardır Sürdüren Başarılı Akkuşlu Siyasetçiyi Dursun ÇAM’ı Sizlerle Tanıştırıyoruz

Dursun ÇAM'ı Tebrik Ediyoruz

 

Akkuşlular Geliyor…

Ankara’da Kendini Siyasette Yetiştiren ve

Türkiye’nin En Büyük İlçesi Olan Çankaya’da

Ak Parti İlçe Başkan Yardımcılığı Görevini

Başarı İle Yıllardır Sürdüren

Başarılı Akkuşlu Siyasetçiyi

Dursun ÇAM’ı

Sizlerle Tanıştırıyoruz.

Ak Parti Çankaya İlçe Başkan Yardımcısı Akkuş Çavdarköylü Dursun ÇAM

1974 Ordu Akkuş doğumlu olan Dursun ÇAM , 1975 yılından buyana Ankara’da ikamet etmektedir. İlkokulu Kavaklıdere İlkokulu’nda, Ortaokulu Gazi Osman Paşa Ortaokulunda, Lise eğitimini 1992 yılında Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Elektronik bölümünde, Ön Lisans eğitimini 1994 yılında Ankara Üniversitesi Çankırı Meslek Yüksek Okulu Telekominikasyon bölümününde birincilikle, Lisans eğitimini 2000 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye bölümünde tamamladı.

Mesleki stajlarını 1990-1994 yılları arasında Türk Telekom ve TRT kurumlarında yaptı.

Vatani görevini 2002 yılında Hakkari Çukurca’da kısa dönem olarak yerine getirdi.

1995 yılında kardeşi ile birlikte kurdukları aile şirketi bünyesinde elektronik haberleşme cihazları ve güvenlik kamera sistemleri satış ve teknik servis işi ile uğraşmaktadır.

Aktif siyasete 2002 yılında Adalet ve Kalkınma Partisi’nde (Ak Parti Çankaya İlçe Başkanlığı) başlamış olup, 2002 – 2006 yılları arasında mahalle temsilciliği, 2006 yılında yapılan 2. olağan kongreyle yönetim kurulu üyeliğine seçildi. 9 Kasım 2008 tarihinde yapılan 3. olağan kongrede yönetim kurulu üyesi olarak tekrar seçildi. Bu dönemde İlçe Başkan Yardımcı olarak Seçim İşleri Başkanlığı ve Teşkilat başkanlığı görevlerini yürüttü. 28 Kasım 2011 yılında yapılan Ak Parti Çankaya İlçe Başkanlığı 4.Olağan kongresinde tekrar yönetim kurullu üyeliğine seçilerek, Bu dönemde yine İlçe Başkan Yardımcısı olarak; Sosyal İşler Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Ayrıca 2007 yılında AK Parti Siyaset Akademisi Yerel Yönetimler-1 programını ilk 10’ da derece alarak tamamladı. Orta düzeyde İngilizce bilen Dursun ÇAM evli ve 2 çocuk babasıdır.

Site Yönetimi: 13 senedir yayında olan www.akkusilcesi.com Akkuş İlçesi İnternet Sitesinin yayın politikalarından birisi de; Başarılı Akkuşluları sizlerle tanıştırmak olarak hedeflenmiştir. Bu haberimizde uzun süredir takip ettiğimiz, yaptığı çalışmaları bir çok kaynaktan araştırdığımız ve bizzat şahit olduğumuz dostumuz, arkadaşımız ve Akkuş için sık sık istişareler yaptığımız kardeşimiz Dursun ÇAM'ın tanıtılması sitemiz yönetimince kararlaştırılmıştır.

Dursun Kardeşimizin başarılı çalışmaları, insan sellerine ve coşkulu kalabalıklara hitap etmesini, binlerce, onbirlerce insan toplulukları tarafından fark edilip, bir yerlere seçilmesi ve o görevlere layık görülmesi dikkatlerden kaçmadı. Herkesin gördüğü başarıyı bizim görmememiz yada Akkuşluların görmezlikten gelmeleri elbette söz konusu olamaz. Akkuşlu-Akkuşluya sahip çıkar. Birileri Akkuşlu bir kardeşimizi bir yerlere layık görmüş ise; Akkuşlular kendi hemşehrilerini daha güzel daha yüksek yerlere layık görürler ve oralara çıkmaları için elbette destek verirler.

Bu satırları yazarken kimse yanlış anlamasın, siyaset filan yapmıyoruz. Biz bu haberi yapmak istediğimizi söylediğimiz zaman Dursun Kardeşimiz; çok sıcak bakmadı aslında. Ağbi reklam yapıyor derler dedi. Ben bu güne kadar bir yerlere gelirken hiç bir zaman Akkuşlu Hemşehrilerimi basamak olarak kullanmadım dedi. Hemşehrilerimin bende özel yeri var. Hiç bir hemşehriminin benim yüzümden zorda kalmasını istemem dedi. İşte bu kadar da Akkuşlu hemşehrilerine düşkün birisi. İstersen haberi yapma ağbi dedi. Ama olmaz dedik. Senin başarılı çalışmalarını herkes görürken bizlerin görmemesi hiç olur mu dedik. Çok ısrar edince haber yapmamıza müsade etti. Bizi kırmadığı için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Genç ,dinamik, çalışkan ve bir o kadar da başarılı çalışmalara imza atan kardeşimize başarılar diliyoruz. Daha iyi görevlerde kendisini görmek istiyoruz. Heyecanlı kardeşim o heyecan hiç eksilmesin. Yolun baktın açık olsun. Bir kez daha başarılı çalışmalarından ötürü seni tebrik ediyoruz.

Akkuş Çavdarköylü

Dursun ÇAM

Ak Parti Çankaya İlçe Başkanlığı

Başkan Yardımcısı

 
Okuma: 450
 

Yorumlar (1)

BAŞARILAR
yazar CEMİL KOCAOĞLU , 12 Mart, 2013

BEN HEMŞERİLERİMİN BİR YERLERE GELMESİNDEN GURUR DUYAN BİR AKKUŞ'LUYUM. YÖREMİZ İNSANI SİYASETİ SEVMİYOR. İSTİYORUM Kİ BÜTÜN HEMŞERİLERİM HİÇ BİR AYRIM GÖZETMEKSİZİN SİYASETLE İLGİLENSİN, BİR YERLERE GELSİN, ZİNCİRLERİMİZİ KIRALIM. SEVGİLİ HEMŞERİMİZİ TEBRİK EDER, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.
 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar