27 Eylül 2023 Çar

Akkuşlular Gecesi Düzenleme Komitesinden TEŞEKKÜRLER

Yaklaşık 1000 civarında katılımcının bir araya geldiği bu toplantıda misafirlerimizin tamamı yemekli ikramla kusursuz olarak ağırlanmıştır. Gece bir kaç misafirimizin konuşmalarını uzun tutmaları nedeni ile program akışında uzamalar olmasına rağmen genel anlamda kusursuz olarak neticelenmiştir.

 

 

T E Ş E K K Ü R
 
 
11/11/2009 tarihinde Ankara’da düzenlemiş olduğumuz “Akkuşlular Tanışma, Dayanışma ve Eğitime Destek Etkinliğimiz”, Ankara’daki hemşehrilerimiz,   ve Türkiye’nin her yerinden katılan hemşehri, bürokrat ve sivil toplum örgütlerinin katılımı ile başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir.
 
Ayrıca Etkinliğimize Ordu Milletvekili ve Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dr. Hilmi Güler, Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa ve Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat’ta katılarak  destek vermişlerdir.
 
Etkinlik 20 günlük bir süre içerisinde hazırlanmasına ve ilk olmasına rağmen başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Etkinlik sonunda bir miktar tasarruf sağlanmış olup bu tasarruf İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılacak görüşme sonunda ilçe, belde veya köylerimizde ki bir eğitim kurumunun ihtiyacının karşılanmasında kullanılacaktır.
 
Yaklaşık 1000 civarında katılımcının bir araya geldiği bu toplantıda misafirlerimizin tamamı yemekli ikramla kusursuz olarak ağırlanmıştır. Gece bir kaç misafirimizin konuşmalarını uzun tutmaları nedeni ile program akışında uzamalar olmasına rağmen genel anlamda kusursuz olarak neticelenmiştir.
 
Etkinliğe katılanların listesi takip edebildiğimiz kadarıyla daha sonra internet sitelerinde yayınlanacaktır. Ayrıca etkinliğin içerisindeki yapılan faaliyetler internet sitelerinde kendi yorumları doğrultusunda haber olarak yayınlanacaktır.
 
Etkinlik gerçekleştirilirken mutlaka eksik kalan yönleri olmuştur. Ancak  bu ilk büyük oluşumdur ve bu tür toplantılarda herkes görüş ve düşüncelerini izleyenlere aktarmak ister. Takdir edersiniz ki bunun zaman açısından mümkünatı yoktur.  Duygularını paylaşamadığımız hemşehrilerimizden özür dileriz. Temennimiz bundan sonra gerçekleştireceğimiz veya başkaları tarafından gerçekleştirilecek etkinliklerde daha mükemmeli yakalamaktır.
 
Başta uzak yakın demeden onca yolu kat ederek bizleri yalnız bırakmayan katılımcılar olmak üzere, bütün kurum ve kuruluşlara, Ankara’daki hemşehrilerimize, Komite de Görev Alan Arkadaşlara, Afiş ve Davetiye hazırlanmasında büyük emeği olan Şefik Cürebal’a, Akkuş ve Köyleri Derneği Başkan ve Yöneticilerine, Kızılelma  Derneği Başkan ve Yöneticilerine , Çayıralan Derneği Başkan ve Yöneticilerine, Akdatder Yöneticilerine ve salon organizasyonunda görev alan üyelerine, Yemekleri hazırlayan Yakup Özcan ve ekibine, Salonda ikram edilen eti Akkuş bölgesinden bizzat getirerek geceye armağan eden Ordu Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birlik Başkanı Resul Demir’e, Akkuş İnternet Sitesi Ekibine, Yeşil Akkuş İnternet Sitesi Ekibine ve sunumu gerçekleştiren İlknur Doğan ile Sedayi Altun’a gönülden teşekkür ederiz.
 
 
                                                       Ankara Akkuşlular Komitesi Adına
 
                                                                           Necdet Demir
 
                                                                         Komite Başkanı
 

                                         

 

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar