7 Haziran 2023 Çar

Akkuşlular Gecesi Düzenleme Komitesinden Duyuru

katılımcılar davetiyelerini önceden temin etmeleri ve girişte yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Davetiye temin edilecek adresler ve telefon numaraları internet sitelerinde yayınlanmaktadır.

 

 

ANKARA DA YAPILCAK AKKUŞLULAR ETKİNLİĞİNE
 
KATILMAK İSTEYEN  HEMŞEHRİLERİMİZE
 
ÖNEMLİ DUYURU
 
Etkinliğe girişlerin davetiye ile olacağını daha önceki yazılarda duyurmuştuk. Bu nedenle katılımcılar davetiyelerini önceden temin etmeleri ve girişte yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Davetiye temin edilecek adresler ve telefon numaraları internet sitelerinde yayınlanmaktadır. Ankara ve Akkuş dışında olup ta davetiye temin edemeyen hemşehrilerimiz önceden telefonla ilgili arkadaşlarımıza isimlerini kaydettirmeleri ve kaç kişi katılacaklarını belirtmeleri gerekmektedir. Bu nedenle davetiye temin etmeyen yada telefonla davetiye ayırtmayan misafirlerimizin zor durumda kalmamaları için mutlaka önceden rezerve yaptırmaları gerekmektedir.
 
Davetiyeler 1 kişiliktir. 800 Davetiyenin tamamı derneklere ve gönüllü arkadaşlara dağıtılmış olup SALON GİRİŞİNDE SADECE ÖNCEDEN KAYIT YAPTIRANLARA DAVETİYELERİ VERİLECEKTİR.
 
Davetiye talebi ve davetiye alanların etkinliğe katılıp katılmayacaklarını belirtmeleri için son müracaat tarihi 8/11/2009 Pazar günüdür.
 
Toplu davetiye alan arkadaşlar ve derneklerle 9/11/2009 günü son toplantı yapılacak ve katılan sayısına göre yemek hazırlığı yapılacaktır. Gece öncesi yapılacak mini toplantı yeri ve saati ilgili arkadaşlar bildirilecektir. Saygılarımla
 

Necdet Demir

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar