30 Temmuz 2021 Cum

Akkuşlular Ankara’da Gövde Göstersi Yaptılar. Hilmi GÜLER Eski Enerji Bakanı ve Ordu Ak Parti Milletvekili

Ankara, Akkuşlulara Dar Geldi. 800 kişilik salona Akkuşlular sığmadılar.

"AKKUŞLULAR ANKARA’DA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTILAR"

BU SÖZLERİN SAHİBİ

ANKARA’DA DÜZENLENEN AKKUŞLULAR GECESİNE KATILAN

ESKİ ENERJİ BAKANI ORDU MİLLETVEKİLİ

M.Hilmi GÜLER’e ait

11.11.2009 Tarihinde Ankara Grant Saray Düğün Salonunda Ankara’da kurulu bulunan 4 Dernek ve www.akkusilcesi.com sitemizinde içinde bulunduğu iki internet sitesi ve Ankara’daki Akkuşlular Platformu Üyelerince gerçekleştirilen Akkuşlular Gecesine Eski Enerji Bakanı Ordu Milletvekili M. Hilmi GÜLER ile diğer Ordu Milletvekilleri Eyüp FATSA ve Mustafa HAMARAT katıldılar. Akkuşlu Kaymakamlar Kastamonu Kaymakamı Ayhan KARTLI ve İzmit Başiskele Kaymakamı Selami AYDIN’nın da hazır bulunduğu geceye Akkuş İlçesi Kaymakamı başta olmak üzere tüm Akkuş İlçesi tam kadro katıldı. Ünye Belediye Başkanı Ahmet ARPACIOĞLU’da komşu ilçesi olan Akkuşluları bu birlik ve beraberlik gecesinde yanlız bırakmadı. İstanbul’da kurulu bulunan Akkuş Ceyhanlı Köyü Dernek Başkanı Sebahattin BOLATLI’da Gecede hazır bulundu. Akkuşlu Akadamisyenler, Bürokratlar, Kamu kurumundaki memurları, Yurdun her bölgesinden gelen vatandaşları, Sivil toplum kuruluşları ile hem birlik ve beraberlik adına güzel bir dayanışma örneği gösterdiler. Hemde gönüllerince eğlendiler.

 

Gecenin en çarpıcı sözlerinden bir cümle ile şimdilik haberimiz bu kadar olup, ilerleyen günlerde gecede kimler söz aldı. Neler dediler. 800 kişilik salona sığmayan Akkuşlular Ankara’ya çıkarma mı yaptılar. Yoksa Ankara’daki Akkuşluların sayısı mı o kadar çok. Geceye her katılanın fotoğrafının olduğu geceden görüntüler ve haberlerimize devam edeceğiz.

 

Gecede söz alan eski Enerji Bakanı Ordu Milletvekili M. Hilmi GÜLER, "Doğrusu bu kadar kalabalık olacağını düşünmemiştim. Akkuşlular salona sığmadılar. Akkuşlular Ankara’da gövde gösterisi yaptılar. Böyle birlik ve dayanışma içinde olarak gördüğüm Akkuşluları tebrik ediyorum. Böyle güzel bir gece düzenleyenleri tebrik ediyorum." dedi.

Not: Bakanımızın konuşmasının tamamını daha sonra yayınlayacağız.

Not: Geceye Ordu Milletvekilerinin tamamı ve Ordulu Bakanların tamamı davet edilmiş olmasına rağmen, Ak Parti dışında diğer partilerin Vekillerinin de katılmalarını bekliyorduk.

 

 

 

 

 

Related Articles

1 Yorum

  1. SEVGİLİ İHSAN LAR !KARDEŞLERİM!SİZLERİ VE EMEĞİ GEÇENLERİ TEBRİK EDİYORUM. ARNAVUT KÖYDEKİ VEFAT EDEN YAKIN AKRABAM VE MAHALLELİM AHMET EFİLOĞLU ‘NUN CENAZESİ NEDENİYLE OLUŞUMA KATILAMADIM. ÜZGÜNÜM. ANCAK BİR O KADARDA SEVİNÇLİYİM,ÇÜNKÜ SİZLER VE VEVCUT HAZİRUUN LAR GEREKENİ ORADA TARTIŞTILAR, VE BİR KARAR MUTLAKA ÇIKTI DİYE DÜŞÜNÜYORUM.İNŞALLAH DAHA ÖNCEKİ OLUŞUMLARDAN FARKLI BİR SONUÇ İCRA OLUNUR VE TÜM AKKUŞ VE AKKUŞLULAR ULAŞMAK DİLEDİKLERİ MENZİLE HER NOKTADA ULAŞIRLAR. BU BENİM ÇOK SAMİMİ TEMENNİMDİR.BU MİNVAL ÜZERE TÜM KATILIMCI KARDEŞLERİME, SİYASETÇİSİNDEN BÜROKRATINA,SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDAN İŞ ADAMLARIMIZA HERKESE VE HER KESİME TEŞEKKÜR EDİYOR, BU BİRLEŞİMLERDE EMEĞİ GEÇEN BAŞTA İKİ TANE İHSAN KARDEŞLERİME BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM, İLÇEM VE İLÇEMİN İNSANLARINA HAYIRLAR GETİRMESİNİ YÜCE ALLAHDAN NİYAZ EDİYORUM SAYGILAR SUNUYORUM.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,452BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
14AboneAbone Ol

Çok Okunanlar