17 Haziran 2024 Pts

Akkuşlu Siyasilerin, Belediye Başkanlıkları Devir Te slim ve Başkanlık Belgelerini Almaları ve Seçmenlerine Teşekkür Mesajlarını Sitemize Göndermeleri Halinde Yayınlanacaktır.

Akkuş İnternet Sitesi, Seçilen Her Siyasinin Çalışmalarını Sitemize Göndermeleri Halinde Haber Yapacaktır.

 

 

 

AKKUŞ İNTERNET SİTESİ

AYRIM YAPMADAN, AKKUŞ İLÇESİNDEKİ SEÇİMİ KAZANAN TÜM BELEDİYE BAŞKANLARININ

İL GENEL MECLİS ÜYESİ ENCÜMENLERİNİN, BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ENCÜMENLERİNİN,

MUHTARLARIN

Görev Belgelerini Aldıkları Sıradaki Törenlerinden

Eski ve Yeni Belediye Başkanının, Muhtarların Devir Teslim Törenlerinden

Seçilen Kişilerin Makamlarına Oturmaları

Akkuşlu Seçmelere Teşekkür Mesajlarını

Sitemize göndermeleri halinde haber yapılacaktır.

Akkuş ilçesini, bir şekilde almış olduğu görevi gereği yönetmeye hak kazananları, elbette Akkuşlular da yakından tanımak isteyeceklerdir. Seçilen kişilerde hizmet yapmak için gelmişlerse, elbette bizlerde Akkuş’a hizmet sitesi isek, bu kişilerin haberlerini yapmak kadar doğal bir işlem olamaz.

Ancak son günlerde aldığımız bilgilerde sayısı 2 den fazla olmayan bazı kişilerin, siteye haber yada fotoğraf göndermeme eylemlerinde olacakları ifade ettikleri bilgileri bizlere ulaşmıştır.

Sitemizin ilk kuruluş amacı öncelikle Akkuş ve Köylerini dünyaya tanıtmaktı. Bu konuda gereken çalışmaları yaptığımıza ve tanıtımın yapıldığına inanıyoruz. Ancak yeterli mi hayır. Bizde işte bunun için yeterli olmadığını gördüğümüz için halen yayındayız. Hep Beraber Güzel İlçemizi daha çok tanıtmak için çaba harcayalım.

Sitenin ikinci Amacı ise, tanıtımdan sonra, İhmal edildiğini, yollarının yapılmadığını, köprülerin yapılmadığını, içme sularının olmadığını ve daha onlarca hizmetin acilen gelmesi gerektiğini herkese duyurmamız gerekiyordu. Allah’ın izni ile bunu da gereğinden fazla yaptığımza inanıyoruz. Hatta öyle bir haberler yaptık ki, bazı siyasiler bize, durun siz ön plana çıkıyorsunuz. Biz geride kalıyoruz dediler. Ama o siyasilere Akkuş’un sorunları ezberlettik ya, gerisi mesele değil. Hiç kimse merak etmesin biz çalışanın hakkını bu sitede haber yaparak veririz.

Bazı kişiler haber göndermeyince dünyanın sonu gelmez. Herkes hür iradesini kullanmada serbesttir. Site yukarıda belirtilen konular dikkate alındığında hedefine ulaşmış olduğunu göreceksiniz. Bundan sonraki hedef en güzeli, en iyiyi bulmak ve Daha yukarı, daha zirveye çıkmaktır. İnandığımız doğrultuda da Site ekibimiz olarak devam ediyoruz.

Bazı kişiler ve bazı kafalar daha işin başında sen ben ayrımına girmeyi düşünüyorsalar kendileri bilirler. Bizim bu tür işlerle işimiz olmaz. Bu seçimlerde bir kez daha gösterdi ki Akkuş İlçesinde, Beldelerinde ve köylerinde siyaset yapmak o kadar da kolay değildir.

Seçilenlerin kendilerini kabul ettirmeleri gerekir öncelikle, ilçedeki basın ile, Akkuş ilçesi adına yayın yapan basın ile sürtüşerek, sen bizdensin, değilsin konularına dile getirerek ne yapılmak istenildiğini anlamış değiliz.

Biz site yönetimi olarak kimsenin tarafı değiliz. Akkuş’un tarafıyız. Akkuş’a hizmet gelmesi tarafıyız. Akkuşluların birlik ve beraberliğinin tarafıyız. Akkuşlular ile sevinmenin-Akkuşlular ile gülmenin tarafıyız. Akkuşlular ile ağlamanın tarafıyız. Akkuş’a hizmet edenlerin tarafıyız. Beldelere-Köylere hizmet edenlerin tarafıyız. Bizde kuru kuruya taraf olmaz. Hizmet yapacan işte o zaman biz taraf oluruz. Önce hizmet, önce hizmet, önce hizmet. Biz hizmetin tarafıyız. Çünkü bu site Akkuşlulara hizmet sitesi, Akkuşluların sitesi.

Tekrar ifade ediyoruz. Sitede görev yapanlar gönüllü olarak hizmet etmektedirler. Dolayısı ile her an her yerde olmamız mümkün olmuyor. Sitemize haber gönderen kurum kuruluş, siyasilerin, muhtarların haberlerini yapıyoruz. Diğer türlü bizim çalışmamızı gelip görsün basın, basın  ayağımıza gelsin diyenlere üzgünüz diyoruz. Maddi imkanlar buna el vermemektedir. Reklam ücreti dışında da bu güne kadar bazı basın yayın kuruluşlarının yaptığı gibi ücret karşılığı haber yapmadık.

Sağlık esenlik ve yeni seçilen siyasilere ve Muhtarlara başarılar diliyoruz. Sırası gelmişken, gönül isterdi ki seçimi kazanan adayları telefon ile tebrik edelim. Ancak, gene maddi imkansızlıklar nedeni ile yapamadık. İlçemizdeki seçimi kazanarak Belediye Başkanı, Belde Belediye Başkanı, İl Genel Meclis Üyesi, Belediye Encümenlerini ve Muhtarlar ile azaları kutluyoruz tebrik ediyoruz.

  

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar