23 Şubat 2024 Cum

Akkuşlu Sanatçı Akın Can SÜTÇÜ’nün 1. Albüm tanıtım gecesi muhteşem geçti

Akın Can Sütçü Sahne aldı. Akkuşluları Coşturdu

Akkuşlu Sanatçı

Akın Can SÜTÇÜ'nün

1. Albüm tanıtım gecesi muhteşem geçti

Akkuş yöremizin genç sesi, yeni nefesi Akın Can Sütçü kardeşimizin 1. Albüm tanıtım gecesi İstanbul Maltepe Yıldızlar düğün salonunda gerçekleşen muhteşem tanıtım gecesinde ilk önce Öksüz Mustafa sahne aldı birbirinden eğlenceli ve duygusal parçalarla geceye katılanları eğlendirdi. Geceye daha sonra Rafet DUMAN Zurna showla geceye katılanları yerinde oturtmadı. Rafet Duman'ın ardından Akkuşlu Metin Sahne aldı birbirinden eğlenceli kendine öz parçalarları söyleyerek halk eşlik etti.
Gecenin sonunda Beklenen genç sanatcımız Akın Can Sütçü Sahne aldı. Akkuş yöresine ait birbirinden güzel parçalar söyleyerek Akkuşlu hemşerilerimizi coşturdu. Bu geçenin güzelliğini Ekin TV Tüm müzik severlere seyrettirdi. Ekin Tv geceyi canlı dört kamera ile yayını sundu.
Gecede çok sayıda albüm satıldı. Gecenin Albüm satışında ağlıkda aynı Zamanda albümün sponsorlarından Erdoğan Sütçü 500.00 TL vererek en yüksek verenlerden oldu. Gecede bir sürü inşaat ve Meslek dallarından Sponsorlar vardı.
Geceye Katılan Alanköy Dernek yönetimi, Ortabölme Dernek yönetimi bu gecede yerlerini aldı.
Akkuş Belde Başkanlarından Seferli Belediye başkanı Muammer Sütçü, Akpinar Belediye Başkanı Osman Çamoğlu geceye renk verdi.
Akkuş Medya Grubu olarak (www.haberakkus.com, www.seferlihaber.com , www.alanmahallesi.com , www.cekmekoyilcesi.com ) Akıncan kardeşimize çıkmış olduğu bu müzik hayat yolunda başarılar dileriz.
Haber Akkuş ( Akkuş Belediye, Belde, Köy ve dernek sitelerin buluşma platformu'na) üye olanlar adınada AkınCan kardeşimize müzik hayatında başarılar dileriz.
 
Haber: Tuncay ÇEREZ
 

Related Articles

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar