23 Şubat 2024 Cum

Akkuşlu Kızımıza Karabükte Minibüs Çarptı ve sürükledi. Yoğun Bakımda Cihaza Bağlı Yaşam Mücadelesi

Akkuşlu Kızımızın Acil Duaya İhtiyacı Var

 Akkuşlu Kızımıza

Karabükte Minibüs Çarptı ve sürükledi.

Yoğun Bakımda Cihaza Bağlı

Yaşam Mücadelesi

Ah Gurbet Ah, Akkuş İlçesi Çukurköy Mocuklu Mahallesinden olup, Karabükte İkamet eden, Ramazan GÜNEŞ ve Ailesi olağan günlerinden birini yaşıyorlardı ki, Trafik canavı onları taaaaaaaaaaaaa ciğerden vurdu ve sürükledi.

Alınan bilgiye göre kurs dönüşü evine çok az mesafe kala minibüsün çarpası ile yere savrulan ve daha sonra aynı minibüsün vurduğu kızımızı 100 metre kadar sürüklemesi ile feci kaza meydan geldi. Karabük Devlet Hastanesine götürülen kızımız burada hemen yoğun bakıma alındı aradan geçen bir buçuk haftalık süre içinde cihazlara bağlı olarak yaşam mücadelesi veren Emine kızımızın şu ana kadar iyileşme yönünde bir gelişme henüz olmadı. Kafasında, belinde nerede ise kırık olmayan kemiği kalmayan kızımız inşallah yaşam mücadelesini verir ve tekrar aramıza döner. Ailesi an ve an başında olan Emine kızımıza Allah'tan acil şifalar diliyoruz.

Zonguldak Kabuz Mahallesinde ikamet ederken, emekli olan ve oğlunun Karabükte işe girmesi ile ailece oğlunun yanında giden Ramazan GÜNEŞ ve ailesinin bir erkek çocuk olmak üzere 3 tanede kızı vardır. Kızlarından Emine'nin bu vahim kazası aileyi çok üzmüştür. Akkuş İnternet Sitesi Yönetimi İhsan ÇAM, İhsan GÜNEŞ ve tüm site ekibi adına Emine kızımıza Allah'tan Acil şifalar diliyoruz. Ailesine geçmiş olsun diyoruz.

SON BİLGİ: Kızımızın Babası Ramazan Ağbi ile telefon ile görüştük. Doktorların ümit yok dediğini, beyin ölümünün gerçekleştiğinin dahi dile getirildiğini söylediklerini, Allah'tan mücize beklediklerini ve sevenlerin, dostların ve Akkuşluların dualarını beklediklerini dile getirdi. Arayanlara, gelip ziyaet edenlere teşekkür ettiğini söyledi.

Related Articles

1 Yorum

  1. kızımıza ve ailesine geçmiş olsun dileklerimi iletir inşallah bu ailenin evladı yaşam savaşını kazanır ve eski günlerine döner. ALLAH şifasını eksik etmesin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar