14 Temmuz 2024 Paz

Akkuşlu Gençlik Gümbür Gümbür Geliyor. Sitemiz Yapımcılarından Ve Akkuş Basın Birliği Başkanı İhsan ÇAM; O Gençleri Ziyaret Etti. Toplantılarına Katıldı. Bu Akkuşlu Gençler Kimler mi?

Bu Gençlerin Amacını Sizin İçin Sorduk. Aldığımız cevap bizleri çok sevindirdi

Akkuşlu Gençlik Gümbür Gümbür Geliyor.

Sitemiz Yapımcılarından ve

Akkuş Basın Birliği Başkanı

İhsan ÇAM

O Gençleri Ziyaret Etti.

Toplantılarına Katıldı

18.12.2011 Pazar akşamı düzenlenen Çavdarköylü Gençlik Platformu toplantısına katılmak istediğimi, gençleri bu birlikteliklerinden ötürü tebrik etmek istediğimi söyledim. Gençler de sağ olsunlar bu isteğimi kabul ettiler. Toplantıya davet ettiler.

Bu gençler ilçemiz Akkuş'un Çavdarköyünden olup,  Ankara'da yaşayan arkadaşlardır. Yaşları nerede ise 15'den başlayıp, 40-50 yaşlara kadar gidiyor gerçi bu platforma katılmak için yaş sınırı yokmuş.

Bu arkadaşlara sordum niçin bir araya geldiniz. Amacınız nedir?

Aldığım cevap beni çok sevindirdi. Platform sözcüsü arkadaş başladı Çavdarköy Gençlik Platformunun Amacınız saymaya

"Önce birlik ve beraberlik, köyümüz insanlarının birbirini tanıması, gençlerin birbirini tanıması, köyümüzde maddi ve manevi olarak sıkıntıda olan birisi varsa yardımcı olunması, köyümüzün ihtiyaç duyduğu hizmetleri devlet imkanlarından karşılamasından sonra ardından eksiklikleri gidermek. Gençlere yönelik bir dizi seri çalışmalar yapmak. Gerek Ankara'da gerek ise köydeki Çavdarköylülere bir dizi etkinliklerde buluşturmak" daha saydı da saydı ama bizler şimdilik daha fazla bilgi vermek istemiyoruz. Çünkü Gençlik Platformu çok yakında gerek sitemize bu konuda yazılı bilgileri ulaştıracak, gerek ise gene çok yakında Akkuşun Gücü Televizyonunda bu gençlik platformunun amaçlarını daha detaylı bir şekilde açıklayacaklar.

Bu gençlerde benim gördüğüm ise; Bir arada olmaktan hepsi de mutluluk duyuyorlar. Bir çokları daha önce yapılan eksikliklerin bir daha olmaması için çok titiz davranıyorlar. Hepsinin de yüreğinde, aklında hep Akkuş ve Köyleri var. Ankara'da Akkuşluların daha etkin olmasını istiyorlar. Sözün özü ben bu gençler güveniyorum. İyi çalışmalar yapacaklarına inanıyorum. Akkuş İnternet Sitesinin ve Akkuş Basın Birliğinin bu gençlerin yanında olduğunu ifade ediyorum.

Bu güzel birlikteliği ve devamında gelecek olan etkinlikleri sabırsızlıkla bekliyorum. Siz gençleri diğer Akkuşlu gençlere örnek olacak çalışmalar içinde görmek istiyorum. Sitemiz sizlere her zaman açık. Akkuş Basın Birliği sizlere açık. Şahsi olarakta desteklerimiz sizlerle olacak. İhsan ÇAM

TOPLANTIYA KATILAN KİŞİLER 
Metin ORAL
Mutlu ORAL
Barış ÇAM
Hasan YAMAN
Emre Can AKKAYA
Burhan TAVŞANCI
Adem TÜRK
Dursun ÇAM
Orhan BAYRAMOĞLU
Yılmaz ÇAM
Metin YILMAZ
Mehmet ÇAM
Mustafa ÇAM

İhsan ÇAM (Akkuş İnternet Sitesi Yapımcılarından ve Akkuş Basın Birliği Başkanı )

NOT: Çavdarköy Gençlik Platformu Üye sayısı epeyce fazla olup, bu fotoğraflar çekinirken saat geç olduğu için bir çok kişi erken ayrılmıştı. Vede mazeretleri nedeni ile o geceki toplantıya katılamayan bir çok kişi de bulunmaktadır. Görüşüm odur ki, Çavdarköylüler, gençlerin başlattığı bu etkinliklere katılacaklar ve köy adına güzel ve verimli bir çalışma olacaktır.

 

İhsan ÇAM: Çavdarköylü Gençlik Platformu Üyeleri İle

 

 

 

 

 

Related Articles

2 YORUMLAR

 1. Öncelikle ihsan abimize toplantımıza katıldığı için şahsım ve çavdar köyü gençlik platformu adına teşekkür ederim. Gecenin geç saati olmasına rağmen toplantımıza katılıp bizlere moral ve fikirler vermesi bizlere kısacası çavdar köyü gençlik platformuna güvenmesinin göstergesidir. Biz çavdar köylü gençler olarak bütün köyümüzün insanlarını kucaklamak istiyoruz. Yeni yetişen genç kardeşlerimizi tanımak istiyoruz. Ve görüyorum ki yeni genç kardeşlerimiz toplantılarımıza katılmaya başladı ve devamıda gelecektir. Bizler çavdar köyü gençlik platformu olarak biraz yavaş gide biliriz ama geçmişteki büyüklerimizin yaptıkları hatalara düşmemek için emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz. Bu platforma katılan arkadaşlarında aynı görüşte olduklarına şüphem yok.

  Bizim çavdar köylülerimizden bir tek isteğimiz var bu platforma güvensinler ve toplantılarımıza katılsınlar görecekler ki burada kimsenin KENDİ ADINA BİR MENFEATİN GÜDÜLMEDİĞİ, TEK AMACIN BİRLİK BERABERLİĞİN SAĞLANMAYA ÇALIŞILDIĞINI GÖRECEKLERDİR.
  Aksini düşünenler zaten aramızda bulunmamaktadır. Diğer insanların bizlere güvendiği kadar, kendi köyümüzün insanlarının güvenmesini istiyoruz.
  BİR GÜN HERKEZ ÇAVDAR KÖYÜ GENÇLİK PLATFORMU İÇİNDE OLACAKTIR.
  Bizlerin kendimize olan güvenimiz tamdır….

  çok yakında platform olarak yapılanlar ve yapılcak olanlarla ilgli geniş açıklama http://www.akkusungucu.com
  sitesinden canlı yayın olarak ve https://www.akkusilcesi.com sitesinde haber olarak yapılcaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
19AboneAbone Ol

Çok Okunanlar