2 Aralık 2023 Cts

AKKUŞ ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞINDA TARIM DANIŞMANLIĞI FAALİYETLERİ

Başkanlığımıza adına Tarım Bakanlığından alınan tarımsal danışmanlık hizmeti sunma yetkisi kapsamında çiftçilerimize tarımsal danışmanlık hizmeti ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapmak ve sözleşme imzalamak üzere 01/08/2010 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanımız ve 2 tarım danışmanımız Akpınar Beldesine ziyaret de bulunmuşlardır. Yapılan ziyaret sırasına danışmanlık hizmeti almak isteyen çiftçilerimizle sözleşme imzalanmıştır.

Bu tür bilgilendirme toplantıları her belde ve köylerde 20/08/2010 tarihine kadar devam edecektir. Toplantıya katılamayan çiftçilerimizin şahsen Başkanlığımıza müracaat ederek sözleşme imzalamaları gerekmektedir.

AKKUŞ ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞINDAN DUYURUDUR
Ziraat Odamıza kayıtlı çiftçilerimizden; çifti kayıt sistemine (ÇKS) kayıtlı, 10 dönüm ve üzerinde, fındık, ceviz ve meyve bahçesi bulunan üreticilerimizle 20 baş süt ineği, 50 baş besi sığırcılığı, ve en az 100 küçükbaş, koyun ve 50 adet arı kovanı bulunan üreticilerimizin 13/08/2010 tarihi mesai bitimine kadar, 2010 yılı tarımsal danışmanlık hizmeti ve desteklemelerin den faydalanabilmek üzere, Akkuş Ziraat Odamıza nüfus cüzdanı ile birlikte müracaat ederek, sözleşme imzalamaları gerekmektedir.

Belirtilen vasıflara sahip olan çiftçilerimize önemle duyurulur.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar