17 Haziran 2024 Pts

Akkuş Ziraat Odasından, Sabah Kahvaltısı

Akkuş Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet KAYA’nın daveti üzerine İlçemiz Kurum Amirlerine ve çalışanlarına tanışmak, kaynaşmak İlçe sorunlarını konuşmak ve hoş sohbet ortamı oluşturmak amacıyla 10/06/2009 Çarşamba  Kahvaltı düzenledi.

AKKUŞ ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI KAHVALTI VERDİ

Akkuş Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet KAYA’nın daveti üzerine İlçemiz Kurum Amirlerine ve çalışanlarına tanışmak, kaynaşmak İlçe sorunlarını konuşmak ve hoş sohbet ortamı oluşturmak amacıyla 10/06/2009 Çarşamba  Kahvaltı düzenledi. Kahvaltıya İlçe Kaymakamımız Sn. Murat SARI, İlçe Belediye Başkanımız Sn. Ergüder EFİL, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Levent BAYRAM, Askerlik Şube Başkanı Erhan YILDIZ, İlçe Emniyet Amiri Önder Hakan ELEN, Çayıralan Belediye Başkanı Metin İNCE, Kızılelma Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ, Akpınar Belediye Başkanı Osman ÇAMOĞLU, Ziraat Bankası Müdürü Süleyman GÜNEŞ, İlçemiz Doktorları Dr.Atilla ÖNMEZ, Dr.Mustafa KÜÇÜK, Dahiliye Uzmanı Dr.Sedat DEĞİRMENCİ, Aile Hekim Uzman Dr. Aylin BAYDEMİR,  Sivil toplum Kuruluşlarından Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Metin ÇİMEN, Şoförler Odası Ahmet KURU, Esnaflar Odası Başkanı Kemal ATEŞ, İlçemiz Tüm Kurum amirleri ve  Kurum üst düzey çalışanları, bir çok sayıda Muhtarlarımız ile diğer misafirlerimiz katıldılar.Kahvaltı sırasında İlçemiz sorunları ,Kurumlar arası görüş alışverişleri yapıldı. Yapılan çalışmalar,İlçemizin doğal güzellikleri, Akkuş Ziraat Odası başkanlığının çalışmaları ve genel konulardan bahsedildi, Nezih bir ortamda yapılan kahvaltı ve sohbet ortamında keyifli vakit geçiren  misafirlerimiz memnuniyetlerini Oda Başkanımız Ahmet KAYA’ya teşekkürlerini sunarak dile getirdiler.
 
 
 Düzenlenen Kahvaltıya Oda Başkanı Ahmet KAYA’nın davetiyle Ünye Deniz Bank  Müdürü Sn. Savaş KAYA katıldı. Sn.Savaş KAYA Kahvaltıdan sonra Odamıza gelerek İlçemize Deniz Bank Şubesi kurulması için görüşmelerde bulundu. Akkuş’un zor Coğrafik yapısına rağmen Çiftçilikle uğraşan geçimini çiftçilikten sağlayan vatandaşlarımız için ve ilçemizin Ekonomik yönden kalkınmasında çok faydalı bir hizmet olacağı görüşünü bildiren Deniz Bank Müdürü  Sn.Savaş KAYA ve Oda başkanımız Ahmet KAYA, Konu ile ilgili İlçe Kaymamamızla görüşmek üzere makamında ziyarette bulundular. İlçe Kaymakamımız Sn.Murat SARI Deniz Bankın İlçemizde açılmasını istediği şube konusunda her türlü desteği vereceğini ve bu konuda memnuniyetini dile getirerek Deniz Bank Müdürüne İlçemize geldiği içinde ayrıca teşekkür etti. Görüşme sonunda Deniz Bank Müdürü Sn.Savaş KAYA  İlçemize şube açılması konusunda gerekli görüşmelerin ve çalışmaların yapılacağı konusunda Başkanlığımıza bilgi verdi. Ancak Böyle bir Şubenin ilçeye kurulması için başta sivil toplum Kuruluşları, bir çok sayıda esnafların ve Siyasi girişimlerine ihtiyaç olabileceğini bildirerek İlçemizden ayrılmışlardır.
 
 
AKKUŞ ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞINA ZİYARET 08/06/2009
İlçe Jandarma Bölük Komutanları, Emniyet Amiri ve Ziraat Bankası Müdürü Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet KAYA yı makamında ziyaret etti. Akkuş Ziraat Odası Başkanlığı olarak çiftçimize yönelik yapılan hizmet ve çalışmalar hakkında Başkanımız Ahmet KAYA dan bilgi alan misafirlerimiz, çalışmalarımızı takip ettiklerini ve taktirle karşıladıklarını belirttiler. Başkanımızı yapmış olduğu hizmetlerden dolayı tebrik ederek yapılacak olan diğer hizmet ve çalışmalarda her türlü yardım ve desteği vereceklerini belirttiler.10/06/2009

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar