4 Mart 2024 Pts

Akkuş Ziraat Odası mı Yıpratılmak İsteniyor? Ahmet KAYA’ mı? Yoksa Bir Siyasi Parti İlçe Başkanlığı Seçimlerine mi Dikkat Çekilmek İsteniyor?

Komşu İlçe Basın Kuruluşlarının Haberlerini Takip Edeceğiz

Akkuş Ziraat Odası mı Yıpratılmak İsteniyor? Ahmet KAYA' mı? Yoksa Bir Siyasi Parti İlçe Başkanlığı Seçimlerine mi Dikkat Çekilmek İsteniyor?

 Akkuş Ziraat Odası mı Yıpratılmak İsteniyor?

Oda Başkanı Ahmet KAYA' mı?

Yoksa Bir Siyasi Parti

İlçe Başkanlığı Seçimlerine mi Dikkat Çekilmek İsteniyor?

Amaç Oda mı? Ahmete KAYA'mı

Yada Amaç Akkuş Siyasetine ile yakından ilgilenmek mi?

Bu gün komşu ilçe basın kuruluşlarında yayınlanan bir haberde; Akkuş Ziraat Odası ile ilgili bir çok konulara dikkat çekilerek bir çok değişik konularda yorumlara yer verilmiştir.

Yıllarca yayın yapan sitemiz ekibinin gözünden ne yazık ki bazı konular kaçmıyor?

1. Bu haberin yayınlanma zamanı?

2. Servis edilme zamanı?

3. Amaç Akkuş Ziraat Odasını mı yıpratmak?

4. Yada Amaç Oda Başkanı Ahmet KAYA'yı mı yıpratmak?

5. Yapılan haberin bir siyasi parti Akkuş İlçe Başkanlığı ile bağlantılı şekilde yayınlanması konusu da acaba siyasi konular ile Odanın ve Ahmet KAYA'nın siyaset ilişkisinin sorgulanması mı?

6. Yapılan haberde Akkuş Ziraat Odasının çalışmaları mı sorgulanıyor yoksa Ahmet KAYA'nın İlçe Başkanlığına aday olup, olmayacağı mı sorgulanıyor? ne yazık ki daha çözemedik.

Biz Akkuş İnternet Sitesi olarak

Akkuş Ziraat Odasının Yıpratılmasını asla istemeyiz.

Eğer haksız olarak Oda Başkanı Yıpratılmak İsteniyorsa bunu da istemeyiz.

Unvanı ve Görevi ne olursa olsun haksız yere yıpratılmaya çalışılan her Akkuşlunun haksızlığa mağruz kalmasını istemeyiz.

Evet Komşu ilçe basın kuruluşlarını izlemeye devam edeceğiz. Yapılan haberlerde değinilen konularda haklılık oranı yüksek olursa tespitlerinden ötürü teşekkür edeceğiz.

Ama yapılan haberde değinilen konularda haklılık payı düşük çıkarsa o zaman da yapılan haksızlıkları nedenleri ile ortaya çıkaracağız.

Akkuş İnternet Sitesi olarak hiç kimsenin Avukatlığına soyunmadık. Dolayısı ile de hiç kimseyi savunma yada yıpratma gibi bir durumumuz asla olmaz.

Ama Akkuş ilçesinin, kendisinin çözeceği konulara dışardan hüküm etme yada ilçedeki siyasi konulara dışardan hüküm etme düşüncesi içinde olanlara da bu yaptıklarının doğru olmadığını söylemek istiyoruz.

Bu konular dışındaki konulara asla değinmedik. Görevini yaparken hatalı davranan kişiler ile ilgili konularda asla taraf olmuyoruz. Doğrunun ve iyinin yanındayız. Görevinin en iyi şekilde yapanlara tarafız. Bu konu da böylece biline.

Komşu ilçe basın kuruluşlarından keşke Akkuş Meslek Yüksekokulunun açılmadığı için Akkuş halkının kırıldığını, üzüldüğünü ve halkın, Akkuş'un geleceği hakkında endişeleri olduğu konularında haberlere yer verselerdi.

İlerleyen zamanlarda bakalım gelişmeler nasıl olacak. Hep beraber göreceğiz

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

1 Yorum

  1. meyva veren ağaç her zaman taşlanır. Ahmet kaya da çalışıyor Akkuş hep bir adım ileri gitsin diye uğraşıyor ama bunu göremeyen çıkarcılar bu yollara baş vuruyor diyecek bir şey yok yazıklar olsun

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar