16 Haziran 2021 Çar

Akkuş Yıldızı (Akkuş Fasulyesi) Meclis Mutfağında Pişirilip Tanıtıldı

Ak Parti Genel Sekreteri İdris Naim ŞAHİN ve Ordu Milletvekili Mustafa HAMARAT meclis üyeler lokantasında Akkuş kuru fasulyesini tanıttılar.

 

 

 

Akkuş Yıldızı  ( Akkuş Fasulyesi )

Meclis Mutfağında Pişirilip

TBMM'nde Tanıtıldı

Ak Parti Genel Sekreteri İdris Naim ŞAHİN ve Ordu Milletvekili Mustafa HAMARAT meclis üyeler lokantasında Akkuş kuru fasulyesini tanıttılar

Akkuş kuru fasulyesi 12 Ocak Salı günü meclis üyeler lokantasında tanıtıldı. Akkuş Yıldızı olarak adlandırılan Akkuş kuru fasulyesinin tanıtımı için meclis üyeler lokantası mutfağında pişirilen kuru fasulye erken saatlerde tükendi. Bir yiyen bir daha yedi. Ak Parti Genel Sekreteri İdris Naim ŞAHİN ve Ordu Milletvekili Mustafa HAMARAT meclis üyeler lokantasında Akkuş kuru fasulyesini tanıttılar. TRT haber merkezinin çekim yaptığı yemekte İdris Naim ŞAHİN Akkuş kuru fasulyesi hakkında bilgiler verdi.

Ak Parti Ordu Milletvekili Mustafa HAMARAT Akkuş kuru fasulyesini her platformda tanıtmaya devam edeceklerini. Akkuş fasulyesinin bunu hak ettiğini, artık büyük marketlerin raflarında Akkuş kuru fasulyesinin yerini almasının zamanının geldiğini söyledi. Amaçlarının Akkuş kuru fasulyesini tanıtmak, üretimi yaygınlaştırmak olduğunu vurgulayan HAMARAT "bu fasulyenin tanıtılması için biz üzerimize düşen ne varsa yapacağız" dedi. Bu konuda Akkuşlu yatırımcılarında gayret göstermesi gerektiğine değinen HAMARAT fasulye ile ilgili önümüze  getirilecek bütün projeleri destekleyeceğiz dedi.

HAMARAT Akkuş kuru fasulyesinin tanıtımı konusunda
 
Ak Parti Genel Sekreteri İdris Naim ŞAHİN'e
 
verdiği destekten ötürü teşekkürlerini iletti.
 
 
 
Yemekte Ak Parti Genel Sekreteri İdris Naim ŞAHİN, Ordu Milletvekili Mustafa HAMARAT, Isparta Milletvekili Mehmet Sait DİLEK,Giresun Milletvekili Hacı Hasan SÖNMEZ, Hasan KARAOĞLAN, Ünye'den İbrahim CERRAHOĞLU, Kızılelma Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ, Tekkiraz Belediye Başkanı Necdet YILMAZ, Maltız Restaurantın sahibi Yüksel KIRCI yer aldı.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Akkuş Kuru Fasulyesine
Ankara'da Bulabileceğiniz adres
Kışla Süpermarket
Markete ulaşabileceğiniz
adres ve telefonlar
hakkında geniş bilgi için
alttaki linki tıklayınız
 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,449BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
13AboneAbone Ol

Çok Okunanlar