17 Haziran 2024 Pts

Akkuş PTT Yeni Hizmet Yerinde Akkuşlulara Hizmet Etmeye Başladı. Ziraat Bankası İle Rekabet mi yapacak dersiniz

PTT'nin Yeni Yeri Ziraat Bankası Yanı

 

 Akkuş PTT

Yeni Hizmet Yerinde

Akkuşlulara Hizmet Etmeye Başladı

Sitemi Kuşçulu Köyü Temsilcisi Adem YILDIZ, hatırlanacağı üzere kısa bir süre önce Akkuşlulara, Akkuş PTT'nin yer değiştireceğini ve yeni yerinin de Akkuş Ziraat Bankası yakını olacağını duyurmuştu. Bu defa sorumlu yayıncılık ilkesinden hareket ile Temsilcimiz Adem YILDIZ konuyu yakından takip etmiş ve Akkuş PTT'nin yeni yerine geçip hizmet etmeye başladığını Akkuşlulara ve İlçemizde yaşayan kişilere duyurma görevini başarı ile yerine getirmiştir. Adem YILDIZ, haberinde Akkuş PTT'nin hem PTT hizmetlerini yerine getireceğini hemde PTT BANK olarak yani Bankacılık işlemlerini de yapacağı bilgisine ulaşmıştır.

Akkuş PTT'de görev yapan tüm personele yeni hizmet yerlerinin hayırlı olmasını dileriz. Akkuşlulara ve ilçemizde yaşayan herkese hayırlı olmasını dileriz.

Eski PTT Binasının da en iyi şekilde değerlendirilmesini, Akkuş Adliyesi olarak tahsis edilecek ise, bir an evvel binanın güçlendirme çalışmasının başlamasını dileriz. Eski PTT binası Akkuş Adliyesi olarak çok iyi yakışacaktır. Tabeleyi nezaman asılmış olarak göreceğiz. Heyecan verici bir konu demez isek yanlış yaparız. Ayrı bir adliye binası Akkuş'a çok iyi yakışır.

Biraz da espiri yapalım ne dersiniz. Akkuş PTT Bank, sen tut Akkuş Ziraat Bankası yanına gel. Bu yetmiyor gibi birde her türlü bankacılık hizmetini yapacam de, desenize o zaman Ziraat Bankası müşterileri PTT banka gitmesinler sonra, o zaman ziraat bankası müşterilerini geri almak için müşterilerine promasyon verir. Parası olanların faizini yüksek tutar. Kredi  çekenlerin faizini indirir. Desenize Akkuş'ta rekabet başlayacak ve kazanan Akkuşlu olacak. Birde bu espirimiz tutuyor mu? Zaman bakalım Akkuş'ta neler gösterecek.

Adem YILDIZ

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar