29 Mayıs 2023 Pts

Akkuş PTT Bank 2010 Yılında Hizmette Olacak

Akkuş İlçesindeki PTT, Bankacılık hizmetlerine 2010 yılında Başlayacak.

PTT Ordu Başmüdürü Mustafa Ünal, il genelinde 18 olan PTT Bank Şube sayısının 2009 yılı itibariyle 26’ya çıkaracaklarını söyledi.


Mevcut PTT hizmetleri dışında bankacılık ve kargo sektörüne hızlı bir giriş yapan PTT hızlı büyümesini sürdürüyor. Özel bankalarla rekabet edebilir duruma gelen PTT Bank bir çok alanda rakiplerinde olmayan ayrıcalıklarıyla vatandaşa hizmet veriyor.

Rekabet güçlerini son derece arttırdıklarını ifade eden PTT Ordu Başmüdürü Mustafa Ünal, PTT’lerin PTT Bank sistemine uygun hale getirilmesi kapsamında il genelinde 18 şubenin açıldığını kaydetti.

2009 yatırım programı dahilinde 8 yeni PTT Bank Şubesinin daha hizmete açılacağı ifade eden Ünal, "Bunların arasında Ulubey, 30 Haziran"da ihalesi yapılacak Gölköy Şubesi, PTT Başmüdürlüğü önünde yapılacak Bahçelievler Şubesi, Ordu Devlet Hastanesi Şubesi ve Ünye Stat Şubesi yer alıyor. Korgan ve Çatalpınar şubeleriyle ilgili çalışmalar şuan devam ediyor" diye konuştu.


Ünal, 2010 yatırım programı kapsamında ise Korgan, Akkuş Mesudiye ve Gürgentepe PTT Bank Şubelerinin yer alacağını kaydetti
.

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar