6 Haziran 2023 Sal

Akkuş İnternet Sitesine ve Yönetimini Nasıl Zarar Verebiliriz Düşüncesinde olanlar ve Yine Tehditler

Ordu ilinin bazı ilçelerinde ve beldelerinde verilen iftar yemeklerinde gündemin ilk konularından birisi de Akkuş internet sitesi ve yönetimi olmuştur. Bu siteyi ve yönetimini nasıl sindiririz. Nasıl bunlara zarar veririz düşünceleri sık sık dile gelmiştir.

Akkuş İnternet Sitesine ve Yönetimini

Nasıl Zarar Verebiliriz Düşüncesinde olanlar

ve Yine Tehditler

Ordu ilinin bazı ilçelerinde ve beldelerinde verilen iftar yemeklerinde gündemin ilk konularından birisi de Akkuş internet sitesi ve yönetimi olmuştur. Bu siteyi ve yönetimini nasıl sindiririz. Nasıl bunlara zarar veririz düşünceleri sık sık dile gelmiştir. Hemde bu konuşmaların olduğu ortamda Ordu Milletvekilerinin de iftar yemeğinde bulundukları ispatı da mevcuttur.

Daha önceki zamanlarda Akkuş İlçe Merkezinden bir kamu kurumundan aldığımız tehdit ve Ankara’da bir siyasetçiden ve gene siyasete yakın bir kişiden aldığımız telefon aracılığı ile aldığımız tehditlere bir yenisi daha eklenmiş ve bu sefer de Ünye İlçesinden de gene aynı cümleleri içeren tehditleri yazılı olarak aldık. Bu kişi de bizimle yakından ilgileneceğini yazısında ifade etti. Genel olarak tehditlerin öne çıkan konu ise site yapımcılarının devlet memuru olmaları hatırlatılarak gereğinin yapılacağı ifade edilmektedir.

Gerek Ordu ilçe ve beldelerinde verilen iftar yemeklerindeki kimlerin ne söyledikleri ve hangi davranışları sergileyecekleri şahitli ve ispatlı olarak ortadır. Diğerleri de gene gene ispatlıdır.

Biz site yönetimi olarak bir kez daha açıklıyoruz ki, hiç bir kişi ve kurum ile herhangi bir sorunumuz yoktur. Kimse ile de küs değiliz. Ama kırgın olduğumuz kişiler elbette vardır. Ancak Akkuş ilçesine hizmet bağlamında yollarımız birleşir ise bu kırgınlıkta ortadan kalkar. Çünkü kırgın olmuş isek Akkuş’a hizmet az gidiyor diye kırılmışızdır.

Bu sitenin amacı Akkuş ilçesine ve dünyadaki tüm Akkuşlulara hizmet. Bizim kişilere ve kurumlara karşı her hangi kinimiz, nefretimiz olamaz. Bizim yaptığımız haberlere bazı kişilerin ve kurumların farklı yorumlayarak bizlere cephe almasına da bir anlam veremiyoruz.

AKKUŞ İNTERNET SİTESİNE ZARAR VERDİNİZ DİYELİM

HATTA SİTE YÖNETİMİNE DE ZARAR VERDİNİZ. DÖVDÜNÜZ, KIRDINIZ, İŞ YERLERİNDEKİ DURUMLARI İLE İLGİLİ ÇAMUR AT İZİ KALSIN GİBİ FERRİ DAVRANIŞLAR İÇİNE DE GİRDİNİZ. BELKİ DE KİNİNİZ VE NEFRETİNİZ SİZİ FARKLI DAVRANIŞ BİÇİMLERİNE DE SOKTU.

ANCAK ŞUNU UNUTMAYIN Kİ, AKKUŞ İNTERNET SİTESİNE ZARAR VEREMEZSİNİZ. ÇÜNKÜ AKKUŞ İNTERNET SİTESİNİN HAZIR DURUMDA BEKLEYEN ALT SİTELERİ HAZIR DURUMDA BEKLEMEKTEDİR.

Çünkü, Akkuş İnternet Sitesinin gerek genel sekreteri gerek yazarı gerek Üst Danışma Kurulu, gerek Temsilcileri, gerek Muhabirleri, gerek yazarları, gerek ise diğer ekip arkadaşlarının her biri yüzlerce Akkuş İlçesi İnternet sitesi yapacak kapasiteleri fazlası ile vardır. Bir site sıkıntı görür ise alt siteleri hemen devreye girer. Bunlar zarar görür ise gerek Akkuş İnternet sitesinin ailesinin ve site ekibinin gerek ise yukarıda saydığım site ekibinin onlarca yüzlerce Akkuş İlçesi Sitesini hemen devreye sokacaklarından kimsenin şüphesi olmasın.

Şu anda da Yüzlerce Akkuş İlçe Sitesi olmamasının nedeni de Akkuşluların birlik ve beraberlik içinde mevcut bulunan ve 10 senedir yayında olan Akkuş İnternet Sitesine sahip çıkma, bir olma, birlikte olma ve Akkuşluların birlik ve beraberlik içinde olduğunu dünya aleme göstermek içindir. Biz Akkuş Ailesiyiz. Biz, Site yapımcıları, Site Onursal Başkanı, Site Temcilcileri, Site Muhabirleri, Yazarlarımız, Ressamımız, Karikatürcümüz, site üst danışma kurulumuz ve site Avukatımız ile bir aileyiz. Ve biz 2550 kayıtlı site üyesi, yüzbinlerce site takipçisi ve sitemiz adına gönüllü çalışan ama adının öne çıkmasını istemeyen fedakar kişiler ile bir aileyiz. 10 senedir. Kimler kimler uğraştı bu aileyi bölmek için ama sonuç alamadılar. Bu aile et tırnak gibi birbirine, saygı ve sevgi bağları ile birbirine bağlanmış ve kenetlenmiştir.

 

Related Articles

1 Yorum

  1. Ey Siteyi tehdit eden ve Devlet Memurluğunu hatırlatarak hizmet anlayışının önünü kesmeye çalışan vatandaşlar! Bu ne paranoya, bu ne adı konulmamış garezdir? Bir siteden ne istenir. Yazıklar olsun ki, böyle bir davranış içinde oluyorsunuz. Kişisel sitem olsa idi inanın size söyleyeceklerim çok ağır olacaktı. Tehdit insanlık suçudur. Fiilin gerçekleşmesinden daha ağır bir suçtur. Burada hiç bir menfaati olmadan haber yapmaya çalışanlara “sizinle görüşeceğim” demek, ne demektir? İşte kibir, işte bencillik, işte insani duygulardan yoksunluk buna denilir. Sizler siyaseti kazanç kapısı olarak gören idealden yoksun, her şeyi kişisel çizginize endekslemiş insanlarsınız. Şu devlet memuru muhakemet mi ne ise o yasa siyasete neden izin vermez ki? Bu hak yoksunluğu gibi geliyor bana. Her neyse bu bana düşmez ama şu tehdit meselesi beni ziyadesi ile üzdü. Ayıp! haksızlık, kul hakkıdır bu. Haksızlık yapana hakkım olursa helal etmiyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar