4 Mart 2024 Pts

Akkuş İnternet Sitesi Ailesine Katılımlar Devam Ediyor. Samsun Akkuşlular Derneği-Akkuş İnternet Sitesi Koordinatörü Mersin ÇAMOĞLU Seninle Sitemiz Dahada Gücüne Güç Kattı

Samsun Akkuşlular Derneği ve Samsun'daki Akkuşlular Artık Bir klavye tuşu Kadar Sizlere Yakın Olacaklar

 Akkuş İnternet Sitesi Ailesine

Katılımlar Devam Ediyor.

Samsun Akkuşlular Derneği

Akkuş İnternet Sitesi

Koordinatörü

Mersin ÇAMOĞLU

Sitemiz, Seninle Dahada Gücüne Güç Kattı.

Samsun'da yaşayan Akkuşluların Kurmuş Olduğu Akkuşlular Derneğinin Üyesi Olan ÇAMOĞLU, derneğin çalışmalarını bizlere ulaştırarak, Akkuşluların ve Dernek Üyelerinin bilgilendirilmesinde elinden gelen çabayı gösterecektir. Ayrıca Samsun'da ikamet eden Akkuşlular ile ilgili olarak duyurulması gereken bir haber konusu olduğu zaman Mersin ÇAMOĞLU'na konu intikal ettirildiği anda anında sitemizde haber yapılacaktır.

Samsun'da yaşayan tüm Akkuşluların, haber yapılmasını yada duyurulmasını istedikleri bir bilgi ve haber olduğu anda hemem Mersin ÇAMOĞLU'nun aşağıdaki mail adresine bilgileri göndermeleri beklenilmektedir.

SAMSUN AKKUŞLULAR DERNEĞİ

 

ANKARA İLİ VE

 

AKKUŞ İNTERNET SİTESİ

 

KOORDİNATÖRÜ

 

Mersin ÇAMOĞLU'nu Tanıyalım

 

Mersin ÇAMOĞLU, 02.07.1965 tarihinde Ordu İli Akkuş İlçesi Kuşçulu köyünde doğdu. İlkokulu bu köyde  tamamladıktan sonra Akkuş Yatılı İmam Hatip Lisesini kazandı. Bazı sebeplerden dolayı buradan ayrılıp Ankara'ya nakil edip, çeşitli yerlerde çalışıp işletmecilik yaptı. Daha sonra Açık Öğretim lisesini bitirdi.

1987 yılında Başbakanlık Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı'nda lokal Şefliğine getirildi.

1988 Yılında Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekterliği Sosyal ve Dinlenme Tesislerinde Baş Şefliğe ve İdari Şefliğe atandı.

1992 yılın da Giresun Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı Karadeniz İhr. Birlikleri Genel Sekreterliğine atanıp burada-3,5 yıl görev yaptıktan sonra 1995 yılında Tokat Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı'nın Tokat Bürosuna atanmış olup burada 8-yıl görev yaptı.

2002 yılında ise, Samsun Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı Samsun Bürosuna İdari Memur olarak atanmış olup, halen burada görevini sürdürmektedir.

Mail Adresi: mersin_camoglu@hotmail.com

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. ÇOCUKLUK ARKADAŞIM SAYIN MERSİN ÇAMOĞLUNUN AKKUŞ İNTERNET SİTESİ AİLESİNE KATILMASINA ÇOK SEVİNDİM.DEĞERLİ ARKADAŞIMIN SİTE TAKİPÇİLERİNE FİKİRLERİYLE.HABERLERİYLE ÇOK BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAĞINA İNANANIYORUM…

  2. BU İŞLER YÜREK İSTER EMEK İSTER

    BU İŞE GÖNÜL VEREN HERKESİN YÜREĞİNE BİLEĞİNE SAĞLIK

    ARAMIZA HOŞGELDİN,ALLAH MUVAFFAK ETSİN….

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar