23.Kas.2020
ad

Yazar hakkında

7 Yorumlar

 1. can mahmut

  akkuş meslek yüksek okulu herkese hayırlı olsun,memleketimiz için büyük ve ciddi bir atılım. (52 AKKUŞLU)

  Yanıt
 2. mustafa güngör 16/06/2010

  ilçemize açılacak olan myo okulumuz hayırlı olsun emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

  Yanıt
 3. E. TÜRKMEN

  Hayırlı olmasını diliyorum. Başlangıçtan bu yana kadar bu okulun açılması için uğraş verelere, özellikle bizlere bu haberleri ileten site yönetimine teşekkür ediyorum.En çokta site yönetimi bu işin peşini bırakmamıştır.Daha bir çok projeninde hayata geçirilmesinde katkıda bulunacağına eminim.

  Yanıt
 4. kadirzm

  daha çok beklersiniz akkuşun.

  SİTE YÖNETİMİ: Yazdığınız ile yorumunuz uyumlu değil kişileri eleştiriyorsunuz. Ama siz adınızı ve soyadınızı yazmaktan çekiniyorsunuz. Adınızı ve soyadınızı yazmazsanız bundan sonra yazılarınız yayınlanmayacaktır.

  Yanıt
 5. SADİ GÜNGÖR

  MYO İÇİN SÖZ VERENLERİ GÖREMEDİK ER MEYDANINDA NE OLDU ACABA ONLARA NEDEN BİR ANDA ÇEKİLDİLER AKKUŞ LUYU YÜZ ÜSTÜ BIRAKTILAR AMA DURUN AKKUŞ DA KAYBEDİLEN BİR SEÇİM VAR DEĞİLMİ BİRDE BAŞBAKANIN İMALI OLARAK SÖZÜ “BİZDEN OLMAYAN BELEDİYELERE DESTEK OLMİCAZ” BENZERİNDEYDİ YANILMIYOR İSEM YANLIŞIM VAR İSE LÜTFEN DÜZELTİN BİR ÇOK ESNAF VE BİR ÇOK SİYASETCİ AKKUŞ BİR YERLERE GELSİN YOK OLMASIN KADERİNE TERK EDİLMESİN DİE MUCADELE VERİRKEN SÖZ VERENLER ….. ÇEKİLDİLER BİR KÖŞEYE YOKSA SANMIYORUM GERCEKTEN BİR BİRLİK VE BERABERLİK OLSA İDİ MYO İŞİ BU KADAR UZARDI .. BAŞTA BELEDİYE BALKANIMIZ VE MYO İÇİN CANLA BAŞLA MUCADELE ETMİŞ BİR ÇOK AKKUŞLU HEMŞERİME TEŞEKKÜR EDİYORUM .. DEĞERLİ https://www.akkusilcesi.com YÖNETİMİNE BU KONUDA GÖSTEMİŞ OLDUKLARI DESTEK İÇİN BİR AKKUŞ LU OLARAK TEŞEKKÜR EDİYORUM . UNUTMADAN AHMET BEY EN AZINDAN BİR BÖLÜMÜN DAHA ACILACAGI HABERİNİ VERMİŞSİNİZ NE GÜZEL UMUYORUM ER MEYDANINDA DA ADINIZI DUYARIZ .. SAYGILAR

  Yanıt
 6. ALTUN BASMACI

  Bu kadar bekledikten sonra Böyle bir haberi almak çok sevindirici.Şimdi Ankara YÖK’ün onay müjdesini hemen almalıyız. Ki rahat bir nefes alalım.

  Yanıt
 7. altun bayram

  okulumuzun açılmış olması herkesi mutlu etmiştir inşallah ilerleyen yıllarda yeni bölümleride bünyesinde barındıran bir eğitim yuvası olur. bu okulun açılışında başta kaymakam murat bey. başkan ergüder bey, dernek başkanı fikri bey ve emeği geçen herkese ama herkese sonsuz teşekürlerimizi iletir başarılarının devamını dilerim.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ