6 Haziran 2023 Sal

Akkuş MYO Hangi Bölümlerden Oluşuyor

YÖK'e Bölümler Herhalde Bildirilmiştir. Okul'da bu sene öğrenci kabul eder.

Akkuş MYO Hangi Bölümlerden Oluşuyor?

Bu Sorunun Cevabı Henüz Açıklanmadı?

Neyi Bekliyor?

Neden Bekleniyor?

Bölümler Belli Oldu İse Neden Açıklanmıyor?

Biraz daha bekleyip, YÖK'e müracaat süresinin geçmesi mi bekleniyor?

Akkuş Meslek Yüksekokulu Müdürü mü elini çabuk tutmuyor?

Ordu Üniversitesi mi elini çabuk tutmuyor?

Akkuş İlçesindeki Yetkili ve Görevli kişiler mi elini çabuk tutmuyor?

Ordu İlinde mi Okulun Açılmasını engelleyenler mi var?

Ordu Vekilleri Konuyu Takip Ediyorlar mı?

Ordu Vekilleri Konuyu Takip Ediyor iseler, Akkuş halkı adına sorduğumuz bu sorulara cevaplarını bekliyoruz.

Akkuş Meslek Yüksekokulu ile ilgili gelişmelerin zamanında Akkuş halkı ile paylaşılmamasından, Okul bu senede mi Öğrenci kabul etmeyecek endişesi, Ordulu Vekillerin konuyu yeteri kadar takip etmemesi endişesi, Okul Müdürünün çalışmalar hakkında bilgi vermemesi ve gecikme nedenini zamanında Akkuş Halkı ile paylaşması endişe vermektedir.

Allah aşkına bu konu hakkında gelişmeler neden Halk ile paylaşılmaz ki? Çok mu gizli? Yada yasak olan bir iş mi yapılıyor? Kimse Akkuş'a deniz getirmiyor. Kimse Akkuş'u Paris yapmıyor. Türkiye Cumhuriyetinin Onlarca ilinde, ilçesinde, köyünde ve beldesinde açılan Meslek Yüksekokulundan bir tanesini de Akkuş'a açmaya çalışıyor. Bu konuyu bu kadar gizlemenin, bu kadar yıllardır uzatmanın, halkı endişeye sürüklemenin, belirsizlik ortamının oluşturulmasının kime ne yararı var ki?

Sayın konu ile ilgili tüm yetkililer ve görevliler, Akkuş çok bekledi. Akkuş Meslek Yüksekokulunu çok özledi. Akkuşlu 2010 yılında Akkuş'ta Yüksek Okul Görmek İstiyor. Akkuşlu Okul için ne gerekiyorsa fazlası ile yaptı.

LÜTFEN AKKUŞ'A HAK ETTİĞİ YÜKSEKOKULU ÇOK GÖRMEYİN.

AKKUŞLULAR OKUL KONUSUNU BEŞİKTEKİ BEBEĞİNDEN, 120 YAŞINDAKİ DEDESİNE-NİNESİNE, AKKUŞ'UN EN ÜCRA KÖYÜNDEN, 81 İLDEKİ TÜM AKKUŞLULAR VE YURTDIŞINDAKİ TÜM GURBETÇİLERİ İLE MYO KONUSUNU AN VE AN TAKİP ETMEKTEDİRLER.

AKKUŞLU YERİ GELİNCE TEŞEKKÜR ETMESİNİ, ŞÜKRANLIK DUYGUSU BESLEMESİNİ BİLECEĞİ GİBİ

AKKUŞLU, AKKUŞ'A YANLIŞ YAPANI, AKKUŞ'A HİZMETİN GELMESİNİ ENGELLEYENİ, GÖREVİNİ LAYIKI İLE YAPMAYANI, VERDİĞİ SÖZDE DURMAYANI, AKKUŞLULARI RENCİDE EDENLERİ DE ASLA VE ASLA UNUTMAZ.

Okula bu sene öğrenci alınmaması durumunda ise, bu konu derinlemesin araştırılır. Hatası olanlar, kusuru olanlar ve kasıtlı olarak Akkuş'a hizmetin gelmesini engelleyenler tespit edilip açıklanır. Hesap sorucu ise öncelikle yüce mevladır. Sitemiz tarafından konu araştırılmakta olup, Akkuş gündemini sarsacak önemli açıklamlar ile Akkuşlulara geniş bilgi verilecektir.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar