17 Nisan 2024 Çar

Akkuş İMKB YİBO’ya Müdür Başyardımcısı ve Müdür Yardımcısı Atandı. Gelen İdareciler Ünye İlçesinde Görev Yapıyorlardı

İlçemize atanan idarecilerin başarılı çalışmalara imza atacaklarına inanıyoruz.

Akkuş İMKB YİBO'ya

Müdür Başyardımcısı ve Müdür Yardımcısı Atandı.

Gelen İdareciler Ünye İlçesinde Görev Yapıyorlardı

Ordu Valiliğinin 04.10.2011 tarihli onayı ile İlçemize atanan idareciler

İsmail MAZLUMOĞLU Ünye Yüceler Yatılı İlköğretim Bölge Okulunda Müdür Başyardımcısı olarak görev yapmakta iken, Akkuş İMKB YİBO'ya Müdür Başyardımcsı olarak atandı.

Zeki ORDU Ünye Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulunda Müdür Yardımcı olarak görev yapmakta iken, Akkuş İMKB YİBO'ya Müdür Yardımcı olarak atandı.

İlçemizdeki eğitim kurumlarına atanan İdarecilerimize yeni görevlerinde başarılar diliyoruz. Görev yaptıkları okullardaki çalışmalarını ve yapılan güzel ve başarılı etkinliklerini sitemize göndermeleri halinde haber yapacağımızı belirtmek istiyoruz.

Mail adresi: webmaster@akkusilcesi.com  yada ihsancam64@hotmail.com

Related Articles

4 YORUMLAR

  1. benim birtanecik okulum ve öğretmenlerim sizi çok seviyorum …… saygıdeğer müdürüm sizin bizlere bağırmanızla akıllandık biz değerli olduğunuzu bilin ……. mustafa hocam sizi çoooook özledim

  2. Aynı zamanda şair ve yazar olan,Ünyedeki çalışmalarını ilgi ile takip ettiğim Zeki Hocamın Akkuşa taininin çıkması bir Akkuşlu olarak beni memnun etmiştir.Akkuşlu genç kardeşlerimizin Zeki ORDU’nun engin tecrubelerinden,Edebi ve insani hasletlerinden en güzel şekilde istifade etmelerini ümit eder, Zeki hocama yeni görevinde başarılar dilerim.Ünyenin “SÜKUT”u Akkuşun sesi olur inşallah.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar