22 Eylül 2023 Cum

Akkuş İMKB YİBO’da Güvenli Eğitim. Şimdi YİBO Dahada Güvenli

Bu Güvenlik Tedbiri İçin Okul İdaresini Kutluyoruz

AKKUŞ İMKB YİBO'DA

GÜVENLİ EĞİTİM

YİBO ŞİMDİ DAHA DA GÜVENLİ

Okul bahçesine daha girmedem, giriş kapısına yaptırılan güvenlikli kapı önlemleri dikkatleri çekmeye başlıyor. Kapıya yeni yaptırılan sistem ile okul bahçesine her isteyen araç ile giremeyecek. Kapıya yaklaşan araçlar, görevlilerce uygun görülmeleri halinde okul bahçesine alınabilecekler. Bunun yanısıra görevlilerce okul bahçesine girmek isteyen kişilerin kimlikleri ve ziyaret nedenleri sorulacak. Uygun görülmeleri halinde okul bahçesine ve binalara girmelerine izin verilecek.

Ankara'da bile okullarda pek görülmeyen bu güvenlik sistemini yaptıran Okul İdaresine şükranlarımızı sunmak ve taktir etmemek mümkün mü? Akkuşlu Öğrencilerimiz ve yavrularımız için yapılan bu güvenlik hizmetini düşünenleri tebrik ediyoruz. Tüm bu açıklamalardan sonra diyoruz ki; Giriş Kapısı Yeniden Düzenlenen ve Güvenlik Tedbirleri Alınan Akkuş YİBO şimdi dahada güvenli.

 

 

 

 

 

 

Adem YILDIZ

Kuşçulu Köyü Muhtarı

Akkuş İnternet Sitesi Kuşçulu Köyü Temsilcisi

Related Articles

3 YORUMLAR

  1. haberi yapanlara gercekten teeşekkürler bu zamana kadar bu bahsedilen kapı olmadığı zaaman yibo da demek ki güvenli egtim yapılmıyordu öylemi sayın haberi yapan muhtarım demekki kapı ya konulan iki demir parçası o kadar işe yaradı daha önce han kapısımıy dı acaba merak etim bırakın bu işleri…..

    Site Yönetimi: Adını yazmaya korkan kişi, aslında adını yazmaya cesareti olmayanlara cevap yazmıyoruz ama bir sefere mahsus size cevap yazalım. Allah aşkına bizim haberimizin herhangi bir yerinde sizin kullandığınız ifadeler yer alıyor mu? Biz asla kapı yapılana kadar okulda eğitim güvensiz diye bir cümle kurmadık. Aslında siz bırakın bu gereksiz kafa karıştırmaları. Bizim haberimizde vermek istediğimiz mesaj “Akkuş Yibo Okul idaresi hiç bir detayı kaçırmıyor. Okulun güvenliği için elinden gelen çabayı gösteriyor vede Akkuş yibo’nun Akkuş için ne kadar önemli olduğunu, okulun öğrencilere çok değer verdiğini, Akkuşluların Yibo’ya çok değer verdiğini adeta gözlerinin nuru gibi Akkuşlular için değerli olduğunu” biz haberimizde vermek istedik. Bizim niyetimiz bu şekildedir. Muhabirimizin de şimdiye kadar sitemize gönderdiği hiç bir haberde art niyet olmamıştır. Bizde muhabirimize çok değer veriyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar