7 Aralık 2023 Per

Akkuş Meslek Yüksekokulu Tabelası Asıldı. Ek Yerleştirme İle Öğrencilerini Bekliyor. 2010 Eylül Ayında okuldan görüntüler

Ek Yerleştirme İle Okul Öğrencilerini Bekliyor

Akkuş Meslek Yüksekokulu

Tabelası Asıldı.

Ek Yerleştirme İle Öğrencilerini Bekliyor.

2010 Eylül Ayında okuldan görüntüler

Sitemiz Yapımcılarından İhsan GÜNEŞ, Sizler için okulu ziyaret etti. Yapılan çalışmaları yerinde görüntüledi. Okulun her cepheden fotoğraflarını çekti.

Bilindiği gibi 2008 Yılında hizmete açılan ama bu güne kadar öğrenci kabul etmeyen Yüksek Okulumuzda tamiratlar tamamlandı sayılır. Okul Öğrencilerini bekliyor. Tüm Siyasilerin, Akkuşlu Siyasilerin, Akkuş Belediyesinin, Ordu Üniversitesi Rektörlüğün, Ordu Valiliğinin ve konu ile ilgili tüm kurum ve kişilerin beyan ettiği gibi, Akkuş Meslek Yüksekokulu 2010 yılı Ek Yerleştirme ile öğrenci alacak. Demişlerdi. Bu beyanlar üzerine bizlerde Akkuş İnternet Sitesi olarak, Ek yerleştirmede Meslek Yüksekokulumuzun öğrenci alacağına inanıyor ve konu ile ilgili olarak elinden bir şeyler gelen herkesin de çaba gösterdiğine vede bir hamle daha yaparak, ek yerleştirme de sıkıntı yaşanmaması için özveri ile konuyu takip etmelerini bekliyoruz. Müjdeli haberi Akkuşlulara ve Dünyaya vermek için heyecanlanıyoruz.

 

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. yüksekokul binası çok güzel olmuş,lütfi efil döneminde yapılan arkadaki derslik binasıyla çok iyi bütünleşmiş.bu dönem açılmasa bile çok üzülmemek gerekir ama şimdiden yüksekokul müdürlüğünün yeni bölümler için başvuru yapıp gelecek yıl daha dolu bir açılış yapılabilir.şükürler olsun.

    Site Yönetimi: Akkuş İnternet Sitesi Yönetimi bu güne kadar olmayacak hiç bir hizmeti istemedi. Daha öncede yazdık. İstenirse bu iş olur. Zaten 2 senedir bekliyoruz. Seneye bekleme cümlesine asla katılmıyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar