17 Haziran 2024 Pts

Akkuş Meslek Yüksek Okulu Ordu Üniversitesinde Gündemde

Akkuş Meslek Yüksek Okuluna Müdürü Ataması Ne Zaman Yapılacak?

 

AKKUŞ MESLEK YÜKSEK OKULU

ORDU ÜNİVERSİTESİ

GÜNDEMİNDE

YÜKSEK OKULUMUZA

MÜDÜR ATAMASI YAPILMASINI

ACİLEN BEKLİYORUZ

 

Son 2 yıldır Ordu Üniversitesi İnternet Sitesini sık sık ziyaret ederiz. Acaba Akkuş Meslek Yüksek Okulu ile ilgili bir gelişme varmı diye, Her seferinde de herhangi bir bilgiye ulaşamayıp üzüntü ile elimiz boş kalırdı. Son aylardaki gelişmeler ile Başbakamız Devlet Bakanlarımız ve ilgili bakanların imzası ile okulumzun açılması kararı çıkınca her Akkuşlu gibi bizlerde çok sevindik. Bir kaç gün önce de gene Ordu Üniversitesinin İnternet Sitesini ziyaret edince, Meslek Yüksek Okulları sayfasında AKKUŞ MESLEK YÜKSEK OKULU" nun adını gördük. Arayıpda bulduğun bir şeyi görünce insan nasıl sevinirse bizlerde o derece sevindik.

Gördük ki, Akkuş Meslek Yüksek Okulu, Ordu Üniversitesi gündemine çoktan girmiş.  Okulumuzun bu aşamalara gelmesinde emeği geçenlere bir kez teşekkür ediyoruz. Allah Razı Olsun. Bu süreçte Ordu Üniversitesi Rektörlüğü de büyük çaba harcadı.

Akkuşlular adına Ordu Üniversitesi Rektörlüğüne sesleniyoruz: Sayın Rektörüm AKKUŞ HEYCANLI, AKKUŞLULAR HEYCANLI, SAHİLDEN İÇERDE KALMIŞ, DEVLET HİZMETLERİNİN BİR ÇOKLARI ÇOK GEÇ GELMİŞ YADA BİR ÇOKLARI HALEN GELMEMİŞ. MESLEK YÜKSEK OKULU DERLER YA İLAÇ GİBİ GELDİ DİYE İŞTE ÜMİTLERİN AZALDIĞI, DEVLET AKKUŞ’A NEDEN DAHA FAZLA SAHİP ÇIKMIYOR DİYE FERYATLARIN YÜKSELDİĞİ BİR ORTAMDA MESLEK YÜKSEK OKULU AÇILMASI KARARI İLE AKKUŞLULAR HEYCANLANMIŞLAR- İLÇE NÜFUSUNUN 4 KATI İLÇE DIŞINDA BULUNAN VE ADINA GURBET DENİLEN YERLERDEKİ AKKUŞLULAR HEYCANLANMIŞLAR VE KULAKLARI-GÖZLERİ AKKUŞ İLÇESİNDEDİR. KULAKLARI GÖZLER SİZLERDEDİR. ORDU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEDİR. SORULAN 2 SORU BULUNMAKTADIR.

OKULUMUZA MÜDÜR ATAMASI NE ZAMAN YAPILACAK?

OKULUMUZ NE ZAMAN ÖĞRENCİ KABUL EDECEK?

SAYIN REKTÖRÜM, AKKUŞLULARI BEKLETMEYİN, HİZMET KONUSUNDA ZATEN YILLARCA BEKLİYORLAR. BİRDE SİZ BEKLETMEYİN. SİZLER MÜDÜR ATAMASI YAPIN. DAHA SONRAKİ AŞAMADA, OKULUMUZUN AÇILMASI İÇİN GEREKEN MADDİ VE MANEVİ DESTEĞİ, AKKUŞLULARA SESLENEREK AÇIKLAYIN. AKKUŞLULAR ELİNDEN GELENİ YAPACAKTIR.

AKKUŞLULAR, MESLEK YÜKSEK OKULUNUN AÇILIŞININ COŞKUSUNU BEKLİYORLAR. AKKUŞLULAR OKULUN AÇILIŞINI BAYRAM COŞKUSU İLE KUTLAMAK İSTİYORLAR. AĞUSTOS AYINDA OKUL AÇILIŞI YAPILIRSA, FESTİVAL HAVASINDA OLUR. BU SENE İLÇEDE FESTİVAL YAPILMASI İÇİN BU GÜNE KADAR HERHANGİ BİR HAZIRLIK ÇALIŞMASI GELMEDİ.

AKKUŞLULAR 2009 YILI FESTİVALİNİ, AKKUŞ MESLEK YÜKSEK OKLUNUN AÇILIŞ MERASİMİNDE YAPMAK İSTİYOR.

LÜTFEN SAYIN REKTÖRÜM, LÜTFEN SAYIN SİYASİLER VE İLGİLİLER, AKKUŞLULARIN SESİNE KULAK VERİN? AKKUŞLULARIN OKUL SEVİNCİNİ VE COŞKUSUNU GECİKTİRMEYİN.

 

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar