6 Haziran 2023 Sal

Akkuş Meslek Yüksek Okulu Dernek Başkanı Fikri ÇAMOĞLU, 2010 yılında okulun açılması planlanıyor

Sitemize Açıklama Yapan Başkan Fikri ÇAMOĞLU, Derneğin Çalışmalarının Tüm Hızıyla Devam Ettiğini Söyledi.

 

 
AKKUŞ MESLEK YÜKSEK OKULU
 
YAPTIRMA YAŞATMA VE KORUMA DERNEĞİ
 
Başkanı Fikri ÇAMOĞLU
 
Sitemize Önemli Açıklamalarda Bulundu
 
 
Sitemi Yönetimi ile görüşen dernek Başkanımız Fikri ÇAMOĞLU,
" Akkuş İnternet Sitesinin Değerli Yapımcıları, öncelikle sizleri başarılı yayınlarınızdan ötürü tebrik ediyorum. Akkuş Meslek Yüksek Okulunun Açılması için yapılan çalışmaların resmi bir ortamda yürütmek üzere Haziran ayından beri sürdürdüğümüz bir dizi çalışmalarımız oldu. Ancak hedefe yaklaşan bir netice almadan konuyu kamuoyu ile paylaşmadık. Şimdi ise Ordu Üniversitesi Rektörü ile yaptığımız görüşmler sonucunda bizlere verilen müjde,
 
1. Kasım ayı içerisinde Akkuş Meslek Yüksek Okuluna Müdür ataması yapılacağı
 
2. Aralık ayı içerisinde Rektörlüğün Akkuş İlçesinde geniş içerikli toplantı yapacağı
 
3. Aralık ayı sonlarına doğru ise Okulda hangi bölümlerin açılacağının belli olacağı
 
4. 2010 yılında Akkuş Meslek Yüksek Okulunun Açılacağı
 
5. 2010-2011 yılı ÖSYM Klavuzunda Akkuş Meslek Yüksek Okulunun Adının Yer Alacağı
 
gibi bir dizi müjdeler bizlere verilince, bu aşamadan sonra ilçemiz için büyük önem taşıyan bu konuları sizlerle paylaşmayı uygun gördük.
 
 
Bazı konuların da altının çizilmesinde yarar olduğunu düşünüyorum.
 
Ordu Üniversitesi Rektörlüğünün bizlere verdiği bu müjdeleri yapabilmek için Akkuşlulara, Derneğimize ve Elinden bir şeyler gelen herkese büyük işler düşmektedir. Dernek Yönetimi olarak bizler yönetimdeki arkadaşlarımız ve üye arkadaşlarımız ile birlikte elimizden geldiği kadarı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ancak dernek çalışmalarımızı yapabilmek için ve okulun eğitime açılması için maddi ve manevi desteğe ihtiyacımız bulunmaktadır. Biz inanıyoruz ki Akkuşlular olarak bu sorunları da sizlerinde yardımları ile en kısa sürede aşacağız. Bu sıkıntıları aşarken siz değerli Akkuş basının da bizlere yardımcı olması destek vermesi gerekmektedir. Sıkıntıları hep beraber aşacağız. Akkuş hepimizin, açılacak olan Meslek Yüksek Okulu hepimizin.
 
Akkuş Meslek Yüksek Okulunun bu aşamalara gelmesinde en baştan beri emeği gecen herkese çok teşekkür ediyorum. Özellikle Ordu Milletvekillerine gösterdikleri çabadan ve destekten dolayı ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Okulun açılması için bütün gayretlerini göstermişlerdir. Her zaman desteklerinin yanımızda olduğunu hissediyoruz.
 
 
 
 
Ordu Üniversitesi Akkuş Meslek Yüksek okulu Yaptırma Yaşatma Ve Koruma Derneğine Üye kayıtlarımız devam etmektedir. Okulumuzun 2010-2011 Eğitim öğretim sezonuna hazır olabilmesi için tüm sorunlarla kurum kuruluşlarımız esnafımız, Derneğimizin  yönetim Kurulu ve halkımız omuz omuza çalışmalarımız devam etmektedir.
 
 
 

Derneğimizin Yönetim Kurulu;
 
1-Fikri ÇAMOĞLU   : Dernek Yönetim Kurulu Başkanı
2-Önder GÜLLÜ      : Dernek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
3-Ahmet KAYA        : Muhasip Üye
4-Altun BASMACI   : Üye
5-Hüseyin TÜRK     : Üye
6-Şeref GÜL             : Üye
7-Cemil GÖRMÜŞ : Üye

 
 
 
Derneğimiz Yönetim Kurulu üyelerimiz ile beraber ilçemiz Akkuş’a Meslek Yüksek Okulunun açılmasını isteyen tüm Akkuşlu dostlarla el ele, gönül gönüle, omuz omuza Akkuş Meslek Yüksek Okulunun açılması için büyük bir gayret ve çaba içersinde olacağız .Ben Akkuşluyum diyen, Akkuşu seven, Akkuşu iyi bilen tüm dostların bu çalışmaya katılmasını arzu etmekteyiz." diyerek sözlerini tamamladı.
 
 
 
 

Related Articles

3 YORUMLAR

 1. Bir akkuşlu olarak, gururu duydum.20 sene belediye başkanlığı yapmış,eğitimci ve yönetimci Fikri Çamoğlunu gönülden tenrik ederim.Desteklerimiz onun ile…

 2. Akkuşta ikamet eden bir Akkuşlu olarak şunu rahatlıkla ifade edebilirim ki;Böyle bir Çalışma ilçemize bir hareketlilik kazandıracağı daha bu günden kendini göstermiş gibi görünüyor.Değerli çalışmalarından dolayı Dernek Başkanı-ve eğitimci olan Fikri ÇAMOĞLU rehberliğinde tüm emek sarfeden büyüklerimize,insanlarımıza teşekkür ederim.Akkuş MYO ilçemizin ufkunu açacağına ve gençlerimize de yol göstereceği inancındayım. teşekkür ederim.İyi Çalışmalar

 3. Merhaba Sevgili Hemserilerim.
  Bunlar gercekten guzel haberler. Desteklememek eldemi.
  Hatta kim olursa olsun Dernege uye olarak maddi katkida saglamasi gerekir.
  Insallah bunlardan biride ben olacagim.

  Dernek baskani ve Yonetimden Yurt disindakiler icin uyelik basvurularini nasil yapacaklarina dair bilgi gonderirseler, uyelik bas vurumuzu yapmak istiyoruz.

  Yuksek okul acildigi zaman bizde hizmet babinda ve sektorun icinde bir kisi olarak, Okulun kutuphanesini kurdurmakda insallah bize nasip olur diye dusunuyorum…

  Butun hemserilerimdende duyarlilik bekliyor. Kurulan Dernegin butun yonetimine basarilar diliyorum.

  Insallah memleketimize bacasiz ekonomi dedigimiz bu hizmet cok seyler katar ve devamida diger yatirimlarla gelir.

  Selamlarimla

  Kemal Kucuk

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar