7 Haziran 2023 Çar

Akkuş İlçesinin İmajına Zarar Veren Kurum Hangisi

Bu kurum 1 Eylül’e kadar sorunu gidermez ise, Yetkili Mercilere Şikayette Bulunacağız.

 

AKKUŞ PTT ŞUBESİNİN

EN ÜST DÜZEY YETKİLİSİ

BİNANIZIN DÖKÜLEN VİRANA DIŞ KISMI

AKKUŞ İLÇESİNİN İMAJINA

ZARAR VERİYOR

 

AKKUŞ İLÇESİNİN EN ESKİ

VE YILLARDIR AKKUŞLULARA HİZMET YAPAN

AKKUŞ PTT ŞUBESİ

NE YAZIK Kİ

BİR USTANIN 2 TORBA ÇİMENTO VE 50 KİLO KUM İLE

SIVA YAPACAĞI VE DEMİRLERİ BOYA YAPACAĞI

BİR GÜNLÜK İŞİ

NE YAZIK Kİ YILLARDIR YAPTIRMADIĞI İÇİN

BİNANIN DIŞ GÖRÜŞÜ YANİ MERDİVENLERİN OLDUĞU KISMI İLE

HİÇ DE HOŞ BİR GÖRÜNTÜ OLUŞTURMUYOR

BU HOŞ OLMAYAN GÖRÜNTÜ İSE

1954 YILINDAN BERİ İLÇE OLAN VE 1350 RAKIMDAKİ

BİR DOĞA HARİKASI İLÇEMİZİN

İMAJINA ZARAR VERİYOR.

Bu konuda daha önceki senelerde de haberlerimiz olmuştu. Ama ne yazık yetkili kişiler bu sesimize 2 senedir kulak vermiyor. Kimse çıkıpta bütçe imkanları yok diyemez. PTT kar eden bir kurum. Bankacılık ve Kargo işlemleri de başladığı halde ve onlarca insanın uğrak yeri olan bu kuruma bu görüntü inanın hiç yakışmıyor. Bu fotoğraflar 17.08.2009 Tarihinde çekilmiş olup, 01.09.2009 Tarihine kadar gereken düzenemeler ve sıva işlemi ile demirlerin boya işlemi olmadığı durumda yetkili kişilere şikayette bulunacağımızı bildiririz.

Yüce Türk Milletini Temsil Eden Ay Yıldızlı Şanlı Bayrağımızı bu çirkin görüntünün üzerine çekmeyi kim ve kimler nasıl içine sindirebiliyor. Site yönetimi olarak bu görüntü bizi üzüyor. Herhalde ilçedeki diğer en yetkili kişileri de üzüyordur. Lütfen Türk Bayrağı Hoş olmayan bir görüntünün üzerine çekilmesi hiç uygun değil. Ayrıca Gene Kocaman bir kurum olan Türk PTT’sinin flaması da bayrağın yanında dalgalanıyor. İnanıyoruz ki, PTT Genel Müdürü de bu durumdan hoşnut olacağını sanmıyoruz.

Bir konunun altını çizmek istiyoruz. Hatırladığımız kadarı ile 3 senedir Akkuş PTT Şubesine gitmedik. Ne en yetkilisini tanırız nede çalışanları, kimse ile de herhangi bir derdimiz yoktur. Yoldan geçerken gördüğümüz bir görüntü, içimize sindiremedik. Haber yaptık hepsi o kadar. Bizim derdimiz binanın dış görünüşü ile ilgili sadece, Şube çalışanlarının görevleri ile ilgili değildir. Bu güne kadar da bu kurumun çalışmalarından sitemize ulaşan herhangi bir sıkıntı ulaşmamıştır.

İnanıyoruz ki Şube Yetkilisi hemen yarın gereken çalışmaları yaptıracaktır. Gecikme olması durumunda ise ilçedeki yetkili kişiler soruna dikkat çekeceklerdir. Site Yönetimi olarak Saygıdeğer Akkuşlulara ve İlçemiz ile beldeleri ve köylerinde yaşayan insanlarımıza ve dünyanın her tarafındaki Akkuşlulara işte gereken yapıldı. Sorun çözüldü diye haber yapmayı da merakla beklemekteyiz. 

 

Related Articles

1 Yorum

  1. BURADA BİR KAÇ KELİME BENDE DEMEK İSTERİM YUKARIDA YAZINA EK OLARAK AKKUŞ İLÇESİNDE NEREDE AKKUŞ UN KENDİ EVLADI VARSA BURALARDA HERZAMAN SORUMSUZLUKLAR VARDIR ÖRNEK YUKARIDA GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ PTT BINASI SAYIN MÜDÜR NİYAZİ BEYE BIR KAÇ KELİMEM OLACAK DEVLETTEN PERSONEL İSTEYEBİLİRDE ACABA ALAMADINIZMI ORADA ÇALIŞAN BIR PERSONELINIZ VAR ARKADAŞ ORDULU OLMASI GEREK TAHMİNİME GÖRE HERHALDE LAFINIZ GEÇMİYOR PERSONELİNİZE INAN PTT MÜDÜRLÜĞÜNE GELDİNE İNSANLAR PIŞMAN OLUYOR PERSONELINIZ TAMAMIYLA SORUMSUZ BOŞ INSAN DAVIR VE HAREKETLERİYLE BİRDE HİZMET BINANIZI INAN AKKUŞLU OLARAK UTANIYORUZ IMKAN VE OLANAKLAR VAR KEN BUNUN DOĞRULTUSUNDA BİR METRE KUM VE 4-5 TORBA ÇİMENTO İLE HERŞEY DÜZELE BİLİR İLĞİ VE ŞEVKAT OLSA PTT MÜDÜRLÜĞÜNÜZDE SİZE YUKARIDAKİ MALZEMEYİ NALBURCU ESNAF BÜYÜKLERİMİZ BİLE YARDIM EDER AMA MALASEF İLĞİ VE ALAKA PTT MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE SIFIR. ALTINIZA VERILEN BIR ARAÇVAR KENDI MALINIZ GIBI GEZİYOR VE TOZUYORSUNUZ AMA YUKARIDA SİTE YÖNETİCİSİ ARKADAŞIMIZIN DEDİĞİ GİBİ HİZMET BİNAMIZIN DÖKÜLEN YERLERİNİ TAMİRAT ETTİRMEYE PARA BULAMIYORSUNUZ ANLAŞILAN BURADA TEKRAR DİYORUMMM KURUM VE KURULUŞLARDA AKKUŞLU İSE HİZMET BEKLEMEYELİM KIMSEDE KUSURA BAKMASIN ARKADAŞ.BURADA ÇALIŞMALARIYLA TEBRİK EDİLMESİ GEREKEN KURUM VARSA ODA SİVİL TOPLUM KURULUŞU OLARAK AAKUŞ ZİRAAT ODASI ÇALIŞMALRI İÇİN GERÇEKTEN TEBRİK EDİYORUM PERSONELİ VE BAŞKANI.SİTE YÖNETİCİSİ ARKADAŞLARA BU TÜR OLAYLARI HABER YAPTIĞINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİM HERŞEY AKKUŞ İÇİN OLMASI GEREK ARTIK GÖÇ VERMEYELİM İLÇEMİZE BİRŞEYLER KAZANDIRALIM.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar