26.Oca.2021
ad

Yazar hakkında

4 Yorumlar

 1. Kamil

  Sayın site yönetimi, yukarıda okuduğumuz haberi yayınlayan kişiyi takdir ediyorum böyle olayları korkusuzca araştıran yayınlayan kişileri.

  SİTE YÖNETİMİ: Adınızı ve soyadınızı yazmadığınız için yazınız kesilmiştir.

  Yanıt
 2. Önce Dürüstlük

  Sayın site yönetimi, yukarıda okuduğumuz haberi yayınlayan kişiyi takdir ediyorum

  SİTE YÖNETİMİ: Adınızı ve soyadınızı yazmadığınız için yazınız kesilmiştir.

  Yanıt
 3. Site Yönetimi

  Nedense bazı kişilerin, Akkuş’un ihtiyaç duyduğu hizmet sorunları ile ilgilenmezken, İlçemiz kaymakamı ve siyaset konularını gündeme almaları manidardır.
  Sizlere tavsiyemiz, Buyurun gelin Akkuş’a ilçemizin doğal güzelliklerini görün, bir doğa harikası Akkuş’u tanıtmak için uğraşın. İlçenin ihtiyaç duyduğu acil hizmetleri dile getirin. Kaymakam atamaları bizlerin bildiği kadar her ne kadar siyasilerin etkisi var dense de, İçişleri Bakanlığı periyodik olarak bu çalışmaları yapıyor. Belli kıstaslar dahilinde tayinleri ve atamaları yapıyor.
  Bir de hizmet konuları dışındaki konularda Akkuş ilçesi kendi kendine yeter. Kendi içindeki sıkıntılar olursa kendisi çözer.

  Yanıt
 4. Site Yönetimi

  Bu tartışma Ordu ve ilçelerine inanın hiç bir şey kazandırmaz. Ordu ili ve ilçelerdeki basın yayın kuruluşları Akkuş Meslek Yüksekokulunun neden halen açılmadığını? neden Ordu Üniversitesi senatosu kaç aylardır toplanıp okul ile ilgili kararı almadığını sorgulamazken, bu konuyu gündemlerine almazlarken, ve bu konuyu mail ile bazı ajanslar adı ile mail ortamında göndermezken, yukarıdaki haberi ise mail ile 60 kişiden fazla kişiye göndermişlerdir. Akkuş internet sitesi olarak çiftte standartı kabul etmiyoruz. İnternet sitelerinin gereğinden fazla siyaset yapmalarını uygun görmüyoruz.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ