24.Eki.2020
ad

Yazar hakkında

25 Yorumlar

 1. ABDULKADİR EFİLOGLU

  EN BÜYÜK FELAKETLER İCİNDE BİLE ÜMİDİNİ KAYBETME;UNUTMAKİ İLİK, SERT KEMİGİN İCİNDEN CIKAR.sayın ismail efiloglu başarılarının devamını dilerim…….

  Yanıt
 2. yaşar

  lütfü efilin başkan adayı olmaması çok büyük bir kayıp akp de lütfü efilden başka hiçbir aday akkuşu alamaz lütfü efil bagımsız çıksın tek başına alır

  Yanıt
 3. n.demir

  ismail hocaya hayırlı olsun diyorum.
  kimin ne dediği çokta önemli değil akkuşta hizmet yapılacaksa yine bu dönem akp li başkan yapacak.
  adayın kim olduğu çok önemli değil hizmetin nerden geldiği yada geleceğe önemli . buda maalesef yine akp iktidarı tarafından olacak.
  bu hizmeti ismail hocada yapmak zorunda.
  diğer adaylara fazla şans vermiyorum.
  hizmet alabileceklerinide sanmıyorum.
  o koltuk ta hizmet yapabilecek birinin gelmesi ne kadar önemliyse hizmet alacak birinin gelmeside dahada çok önemlidir.
  bu adreste ismail hocadır.
  yanılmıyorum.
  yanıldığımı da hiç zannetmiyorum
  yıllar öncesine gitmemiz yeterli.
  yada şu anki mevcut hükümetin kim olduğuna bakmak önemli.
  su kanalı o tarafa akıyor tersine dönmeside mümkün değil.
  yerel seçimlerde bu mantık aslında doğru değil ama burası türkiye.
  dost acı söyler ama doğru söyler derler ya.
  doğrusuda budur.
  akkuşun belediye koltuğuna orada boş koltuğu dolduran memur gerek miyor artık.
  hizmet edebilecek şahıslar gerekiyor.

  Yanıt
 4. nesrin

  Harun Efil değil, Akkuş ve Akkuşlular kaybetti. Hayırlısı olsun…

  Yanıt
 5. Fatma Gül

  Bildiğim kadarıyla temayül yoklaması sonucu Sayın Harun Efil’le yola devam demişti AKP.Bu oyların bir anlamı yoksa niçin böyle saçma seylerle uğraşıp insanların zamanını alıp beynini yoruyosunuz.SAYIN HAMARAT artık seçim zamanı Ankara’dan Ordu’dan seçmen getirip Akkuş’a başkan seçecek herhalde yoksa Efiloğluyla AKP Akkuş’ta yolun sonuna gelmiş olacak.Zorla güzellik bir yere kadar….

  Yanıt
 6. ümit tokmak

  Adaylık konusunda yaşanılan sürtüşmelerin nedeni ya da gerekcesi hakkında herhangi bir bilgi sahibi değilim ama eminim ki ( her zaman olduğu gibi yürek hep kendinden yanadır) herkezin kendine göre belirli sebepleri vardır. Her sebep sahibin olsun yapılanlara da teşekkürlermiz eksik olmasın diyorum, çünkü Akkuş’a yapılan herşeyin Akkuş’lular için olduğunu düşünüyorum.
  Ben Akkuş’lu bir vatandaş olarak Mevcut Başkan Lütfi Efil’e, Akkuş için yapmaya çalıştığı, yaptıkları ve akkuş ile ilgili tüm güzel düşüncelerine teşekkür ediyor ve önümüzdeki seçimin de Akkuş’lu hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum.

  Yanıt
 7. Ramazan EFİLOĞLU

  ”Kırkpınar başpehlivanlık cazgırının bikkatine” başlıklı yazımın hakaret içermediğine dair yazım neden yayınlanmadı?Siz bunu yayınlamadığınız taktirde; YAŞAR GÜL sizin açıklamanızı okuduğunda kendisine gerçekten hakaret ettiğimi düşünecek .Bu daha mı iyi olacak.Site yönetimi olarak bu incelikleri düşünmeniz gerekir.

  Yanıt
 8. Ramazan EFİLOĞLU

  Sayın YAŞAR GÜL; Başkan Lütfi EFİL adaylıktan değil,AKP aday adaylığından çekilmiştir.Henüz kısbet giyilip yeşil sahaya inilmemiştir…..

  Seçimde zaferi halk belirler unutma.

  site Yönetmeni: Ramazan bey: Hakaret sözlerinizin yayınlanmayacağınızı herhalde biliyorsunuz değilmi
  lütfen hakaret etmeden de eleştiri yapacağınıza inanıyoruz.

  Yanıt
 9. Ertan Kaykusuz İstanbul

  Görevde Bulunan Başkanımızın Görevi Layikiyle yerine Getirmektedir. Adaylığı Geri Dönmesi Bizlerin Arkansında Olduğunu Bilmesini İsteriz. Sonuna Kadar Başkanımızı Desteklemekteyiz..

  Ertan Kaykusuz..

  Yanıt
 10. CEYHUN TAYFUN TANER

  Lütfi EFİLİ yeniden belediye başkanı olarak görmek ister ,yapmakta olduğu işleri sonuca ulaştırmasını temenni ederim .Akkuşun hak ettiği yere gelebilmesi için bir dönem daha başkanın yerinde kalması temennimdir.
  not: hersey akkus için

  Yanıt
 11. orhan güngör

  Sevgili Akkuşlular;-)eğerli hemşerilerim;
  bizler akkuş dışında yaşayan ama akkuş ile dolu dolu olan akkuşlularız.Bulunduğumuz yörede akkuşlu olarak buluşuyoruz.konuşuyoruz.hasret gideriyoruz.yıllarca çok belediye başkanları geldi geçti.Azmi amca ile akkuşlular çok güzel durumları yaşadılar.”agacuk”tabiriyle istediğini koparabiliyordu.şimdiki siyasetçiler hemen alınganlık gösteriyor,”artık yeter” deyip kabuğuna çekilmek istiyorlar.benim en kızdığım noıkta neden “ünye hizmet tv ye demeç verildiğidir”Ünyeli bizim halimizden anlama be be akkuşlu canım siyasetçiler.derdiniz varsa akkuşluya anlatın.çıkın konuşun .kahveler dolu dolu zaten kış günü.toplantı yap anlat .kime küsüyonda demeç veriyon ünyeden.nedendir bilinmez.üstelik iktidar partisinin belediye başkanı var akkuşta.kurban bayramında geldim gördümki insanlar yine sıcak yine sevimli akkuşta.bakın “akkuşlu çocuklara giysi yardımı “çağrısı var,”meslek yüksek okulu”sorunu haberi var sitede.bu fakirliği nasıl yenecek akkuşlu?şu kişinin bu kişinin belediye başkanı olması tartışılıyor.sanki bu kişiler seçilecekmiş gibi ,bunlar olmazsa olmaz gibi bir hava yaratılmak isteniyor.bakınız üçüde akrabam.şimdi ben akkuşlu olsam temayülde ne yaparım?Hepimiz akkuşluyuz.harun bey öğrencim,ismail bey can arkadaşım.Lütfi bey akrabam.yani anlayacağınız üçüde güzel insanlar.kim kendini daha iyi anlatırsa o ipi göğüsler.yalnız bir gerçeği anlatmak isterim.bu adaylar alınganlık gösterirlerse alterneatifleri var.ve akkuşlular MHP gerçeğini mutlaka iyi biliyorlardır.Ben diyorum ki Akkuş kazansın.KİMSE ŞAHSİ İHTİRASLARINI ÖNE ÇIKARARAK AKKUŞ’un KADERİYLE GELECEĞİYLE OYNAYAMAZ.TÜM AKKUŞLULAR SİYASETİN BAŞINDA BULUNANLARI ,SİYASETLE UĞRAŞANLARI GEŞMİŞTE YAŞANAN İHTİRASLARIYLA DEĞİL AKLI SELİMLE DÜŞÜNMEYE ÇAĞIRIYORUM.KİMSE ŞAHSİ HESAPLAR PEŞİNDE OLMASIN.TÜM AKKUŞLULARIN YENİ YILINI TEBRİK EDİYOR SAĞLIK ,MUTLULK ESENLİK DOLU GÜNLER VERMESİNİ YÜCE ALLAHTAN DİLİYORUM.saygılarımla.ORHAN GÜNGÖR EMEKLİ ÖĞRETMEN İZMİR

  Yanıt
 12. yaşar gül

  Sayın Başkan Lütfi Efil, adaylıktan çekilmeni Kırkpınarda başpehlivanlık için kispet giyip yeşil sahada çırpınıp peşrev çektikten sonra rakibini gözüne kestiremeyip türlü nedenlerle(bacagım agrıyor kolum çıktı) gibi sahadan çekilen pehlivan gibisiniz.Çekilmek hakkınızdır ancak sahaya çıkmamalıydınız.Üzgünüm yolun açık olsun…

  Yanıt
 13. MEHMET CÜREBAL

  SANKİ BÜYÜK ŞEHİR ADAYI BELİRLİYORLAR…

  SİTEYİ KUTLUYORUM.
  Saygılarımla…

  Yanıt
 14. ali

  sayın başkanım akkuş için yaptıklarınız gözardı edilemiyecek kadar çok va akkuşun azda olsa gelişebilmesi için size ihtiyacı var saygılarımla

  Yanıt
 15. ÖMER

  uzun zamandır gurbette olmama ramen ilçemi her yaz ziyaret ederim.Başkanın çalışmaları ilçenin görünümünü değiştirmiş.Adam çalışmış.Hakkını vermek lazım.Umarım Akkuşlularda bunu yapar.Lütfi başkan durmak yok hizmetlere devam.İkinci dönemde daha çok hizmet bekliyoruz.herkese selamlar.

  Yanıt
 16. Hasan ARGAN

  Sayın Başkan Lütfi EFİL; dar ve sıkıntılı günlerinde gel biraz muhabbet edelim istedim. Her zorlukla beraber bir kolaylık vardır. Yani
  nimet külfet dengesi….Sanırım bu seçimlerde sana çocuk diyen yoktur… zira hayatımızdan bir beş yıl daha gitti. Ömür ırmağı mecrasına doğru sürekli akmakta…güneş her sabah yeni bir gün için doğmakta… işte hayat bir aydınlık bir karanlık… bir acı bir tatlı… bir iniş bir yokuş….Daha neler neler Sayın Başkanım….. seçimler sadece sizin için değil, dostlarınızın ve dost bildiklerinizinde sınavıdır. Sınavı kazanmak için sabır metanet azim gereklidir. Dostlarınız ve en yakınlarınız bu mücadelede sizi yalnız bırakabilirler. sizce malüm; bazı peygamberlerde yakınları tarafından yalnız bırakılmıştıya İşte öyle. Başkasından gücüne güc katmayı istemek ne zor şey değil mi Sayın Başkan….!!!! Bir binanın yapı taşları gibi olması gereken insanlar çok küçük çıkarlar uğruna sizi yalnız bıraka bilirler.Bunlar bizleri ümitsizliğe düşürmesin.Doğrunun yardımcısı Allah dır. Allah doğrularla beraberdir.Bu günlük bu kadar hasbihal yeter…..selamlarımla.

  Yanıt
 17. Şevval Kadıoğlu

  Sayın Lütfi Efil Akkuşta ki doğru dürüst,yerinde ve hızlı çalışmalarının devamı için yola devam diyorum.yoluna gitmekte aciz, her yaptığı işte maddi bir çıkar bekleyenlere fırsat vermeme adına durmak yok yola devam diyorum.geçmişten intikam almak için sağa sola yalpa yapanları çatlatmak için birkere daha yola devam diyorum.Kuzu postuna bürünüpde Kurt sevdasıyla yatıp kalkanlara birkere daha ders vermek için inadına her ehval ve şeraitte yollarını tıkasalarda yola devam diyorum. hasisleri çatlatmak,kin ve öfke kusanları kendi kinleriyle boğmak için durmak yok yola devam diyorum. Sayın Başkan;yolunaçıkan bu cılz dikenler senin ayağının altında ezilmeye mahkumdur.sevgi,selam ve başarı dileklerimle. yolun açık olsun güzel insan…….!!!!!!

  Yanıt
 18. KADIR ALTUN

  SEVGILI AKKUSLULAR,MEVCUT BELEDIYE BASKANI LUTFI EFIL VEYA ISMAIL EFILOGLU NELER VERDILER NELER VEREBILIRLER.SAYIN EFILIN NELER YAPTIGINI GORDUK ORTADA BIRSEY YOK,BIRDE AKKUS HALKINA TEPEDEN BAKTI,SAYIN MILLETVEKILIMIZ VE ILCE YONETIMI BILE SIKAYETCI SAYIN EFILDEN,ISMAIL HACAMIZA GELINCE AKKUSLU ISTANBULDA YANINA GITTIGINDE KIME NE YAPMIS NELER VERMISKI BUGUN YUKARIDAN GELEN BIR ADAY OLARAK KARSIMIZA CIKIYOR::-))KARGALAR BILE GULER BUNA…MHP NIN ADAYI MUAMMER BEYI SAHSIM OLARAK COK ESKIDEN TANIRIM,AKKUSLU ICIN NELER YAPTIGINI COK IYI BILIRIM,99 YILINDAKI SECIMDE BILE AKKUSA COK GUZEL BIR HAREKETLILIK GETIRMISTI,AKKUS AKKUS OLALI OYLE BIR SECIM YILI GECIRMEMISDIR.EGER HIZMET VE AKKUSUMUZUN ITIBARINI KAZANDIRMAK ISTIYORSAK KI HEPIMIZIN ISTEGI BU NEDEN YAPAMAYANLARI YADA YUKARIDAKI YONETICILERIN ADAYLARINI DESTEKLIYELIMKI….
  GUN BUGUNDUR VE FIRSATLAR BIR KERE GELIR 99 YILINDA VERILMEYEN BU SANSI BU SECIMLERDE BIRLIK OLARAK MUAMMER TURKMENE VERELIM,EMIN OLUN ALLAH AKKUSLU OLARAK BIZLERI MAHCUP ETMEYECEKDIR,ÇALISANI VE KULU SEVENI ALLAH BILIR VE YARDIMCI OLUR.UMARIM AKKUSLU OLARAK BIR KEZ DAHA NE YAPTIK DEMEYIZ.SAYGILARIMLA

  Yanıt
 19. BÜLENT EFİL

  Şu anda ilçemizde başkanlık yapan Lütfi Efil beyle devam edilmesinin çok daha uygun olacağını düşünmekteyim.Kendisine bu yarışta kolaylıklar dilerim.

  Yanıt
 20. Nazım KURT

  Üstad M.İsmail EFİLOĞLU AKKUŞ’a Belediye Başkanı aday adayı olmanızdan dolayı sizleri tebrik ederim.AKKUŞ ve Akkuşlular İçin hayırlı olacağını temenni ederim.Her şey AKKUŞ için sloganımız olsun

  Yanıt
 21. orhan güngör

  Hangi parti ve görüşten olursanız olunuz.Zonguldak’ta,Ankara’da ,İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında,Ünyede Niksarda ve Akkuşluların yoğun olduğu bu gibi yerlerde her ilçe Belediye Meclisine girecek bir adayımız olsun.O yöreden hangi partiler kuvvetliyse birer birer dağılarak seçmen gücümüz sandığa yansımalıdır.Akkuşlular Derneklerini Kahvehane olarak değil bir hizmet merkezine dönüştürelim.gurbette o kadar Akkuşlu fakir öğrenci varki bu çocuklarımıza sahip çıkalım.İnternette boy boy seçim vaadinde bulunmadan seçimden seçime Akkuşu hatırlamıyalım.bu kurban bayramında Akkuşu ziyaret ettim.Baktım ve gördümki Çaldereliler başkan adayı olmak üzere kuyruğa dizilmişler.tüm adaylara başarılar dilerim.”Kim ne derse desin” “Her şey Akkuş İçin”Sloganımız bu.

  Yanıt
 22. ILHAN GUL

  SAYIN ISMAIL HOCA GELIP AKKUSLULARDAN OY ISTEYECEK BEN BIR CALDERELI OLARAK OY VERMEM CUNKU ISTANBULDA IS KONUSUNDA YANINA VARILDIGINDA SENIN SOYISMIN NE DIYE SORARDI BENDE SIMDI GUN GELDI SORUYORUM SOYISMIN NE AKKUS BELEDIYESININ YARI OYLARI CALDERELININ

  Yanıt
 23. ekrem

  akkuş için lütfi efil

  Yanıt
 24. ekrem solakoglu

  ben gercekten şaşıyorum lütfi efilin bir kötügünümü gördünüz akkuşa neler yaptıgını gördük görüyoruz başka bir aday aramanın anlamıne bırakın başkan yola devam etsin ist akkuşun adını bile agızlarına almazlar secim zamanı akkuş akıllarına geliyor bunlardaki hizmet degil koltuk sevdası ben kurtbogaz köyündenim evet gurur verici köyümüz başkan adayı cıkarıyor ama kurtbogaz köyü icin degil akkuş icin dogru olanı yapalım sayın millet vekilimiz görmüyormu akkuş nasıldı şimdi nasıl bunlar göz ardı edilemez bırakın herkes işini yapsın bence lütfi efil birkez daha yapsın egerki ben cekiliyorum der ise ozaman SAYIN İSMAİL HOCAMIZINDA arkasındayız ben hem vekilimize hem ismail hocama hemde başkanımıza sesleniyorum AKKUŞ İCİN DOGRU OLANI YAPIN SAYGILARIMLA

  Yanıt
 25. YÜKSEL KURT İSTANBUL

  SAYIN HOCAM SİZE TEKRAR AKKUŞLU OLARAK BAŞARILAR DİLİYORUM.BİRDE SİTE OYLAMASINI KAPATSALARDA DUMRMAK YOK YOLA DEVAM AKKUŞ HALKINA YENİ BAŞKANIMIZ EFİLOĞLU HAYIRLI UĞURLU OLMASINI DİLİYOR TÜM HALKI İNCE DÜŞÜNCELERİNEN DOLAYI TEBRİK EDİYORUM DURMAK YOK YOLA DEVAM.DEVAMLI AKKUŞ HALKI YANINIZDA İSMAİL EFİLOĞLU. YÜKSEL

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ