22.Eki.2020
ad

Yazar hakkında

2 Yorumlar

 1. ümit tokmak

  Bu tür sorunların tüm Akkuş’luların gözleri önünde sorulması gerçekten çok güzel ve dileriz ki aynı şekilde Değerli Vekilimiz bizleri aydınlatır…

  Yalnız burda gözden kaçırılan birşeyler var. Soruların sorunların çözümü sanki birinci elden Vekilimizin elindeymiş gibi. Ki öyle olsaydı,Saygı değer Vekilimizin elinden geleni, Akkuş ve Akkuşlular için ardına koymayacağına inanıyorum.

  Benim dikkat çekmek istediğim konu ise; Burası Akkuş ve buranın kendince çözümleyicileri bulunmakta. Müdürler mülki amirler vs… Soruların öncelikli olarak burdaki yöneticilerin baz alınarak sorulması daha iyi olmaz mıydı?

  Evet Akkuşumuzun saymakla tükenmeyecek kadar çok sorunu ve sıkıntısı bulunmakta beldeleri ile birlikte. Ancak elinde yetkisi bulunanlar gücü bulunanlar sadece söylenmekle kendi kendilerine sızlanmakla yetinmekteler ee kabul buyurun artık ki ağlamayan bebeğe emzik vermezlermişşşş.Üzülerek söylemek gerekir ki bu böyle devam ederse Akkuş’umuz daha çok uzun süreler geri kalacaktır.. Diğer taraftan yetki sahipleri ve bahsettiğimiz yöneticiler hele bir koysunlar ellerini taş altına, şu sıkıntıları beraber bir sırtlansınlar da birilerinden ya Vekilimizden ya da isteklerini karşılayabilecek yetkili kurumlardan bişeyler istesinler Akkuş için Akkuş yararına, yalnız taştan kale duvarı bekleyeceklerine taş üstüne taş olsunlar surlarımızı örsünler.

  Bakalım diğer ilçelere ve yöneticilerine…Muhtarlarıyla, belediye başkanları ile gerek ilçe siyasetçileri ile gerekse yine ilçe bürokratlarıyla Ne zaman bir sorunları oldu koştular meclise… Ne zaman akıllarına bir yatırım geldi vardılar İl’e… Aldılar yanlarına bürokratlarını çaldılar ihtiyaclarını giderebilecek kurumun kapısını…Kendilerini burdan taktir ediyorum ve Onların yaptıklarını söylemek istiyorum. Kalenin duvarını, tek taştan değil; 70.000- 90.000 insanla birlikte ördüler ve hak ettikleri yere vardılar.

  Şimdi tekrar düşünmek gerekirse sorun, oturduğumuz yerden hizmet bekleyen bizlerde mi yoksa ayağa kalkıp da hizmet ve ihtiyaçlarını istemeyenlerde mi??

  Aklımın erdiği dilimin döndüğü kadar site editörümüzün sorularına bir kaç demeç eklemeye çalıştım, yanlışlarım ve kusurlarım varsa tüm Akkuş’lulardan özür diler Mubarek Mevlüt Kandillerini can-ı gönülden kutlarım…

  Yanıt
 2. İSMET YILMAZ

  Akkuş internet site yönetimi sizlere teşekkür ederiz akkuşun bu kadar önemli meselelerini sorunlarını sayın vekilimize bu köşeden sordunuz altına imzamızı atıyoruz
  ve sayın vekilimizden açıklama bekliyoruz saygılarımla

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ